Şimdi Ara

Motorola XOOM Kulübü [Sahibleri] :)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
74
Cevap
2
Favori
6.272
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Grubu yeni açtığımız için herhangi bir imzada resim bulunmuyor.Fakat olucak :)

Konunun altına sahibleri şu şekilde yazarsa sevinirim;

XOOM (2,1,Media edition,Family Edition.) 16 GB (32 GB 32 + 32GB) Wifi (3G + Wifi)

Şeklinde yazarsanız sevinirim Grup kurucusu benim :)

Grup üyeleri :

1.terto112 32 GB + Wifi + 3G Xoom
    2.
    galatasaray1982 32 GB + Wifi + 3G Xoom
    3.Pasanger 3G XOOM 2 + 16 GB + WiFi
    4.Darkspacee 3G XOOM 2 + 16 GB + WiFi
    5.Cremiosto 3G XOOM 2 + 16 GB + WiFi
    6.Lazzeus 3G XOOM 2 + ? + WiFi
    7.Hadiyaww 3G XOOM + 32 GB + WiFi
    8.Epsis 3G XOOM 2 + 16 GB + WiFi
    9.Eegig8184 3G XOOM + 16 GB + WiFi

Grubumuzun diger amacida size yardimci olmak tekrar forumdayim artik yardimci olabilirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi terto112 -- 11 Ekim 2012; 20:04:00 >

• xoom 32 gb 3g+wifii
  • adamlarda para var imkan var
  • 2 Kişi olduk
  • xoom 2 3g 16 gb
  • Selamlar, dün siparişimi verdim XOOM kargoda aranıza katıldım bende :) herkese Hayırlı olsun dileklerimi ileteyim öncelikle... üstadlar bazı sorularım olacak:
    1. Kılıf ne almamı önerirsiniz
    2. Sanırım tablette Honeycom yüklü Ice Cream Sandwich güncellemesini nasıl yapabilirim telefonum da android fakat ilk tabletim olduğu için bunda nasıl yapacağıma dair bir fikrim yok şimdiden teşekkürler Selamlar...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mOBSCENE -- 2 Haziran 2012; 14:10:11 >
  • Xoom 2 16 gb wifi+3g
  • Xoom 2 16gb 3G+Wifi

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Peki işletim sistemi güncellenebiliyor mu? Yani şu anda android işletim sistemlerinin en son sürümü olan ice cream sandwich e yükseltebiliyor muyuz tabletimizi ?
  • xoom2 3g
  • Motorola xoom 3g + wi-fi beni de ekleyin bugun aldim cihazi. Ama kutudan kulaklik cikmadi aleti gold an almistim acaba normal mi? Bride 3.0 yuklu cihazda en son surumu ne acaba ve nail guncellicez yardimci olursaniz sevinirim. Simdiden tesekkurler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dharma07

Motorola xoom 3g + wi-fi beni de ekleyin bugun aldim cihazi. Ama kutudan kulaklik cikmadi aleti gold an almistim acaba normal mi? Bride 3.0 yuklu cihazda en son surumu ne acaba ve nail guncellicez yardimci olursaniz sevinirim. Simdiden tesekkurler.

Hayırlı Olsun dostum, ayarlarda günelleme seçeneği var oradan güvewnli bir şekilde yapabilirsin güncel sürüm H. Comb 3.2'dir. diğer türlü güncelleme için forumu araştır orada anlatım var selamlar...
  • quote:

Orijinalden alıntı: mOBSCENE

Selamlar, dün siparişimi verdim XOOM kargoda aranıza katıldım bende :) herkese Hayırlı olsun dileklerimi ileteyim öncelikle... üstadlar bazı sorularım olacak:
    1. Kılıf ne almamı önerirsiniz
    2. Sanırım tablette Honeycom yüklü Ice Cream Sandwich güncellemesini nasıl yapabilirim telefonum da android fakat ilk tabletim olduğu için bunda nasıl yapacağıma dair bir fikrim yok şimdiden teşekkürler Selamlar...

Kılıf dersen en iyisi orjinal olanı.Honeycomb işletim sistemi tabii fakat 4.0 henüz Tabletlere gelmedi gelirse ilk Xoom ' a gelir zaten. Güncel sürüm 3.2 :)
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: dharma07

Motorola xoom 3g + wi-fi beni de ekleyin bugun aldim cihazi. Ama kutudan kulaklik cikmadi aleti gold an almistim acaba normal mi? Bride 3.0 yuklu cihazda en son surumu ne acaba ve nail guncellicez yardimci olursaniz sevinirim. Simdiden tesekkurler.

Hayırlı Olsun dostum, ayarlarda günelleme seçeneği var oradan güvewnli bir şekilde yapabilirsin güncel sürüm H. Comb 3.2'dir. diğer türlü güncelleme için forumu araştır orada anlatım var selamlar...

Tesekkür ederim. Birde benin kutuda sadece sarj aletı ve usb gırısı cıktı kulaklık yoktu acaba siz aldıgınız da var mıydın ?
  • Bende de kulaklik yoktu sanirim hepsi boyl

• Xoom 2 16gb 3G+Wifi aldım fakat sorunlarda birlikte geldi :) sim kartı takıyorum ama, xoom kartı görmüyor ayarlarda mobil ağlar pasif...delirdim günlerdir araştırıyorum.bilen varsa lütfen yardııımm...
  • quote:

Orijinalden alıntı: bernaek74

Xoom 2 16gb 3G+Wifi aldım fakat sorunlarda birlikte geldi :) sim kartı takıyorum ama, xoom kartı görmüyor ayarlarda mobil ağlar pasif...delirdim günlerdir araştırıyorum.bilen varsa lütfen yardııımm...

Karti tak cihazi kapayip ac bir ustad ben de de takinca hemen algilamamisti belki olur

• hemen deniyorum o zaman umarım olur...
  • quote:

quote:

Xoom 2 16gb 3G+Wifi aldım fakat sorunlarda birlikte geldi :) sim kartı takıyorum ama, xoom kartı görmüyor ayarlarda mobil ağlar pasif...delirdim günlerdir araştırıyorum.bilen varsa lütfen yardııımm...

Karti tak cihazi kapayip ac bir ustad ben de de takinca hemen algilamamisti belki olur

denedim ama malesef bu da olmadı...gerçekten anlamadım.
  • quote:

Arkadaslar 10 gün oldu bende ttnetten xoom 2 3g aldim.Daha önce benim jet modemim vardi onun simini keserek mikro sime cevirdim.(simi kesmek isteyenler kendine güvenemeyenler kesmesin'simi bozabilirler.)Şu an 3g ye baglaniyorum.

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.