Şimdi Ara

Motorola XOOM Kulübü [Sahibleri] :) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
74
Cevap
2
Favori
6.274
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: fktanik

quote:

Orijinalden alıntı: Ozbi

evet kart girişi var mı bu cihazda?

Dostum ben aldım sonra iade ettim. Sim kartlı olanlarda Memory Kart girişi ne yazıkki yok.

Adamlar süper bişey yapıyorlar ama bir tarafını eksik bırakıyorlur. Normalde Bulut teknoloisi(Google Drive, Dropbox vb.) yaygınlaşıyormuş ama her yerde internet yok sonuçta.

Memory kart derken ne olduğunu ben anlamadım.Sim kartın bulunduğu yerde micro sd kart girişi var.Oraya kart takılıp hafıza artabiliyor.Ayrıca ben micro usb soketine flash bellek takmak için ara kablo aparatı aldım.Kısa bir kablo.bir ucunu cihaza diğer dişi usb ucunada flash belleği taktım.ama xoom bunu okumuyor.sadece dahili hafızayı ve micro sd kartın takıldığı yeri görüyor.bunu halladebilirmiyiz?Yani eğer elimizdeki flash belleği bu cihaza takıpda içindekileri cihaza kaydedemeyeceksek,müzikleri dinleyemeyeceksek bir anlamı yok.ben heryerde bilgisayar bulamamki buna elimdeki verileri atmak için.Ama bu usb ye mause veya oyun konsolu falan takınca hemen tanıyor ve kullanabiliyorsun.
    Bu arada sim kartı takıpda bağlanamayanlar...Buda kötü bir durum çünkü cihazı tekrar açıp kapatmak gerekiyor.Buda bir eksi.Ama allahdan cihaz hemen kapanıyor ve açılmasıda okadar geç değil.

• quote:

Orijinalden alıntı: SULZER

quote:

quote:

Dostum ben aldım sonra iade ettim. Sim kartlı olanlarda Memory Kart girişi ne yazıkki yok.

Adamlar süper bişey yapıyorlar ama bir tarafını eksik bırakıyorlur. Normalde Bulut teknoloisi(Google Drive, Dropbox vb.) yaygınlaşıyormuş ama her yerde internet yok sonuçta.

Memory kart derken ne olduğunu ben anlamadım.Sim kartın bulunduğu yerde micro sd kart girişi var.Oraya kart takılıp hafıza artabiliyor.Ayrıca ben micro usb soketine flash bellek takmak için ara kablo aparatı aldım.Kısa bir kablo.bir ucunu cihaza diğer dişi usb ucunada flash belleği taktım.ama xoom bunu okumuyor.sadece dahili hafızayı ve micro sd kartın takıldığı yeri görüyor.bunu halladebilirmiyiz?Yani eğer elimizdeki flash belleği bu cihaza takıpda içindekileri cihaza kaydedemeyeceksek,müzikleri dinleyemeyeceksek bir anlamı yok.ben heryerde bilgisayar bulamamki buna elimdeki verileri atmak için.Ama bu usb ye mause veya oyun konsolu falan takınca hemen tanıyor ve kullanabiliyorsun.
    Bu arada sim kartı takıpda bağlanamayanlar...Buda kötü bir durum çünkü cihazı tekrar açıp kapatmak gerekiyor.Buda bir eksi.Ama allahdan cihaz hemen kapanıyor ve açılmasıda okadar geç değil.

Senin cihaz Xoom 1 galiba. Türkiyede bulunan Xoom 2 'lerde Simkartli ise o dediğiniz yerdeki MicroSd kart girişi kapalıdır. Yurtdışında satılanlarda hem sim kart hemde MicroSd kart girişi var.

Bu resimdeki Türkiye'dekilerde yok malesef.

Motorola XOOM Kulübü [Sahibleri] :)

• zoom only wi-fi
  • zoom 2 16 gb wi-fi
  • flash player 11i üçüncü parti dışından yükledim herhangi bir sorun çıkarmadan çalışıyor. bayaa da iyi
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Senin cihaz Xoom 1 galiba. Türkiyede bulunan Xoom 2 'lerde Simkartli ise o dediğiniz yerdeki MicroSd kart girişi kapalıdır. Yurtdışında satılanlarda hem sim kart hemde MicroSd kart girişi var.

Bu resimdeki Türkiye'dekilerde yok malesef.

Motorola XOOM Kulübü [Sahibleri] :)

Evet benimki xoom 1.Peki xoom 2 de micro sd takılmıyormu?yoksa sadece wi-fi li olanınamı takılıyor.Birde ben micro usb kablo aldım ama usb belleği okumuyor.sadece dahili hafızasını ve içine takılan micro sd yi.birde ben bilgisayarlara takıyorum kendi orjinal usb kablosurla ama ne yazıkki hemen hdd olarak okumuyor.bilgisayar programını yüklemeye çalışıyor.acaba xoomun ayarlarından birşey yapabilirmiyizki.

• @SULZER, Xoom 2 'de sim kartlı ise Micro SD yok. Bizzat tecrübe ettim. Satan kişiye inanmadım aldım geldi. Ve bir baktım Memory Kart giriş yeri kapalı. İçime sinmedi iade ettim.
    Diğer konuda ben kullanmadığım için bilgim yok dostum.
  • quote:

@SULZER, Xoom 2 'de sim kartlı ise Micro SD yok. Bizzat tecrübe ettim. Satan kişiye inanmadım aldım geldi. Ve bir baktım Memory Kart giriş yeri kapalı. İçime sinmedi iade ettim.

Hayret bir olay.ipad 2, ipad 3 oluyor ve ozellikleri ekran cozunurlugu dahili hafizasi hizi vs.vs artiyor.ama xoom 2 oluyor sadece hizi birazcik artiyor.ekran kuculuyor hafiza dusuyor.hafiza kart yeri bile yok.sonrada ipadle ayni parayi istiyorlar.hakkaten tuhaf iyi yapmissin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

@SULZER, Xoom 2 'de sim kartlı ise Micro SD yok. Bizzat tecrübe ettim. Satan kişiye inanmadım aldım geldi. Ve bir baktım Memory Kart giriş yeri kapalı. İçime sinmedi iade ettim.

Hayret bir olay.ipad 2, ipad 3 oluyor ve ozellikleri ekran cozunurlugu dahili hafizasi hizi vs.vs artiyor.ama xoom 2 oluyor sadece hizi birazcik artiyor.ekran kuculuyor hafiza dusuyor.hafiza kart yeri bile yok.sonrada ipadle ayni parayi istiyorlar.hakkaten tuhaf iyi yapmissin.

• Aynı fikirdeyim :)

• quote:

Orijinalden alıntı: meteor_xxx

quote:

Orijinalden alıntı: gas1907

Motorola XOOM 3G 32GB kullanıcısıyım. Android ICS (4.0.4) çıkar çıkmaz yükledim. Fakat yüklemeden sonra cihazın Bluetooth'unu açmamla birlikte cihaz resetleniyor (kapanıp açılıyor) ve bluetooth özelliğini kullanamaz oldum. Kime danıştıysam çözüm bulamadım. Yardımcı olursanız sevinirim.

Aynı cihazdan bendede var arkadaşım. 4.0.4 güncellemesini birkaç gün önce yaptım.Şu an bluetooht dahil sorunsuz çalışıyor.Fabrika ayarlarına dönmeyi deneyin, belki faydası olur.

4.0.4 ICS güncellemesinden sonra flash player gerektiren facebook oyunlarını açamıyorum, flash playeride bir türlü yükleyemedim.Bu konuda yardımcı olabilecek arkadaş varmı acaba ?

teşekkür ederim meteor_xxx. fabrika ayarlarına döndüm. artık bluetooth sorunsuz çalışıyor.

• quote:

quote:

quote:

Motorola XOOM 3G 32GB kullanıcısıyım. Android ICS (4.0.4) çıkar çıkmaz yükledim. Fakat yüklemeden sonra cihazın Bluetooth'unu açmamla birlikte cihaz resetleniyor (kapanıp açılıyor) ve bluetooth özelliğini kullanamaz oldum. Kime danıştıysam çözüm bulamadım. Yardımcı olursanız sevinirim.

Aynı cihazdan bendede var arkadaşım. 4.0.4 güncellemesini birkaç gün önce yaptım.Şu an bluetooht dahil sorunsuz çalışıyor.Fabrika ayarlarına dönmeyi deneyin, belki faydası olur.

4.0.4 ICS güncellemesinden sonra flash player gerektiren facebook oyunlarını açamıyorum, flash playeride bir türlü yükleyemedim.Bu konuda yardımcı olabilecek arkadaş varmı acaba ?

teşekkür ederim meteor_xxx. fabrika ayarlarına döndüm. artık bluetooth sorunsuz çalışıyor.

Ben tesekkur ederim:). Bu cihazda herhangi bir bluetooht maus calistirabiliyormuyuz peki. Flash player sorununu hala cozemedim.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Ben tesekkur ederim:). Bu cihazda herhangi bir bluetooht maus calistirabiliyormuyuz peki. Flash player sorununu hala cozemedim.

yav benim orjinal romlu cihazdada flash sorunu vardi.halbuki bu cihaz google dan sebep flash destekler yaziyordu.bende internetten buldum bir flash programi tukledim.simdi aciyor gibi.

• adresi versende bizde yüklesek olurmu?

Bu arada mikrosoft bluetooht notebook maus 5000 denedim.Sanki bu cihaz için üretmişler.İçindeki pek çok oyun ve uygulamada dahi sorunsuz çalışıyor.Mausu bir kere tanıttım cihaza.Artık maus tabletten kopamıyor bir türlü.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi meteor_xxx -- 21 Kasım 2012; 17:46:38 >
  • Motorola xoom 2 de şebeke sorunu yaşayan var mı
  • quote:

adresi versende bizde yüklesek olurmu?

Bu arada mikrosoft bluetooht notebook maus 5000 denedim.Sanki bu cihaz için üretmişler.İçindeki pek çok oyun ve uygulamada dahi sorunsuz çalışıyor.Mausu bir kere tanıttım cihaza.Artık maus tabletten kopamıyor bir türlü.

Valla hatirlamiyorum.sansina denedigim bir yerden indirmistim.bulabilirsem yazarim linki

• YAV BU CİHAZ İYİ GÜZELDE EN KÖTÜ YANİ SD KART VEYA USB BELLEK OKUYAMAMASİ.SİRF BU YUZDEN EVDE BİLGİSAYAR BULUNDURUYORUM.XOOMU TAKİYORUM BİLGİSAYARA OYLE YUKLUYORUM.YOKMU CARESİ....

• quote:

YAV BU CİHAZ İYİ GÜZELDE EN KÖTÜ YANİ SD KART VEYA USB BELLEK OKUYAMAMASİ.SİRF BU YUZDEN EVDE BİLGİSAYAR BULUNDURUYORUM.XOOMU TAKİYORUM BİLGİSAYARA OYLE YUKLUYORUM.YOKMU CARESİ....

Xoom da mikro sd kart girişi var arkadaşım.Bendekinde 32 gb lık mikro sd takılı.32 de kendi hafızası var.Piyasada hafıza kartı girişi olmayan modellerdemi var?
  • quote:

quote:

YAV BU CİHAZ İYİ GÜZELDE EN KÖTÜ YANİ SD KART VEYA USB BELLEK OKUYAMAMASİ.SİRF BU YUZDEN EVDE BİLGİSAYAR BULUNDURUYORUM.XOOMU TAKİYORUM BİLGİSAYARA OYLE YUKLUYORUM.YOKMU CARESİ....

Xoom da mikro sd kart girişi var arkadaşım.Bendekinde 32 gb lık mikro sd takılı.32 de kendi hafızası var.Piyasada hafıza kartı girişi olmayan modellerdemi var?

Kardes yanlis anladin.benimde dedigin gibi.32gb ve microsunuda 8 falan takiyorum.cihaz hafizaya girincede kendi veya micro sd hafizayi gorebiliyorsun.Sorun cihazin normal sd kart okuyamamasi.mesela ben genelde sd kullaniyorum.genelde kullanilanda sd karttir.bu cihazdada asil olmasi gereken sd kart idi bence.
    Ama asil sorun bu cihaza ben bir tarafi micro usb diger tarafi disi normal usb kablo aldim.mesela kablosuz mause veya klavye takinca kullanabiliyorsun ama tasinabilir usb bellekleri takinca okuyamiyor.bu bence buyuk eksiklik.1300 lira para ver ama usb bellek okuyamasin.olacak is degil.bence bir cozumu olmali.bu yuzden evde mecburen netbook cihazimida tutuyorum.is yerinden bazi dosyalar resimler getirdim usb bellekde.bu okuyamayinca mecbur netbook attim.ordanda sd kart yerine cihazin kartini takip dosyalari yukleyecegim.diyebilirsinki cihazi usb kablosuyla tak bilgisayara direkt yukle ona.ama bende heryere tasiyamiyorum xoomu.Sorunum bu.

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.