Şimdi Ara

Motorola XOOM Kulübü [Sahibleri] :) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
75
Cevap
2
Favori
6.272
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: niyesüh kabre

quote:

Orijinalden alıntı: bernaek74

Xoom 2 16gb 3G+Wifi aldım fakat sorunlarda birlikte geldi :) sim kartı takıyorum ama, xoom kartı görmüyor ayarlarda mobil ağlar pasif...delirdim günlerdir araştırıyorum.bilen varsa lütfen yardııımm...

Arkadaslar 10 gün oldu bende ttnetten xoom 2 3g aldim.Daha önce benim jet modemim vardi onun simini keserek mikro sime cevirdim.(simi kesmek isteyenler kendine güvenemeyenler kesmesin'simi bozabilirler.)Şu an 3g ye baglaniyorum.

Tabletin modeli nedir şimdi wifi modeli ise sim yuvası olabilir fakat çalışmaz diye düşünüyorum. Cihazda imei numarası var ise 3g özelliği olmalıdır kanımca bir bak istersen.

• Xoom 2 16 gb wifi
  • quote:

Orijinalden alıntı: mOBSCENE

quote:

Orijinalden alıntı: niyesüh kabre

quote:

Orijinalden alıntı: bernaek74

Xoom 2 16gb 3G+Wifi aldım fakat sorunlarda birlikte geldi :) sim kartı takıyorum ama, xoom kartı görmüyor ayarlarda mobil ağlar pasif...delirdim günlerdir araştırıyorum.bilen varsa lütfen yardııımm...

Arkadaslar 10 gün oldu bende ttnetten xoom 2 3g aldim.Daha önce benim jet modemim vardi onun simini keserek mikro sime cevirdim.(simi kesmek isteyenler kendine güvenemeyenler kesmesin'simi bozabilirler.)Şu an 3g ye baglaniyorum.

Tabletin modeli nedir şimdi wifi modeli ise sim yuvası olabilir fakat çalışmaz diye düşünüyorum. Cihazda imei numarası var ise 3g özelliği olmalıdır kanımca bir bak istersen.

mz608 3g var diye biliorum. imei numarası var. zaten cihazı açınca sim kart takılmadı yada okunamıyor uyarısı çıkıyor. sanırım sim kart yuvasında sorun var.

• dediğin gibi olabilir üstad servise bir danışmak lazım
  • arkadaşlar bir tane ben aldım me olanından,internette gezerken pinch hareketini yaptığımda takılıyor alet normal mi bu sizce.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ocean112 -- 14 Haziran 2012; 17:15:47 >
  • O bende yok fakat muzik dinlerken ayni anda internette gezinirken biraz kasiyor nedenini anlamadim yapmamasi lazim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • ben bu konularda baya bir cahilim arkadaşlar birkaç sorum daha olacak;
    1-youtube'tan müzik dinlerken yeni sekme açtığımda müzik duruyor,bunu gidermenin bir yolu var mı?
    2-fruit ninja,futbol oyunu falan yükledim oynarken can sıkıcı bir şekilde takılma yapıyor,normal mi?giderilebilir mi?
    3-bugüğn wi fi ile bağlandığım internette facebook'a girip resimlere tıkladığımda 2 defa ana ekrana geri döndü?yapabilceğim bir şey var mı?
    4-son olarak ta cihazı daha iyileştirmek için önerileriniz nelerdir?

şimdiden çok teşekkür ederim.
  • XOOM (2,1,Media edition,Family Edition.) 16 GB (32 GB 32 + 32GB) Wifi (3G + Wifi)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İnternet üzerinden bir arkadaştan telekomdan alınmış XOOM 2, 3g 16gb ve 10inch alıyordum ama son anda bunlarda memory kart girişi yok deyince iptal ettik. İnternet sitelerinde hep var diyor ama arkadaş kesinlikle yok diyor. Mobitel garantili.
    Telekom ise bilmiyorum dedi. Motorola Cumartesi kapalı.

Acil bilgi verebilirmisiniz? Geçekten yokmu Hafıza kartı yuvası. Varsa nerede dostlar.

Bu resimde olduğu yer yazıyor ama arkadaş orda tek yuva var diyor.
     Motorola XOOM Kulübü [Sahibleri] :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fktanik -- 7 Temmuz 2012; 11:27:32 >

• evet kart girişi var mı bu cihazda?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ozbi

evet kart girişi var mı bu cihazda?

Dostum ben aldım sonra iade ettim. Sim kartlı olanlarda Memory Kart girişi ne yazıkki yok.

Adamlar süper bişey yapıyorlar ama bir tarafını eksik bırakıyorlur. Normalde Bulut teknoloisi(Google Drive, Dropbox vb.) yaygınlaşıyormuş ama her yerde internet yok sonuçta.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fktanik

evet katılıyorum ayrıca her yerde internet olsa dahi google drive, dropbox kullanmakta istemeyebiliriz sonuçta bir mahremiyet ve güven duygusu var. google drivera bişi olmicanın garantisi yok.

Normal usb girişide yok hep mini illa ekstra bişi takıcazki xoom 2 için bu ekstra aparatta yok sanırım.
  • Valla dostum içinden aparat da çıkmamıştı.
    Ben tam özellikli olanı bekliyorum işte. Belki tam istediğim birşey uygun fiyata çıkarsa alırım.
  • Roblemleriniz halloldumu yoksa yardima ihtiyaciniz varsa yazin , halledelim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benide ekleyin

xoom 32 GB 3g+wifi (mz601)
  • Xoom2 me 3g+ wifi

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Motorola XOOM 3G 32GB kullanıcısıyım. Android ICS (4.0.4) çıkar çıkmaz yükledim. Fakat yüklemeden sonra cihazın Bluetooth'unu açmamla birlikte cihaz resetleniyor (kapanıp açılıyor) ve bluetooth özelliğini kullanamaz oldum. Kime danıştıysam çözüm bulamadım. Yardımcı olursanız sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gas1907

Motorola XOOM 3G 32GB kullanıcısıyım. Android ICS (4.0.4) çıkar çıkmaz yükledim. Fakat yüklemeden sonra cihazın Bluetooth'unu açmamla birlikte cihaz resetleniyor (kapanıp açılıyor) ve bluetooth özelliğini kullanamaz oldum. Kime danıştıysam çözüm bulamadım. Yardımcı olursanız sevinirim.

Aynı cihazdan bendede var arkadaşım. 4.0.4 güncellemesini birkaç gün önce yaptım.Şu an bluetooht dahil sorunsuz çalışıyor.Fabrika ayarlarına dönmeyi deneyin, belki faydası olur.

4.0.4 ICS güncellemesinden sonra flash player gerektiren facebook oyunlarını açamıyorum, flash playeride bir türlü yükleyemedim.Bu konuda yardımcı olabilecek arkadaş varmı acaba ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi meteor_xxx -- 15 Kasım 2012; 22:56:17 >
  • ARKADAŞLAR HEPİNİZE MERHABALAR.BENDE 2.EL XOOM İLE ARANIZA KATILDIM.İLK BAŞLARDA KULLANMA ZORLUĞU ÇEKSEMDE ŞUAN BAYILDIM.HIZI FALAN SÜPER.BEN BU CİHAZA NETBOOK DAN GEÇTİM.KULLANIMI HASSASİYETİ SÜPER.
    HER CİHAZIMA HEMEN ROM YÜKLERİM AMA BU DAHA GARANTİLİ DİYE YÜKLEMEK İSTEMİYORUM.BİRDE YENİ 4.0.4 GÜNCELLEMESİNDE SORUNLAR YAŞANIYORMUŞ.EN ÖNEMLİSİ FLASHPLAYER DESTEKLEMİYOR.SONRADAN YÜKLENEBİLİRSADA BAZILARIDA YAZMIŞ NE YAZIKKİ SORUN ÇIKABİLİYOR.CİHAZA ROOT ATSAK VEYA CWM YÜKLESEK DE GARANTİDEN ÇIKARMI ACABA.HERKESE KOLAY GELSİN.
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.