Şimdi Ara

Motorola Moto Z inceleme videosu (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
47
Cevap
0
Favori
920
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Türkiye'de satılmayacak bir cihaz için fazla bile zahmet edip video yapmışsınız.

• Tek eksisi arka kamera çıkıntısı olmuş.Okadar ince üreteceklerine,o sonradan takılan kılıf kalınlığında imal edilmiş olsa,hem kamera çıkıntısı göze batmaz,hemde daha fazla pil kapasitesi eklenebilirmiş.

• Cihaz cok guzel olmus benim icin 2 eksisi var.
    1) moduler yapilar 2600mah olan bataryayi cok hizli tuketicektir.
    2) alt cercevede kapasitif tus kouucak yer varken ekrana koymalarintasarimi baltalamis.

Bunlar disinda incecik kasaya 2600mah koymalari butun firmalarin ornek almasi gereken bir yenilik olmus. Ayrica modellerin baglanti seklide gayet sik olmus goze batmiyor

• Uzanlardan yasadiklari deneyimden sonra Motorola Lenovoyu bile Turkiye pazarindan sogutabilir.

• Bu kadar ince olması kılıf kullananlar için çok iyi olacak

Mesela telefonun tümünü kaplayan plastik ve alüminyum kılıf alsak ciddi derece kalınlaşıyor.

Tasarım bence şimdiye kadar çıkan telefonlar içinde axon 7 den sonra en iyisi bu göreceli bir kavramdır ama düşündüğüm sade şık tasarıma uygun

Donanım batarya harici mükemmel zaten snapdragon 820 telefonların tümünde batarya 3100 civarında aşağı yukarı bu inceliğe 2600 mah mükemmel
  • Tasarım sıfır. Özellikleri güzel diye alacağınız telefonla aynı özelliklerde ancak tasarım olarak zirvede olan bir çok telefon var. Kim bu ucube telefona bir dünya para sayacak merak ediyorum.

• Benim HTC A9 a kardeş gelmiş :) çerçeveler maşallah, neredeyse benim A9 u geçecek. Parmak izi okuyucu şekli çok kötü olmuş, sanırım farklı gözükmek adına yapılmış, yuvarlak yapsa iphone çakması denecekti, oval yapsa samsung çakması denecekti, adamlar kare yapmış :) ... Modüler yapısı LG G5 den çok daha kullanışlı olmuş bence... Şimdiden de gelecek vaad ediyor gibi...

• 2k ekranla gelen 2600 batarya telefonun ölü doğmasına sebep olmuş.

• quote:

Orijinalden alıntı: m.can123

Cihaz cok guzel olmus benim icin 2 eksisi var.1) moduler yapilar 2600mah olan bataryayi cok hizli tuketicektir.2) alt cercevede kapasitif tus kouucak yer varken ekrana koymalarintasarimi baltalamis.Bunlar disinda incecik kasaya 2600mah koymalari butun firmalarin ornek almasi gereken bir yenilik olmus. Ayrica modellerin baglanti seklide gayet sik olmus goze batmiyor

iki tespitinizde doğru. Lakin şu kapasitif tuş olayı stock androidden dolayı olmuyordu sanırım hocam. İlla ekranda olacak diye hatırlıyorum. Keşke parmak izinin yanında olsaymış ama :/

• Lenovo en şık moto yu üretmiş.Modülerliği ile liderliği alabilir.Lg nin g5 e tasarım dersi vermiş bence.

• Orijinal kılıf kenarları kapatmıyor mu bana mı öyle geldi? Ayrıca modüler yapı dedikleri olay yıllardır var. Tasarımını parmak izi okuyucusu hariç beğendim. Pil konusu nasıl olur bilemiyorum ama performans konusunda rakipsiz gibi görünüyor.

• türkiye'ye gelmezki.ne gerek vardı incelemeye?
  • Biçimsiz, çok çirkin bir görünümü var.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Motorola yine yapacağını yapmış bence gayet başarılı bir telefon olmuş özellikle JBL hoparlör aksesuarı çok hoşuma gitti umarım gelir moto gnin yerini tutmuyor başka android telefonlar hem performans açısından hem sağlamlık açısından ve güncellemeleri hemen alması en büyük avantajlarından biri

• Yaa! Kılıf da kılıf. Neden bütün telefonları kılıfla kullanmak zorunda kalıyoruz? Bu çok canımı sıkıyor 4 sene önce kullandığım Sony Xperia Active kılıfsız kullanılabiliyordu ve çok hoştu. Şimdi kılıfsız telefon kullanamaz olduk.Yok soyulma yok çizilme.Keşke firmalar tasarıma verdiklerinin birazını daha kasa kalitesine verseler de kılıf kullanmadan daha ince ve telefonu orjinal aldığımız şekilde kullanabilsek ne güzel olurdu...

• quote:

Orijinalden alıntı: aycibin

türkiye'ye gelmezki.ne gerek vardı incelemeye?

Motorola markasını Lenovo aldığı için artik ilkemize gelme ihtimali çok yüksek

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Crashlone

quote:

Orijinalden alıntı: Yandex

Kimse sormadan söyleyeyim. Türkiyeye resmi yollardan gelmeyecek. Lenovo daha önce açıklamıştı. Türkiyeye Motorola telefon getirmeyeceğiz diye.

Bazı acılar hiç unutulmuyor desene :D

Motorola Moto Z inceleme videosu

• Ben de HOME tuşu zannetmiştim meğer sadece parmak izi okuyucusuymuş.

Güzel ama performans/pil süresi oranında yerlerde sürünecek bir cihaz olmuş maalesef.
  • Ne yalan söyliyim.

• Eylul ayinda geliyormus, fiyati 2000tl felan olursa tadindan yenmez.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.