Şimdi Ara

Motorola Moto Z inceleme videosu (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
47
Cevap
0
Favori
920
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Modüler batarya satmak amacıyla sanırım 2600 lük batarya ile geliyor alet.
    Türkiyede satılmıcaksa gerçi tartışmanında pek br alemi yok
  • 2k ekran 2600 batarya hım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: astegon

Ben de HOME tuşu zannetmiştim meğer sadece parmak izi okuyucusuymuş. Güzel ama performans/pil süresi oranında yerlerde sürünecek bir cihaz olmuş maalesef.

nerden biliyorsun? alıp eline test ettin mi?

• Lenovo Alanın aklından şüphe ederim. Doğru dürüst ne servisi var ne muhattabın var ne hak ne hukuk işliyor herfilere

• Lenovonun cogu telefonunda yazilimsal sorunlar var umarim buda öyle cikmaz

• quote:

Orijinalden alıntı: DH Misafiri

Lenovo Alanın aklından şüphe ederim. Doğru dürüst ne servisi var ne muhattabın var ne hak ne hukuk işliyor herfilere

Valla benim aklım gayet yerinde ve 2 tane lenovo telefon kullanıyorum Vibe s1 ve Vibe shot. Heleki vibe shot bir harika. Bir dünya performans, bu telefon kadar etmeyecek diğer markalara para verenlerinde aklına da ben şaşayım bari. Hele ki fotoğraf kalitesi olarak amiral gemisi denilen bir çok markanın modellerine fark atar ki özellikle birebir karşılaştırmışlığım var.3000 lik bataryası oyun hariç sadece internet, mail vs günlük işlerde 3 günü çıkarıyor, tepesinden inme telefonun 1 günü rahat çıkarıyor. Ayrıca bilindik elektronik ürün satan mağazalardan alırsanız garanti içinde onlara gidersiniz, garanti süresi boyunca onlar zaten ilgilenir.
    Bilmeden kullanmadan telefonu yada markayı kötülemeyin, almaya niyeti olanlara da kötü referans olmayın.(Kullandıysanız başka tabi). Ayrıca hala canavar gibi çalışan Lenovo laptop'ım var, 8. yılını doldurdu. Elimde vibe shot'u görüp özelliklerini de öğrenen bir çok kişi bu telefonu aldı. Şikayet edenini de duymadım. Ve bence diğer modelleri içinde bu hassasiyeti gösterecektir. Ve tabiki elektronik şans işidir bununda bilmek gerek.

• Güzel telefon

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.