Şimdi Ara

MOTOROLA Moto G - ANA KONU - (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30.889
Cevap
131
Favori
729.794
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
37 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bir problemim var arkadaşlar.gecen gün cihaz prize takiliyken gelen cagriyi kabul ettiğimde karsi tarafin sesi gelmemişti.ciddiye almamistim yine o gün bir yeri aradigimda ses gelmediğini fark ettim ekrana baktim sayaç ilerliyordu.daha sonra tekrar baslattim duzeldi .şimdide az önce yine bir yeri aradim ses yok a karsi taraf acmis.saniyeler ilerliyor.kapatip actim düzeldi acaba benim cihazda sorun mu var?birde bazen sinyal çubukları sari renk oluyor . demin kapatip acinca sari oldu bir sure sonra tekrar beyaz oldu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi motomurat -- 2 Mart 2014; 19:01:47 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • motomurat kullanıcısına yanıt
    Benim telefonda öyle bir sıkıntı yok o sarı çizgi uyarısı ayarlarda acil durum ayarları var orda yazıyor sarı uyarı çocuk kaçırma acil durum'u içinmiş
  • Beyler telefona jelatin sordumda bulamadım internette satıyorlarda mat mı şeffaf mı olduğu belli değil aranızda alan varsa nerden aldığını söylerse sevinirim birde bu telefonun orjinal arka kapakları sadece kliksa.com'da mı satılıyor türkiye'de başka sitede bulamadım
  • Ben klavyede tuekce tahmini acamadim. Birde yazicagimiz harflerin uzerinde parmagimizi gezdirdigimizde tahmin ediyor ya onuda acamadim. Hareletlw yazma isaretli ama olmuyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: skywalker06

Beyler telefona jelatin sordumda bulamadım internette satıyorlarda mat mı şeffaf mı olduğu belli değil aranızda alan varsa nerden aldığını söylerse sevinirim birde bu telefonun orjinal arka kapakları sadece kliksa.com'da mı satılıyor türkiye'de başka sitede bulamadım

Ereyon da da satılıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: cagrimir

quote:

Beyler telefona jelatin sordumda bulamadım internette satıyorlarda mat mı şeffaf mı olduğu belli değil aranızda alan varsa nerden aldığını söylerse sevinirim birde bu telefonun orjinal arka kapakları sadece kliksa.com'da mı satılıyor türkiye'de başka sitede bulamadım

Ereyon da da satılıyor.

turkuaz rengini istiyordum yok oda ama kırmızı güzel duruyor acaba bu kapaklar orjinalmidir bide kliksa.com satıyor ama ordada 30tl aynı kapaklar
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: cagrimir

quote:

Ereyon da da satılıyor.

turkuaz rengini istiyordum yok oda ama kırmızı güzel duruyor acaba bu kapaklar orjinalmidir bide kliksa.com satıyor ama ordada 30tl aynı kapaklar

Orjinal. Markası motorola zaten.

• lejyon80 L kullanıcısına yanıt
    sağolasın ben de yükledim bu şekilde. arasıra formatlamak gerekiyor bulunması iyi oldu.
  • en düşük fiyatta nereden bulabiliriz acaba?
  • asdfg112 kullanıcısına yanıt
    Gelbial.cOm da 730tlydi en son bimeks 760 tlye saatti h.sonu ama simdi 850tlye geri cekmis

• skywalker06 kullanıcısına yanıt
    Kliksa bir ara kısa süre 750 ye satıyordu ama kampanyalı kredi kartı bende yoktu. Bekleyeyim derken tekrar 850 oldu sonra.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • motomurat kullanıcısına yanıt
    Gelbial dan aldığınız telefonun garantisi resmî distribütör mü yoksa paralel ithalat mı

• skywalker06 kullanıcısına yanıt
    her haftasonu düşer mi acaba ? Hediye kartı taksitlendirme yöntemiyle almayı düşünüyordum 850 tl olmuş tekrar.
  • Ben bugun aldim bu telefonu elimde sony ultra z vardi buyuk oldugu icin heryere getirmek sikinti oldugu icin motorola Moto G aldim.Telefonu zaten arastirmistim performansi beni sasirtti cok akici ve hersey birbiriyle uyumlu.Ekran kalitesi gayet guzel ses beni sok etti.Kamerasi sosyal medya icin yeterli.iphone 700 euro onu alsaydim kaybetme korkum olacakti 160 euroya aldim moto g yi neden stress yapim.Samsungda birsuru gereksiz.uygulama var kasiyor s4 un islemcisi daha iyi.olmasina ragmen S4 den daha.akici bir telefon

• quote:

Orijinalden alıntı: asdfg112

Gelbial dan aldığınız telefonun garantisi resmî distribütör mü yoksa paralel ithalat mı

Resmi distribütör hocam.zaten cihaz direk brighstar dan geliyor.

• Motan kullanıcısına yanıt
    teşekkürler hocam, ama ben 700 liranın altına düşürmenin peşindeyim :)

büyük alışveirş sitelerinde 750'ye düşüyor bazen, world veya maximuma denk gelirse 50 lira puan, 30 lira civarı da avantajx ile almak istiyorum. malum öğrencilik işte
  • telefonlarınızın suya dayanıklı olduğunu biliyorsunuz değilmi arkadaşlar çok güzel bir özellik bu
    üzerine çay,kahve vb. şeyler döküldüğünde sıkıntı yapmanıza gerek yok yani :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi beatles33 -- 3 Mart 2014; 22:31:53 >
  • asdfg112 kullanıcısına yanıt
    kliksada ürün bilgilerinde hafıza 8gb yazıyor haberin olsun o beni kıllandırdı
  • chrizs07 C kullanıcısına yanıt
    Düşebilir belli olmaz bende 360 tl peşin 400tl hediye çekini 9 taksitle aldım bimeks hediye çeki taksitlendirmelerinde belli bir yüzde nakit istiyor benim bildiğim ama 360tlden daha az bi para tutuyor ben elimde nakit o kadar var diye verdim
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.