Şimdi Ara

MOTOROLA Moto G - ANA KONU - (1531. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
30.888
Cevap
131
Favori
729.804
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
37 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 15291530153115321533
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: kantay

Beyler telefona rom atamıyorum.

Twrp eskiden 15 dakikada wipe yaparken şimdi 5 ile 6 saniyede yapıyor ama işletim sistemi siliniyor. Fakat rom u kur deyince bu ekran geliyor yedeğim olmasa telefonu kullanmayacağım yani o derece.

Bi kaç farklı rom denedim aynı...

Ne yapmalıyım

Hocam twrp güncel sürümü kurup sistem dahil wipe yapıp recovery yi yeniden başlatıp kurmayı dener misin?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Harry Morgan

quote:

Orijinalden alıntı: kantay

Beyler telefona rom atamıyorum.

Twrp eskiden 15 dakikada wipe yaparken şimdi 5 ile 6 saniyede yapıyor ama işletim sistemi siliniyor. Fakat rom u kur deyince bu ekran geliyor yedeğim olmasa telefonu kullanmayacağım yani o derece.

Bi kaç farklı rom denedim aynı...

Ne yapmalıyım

Hocam twrp güncel sürümü kurup sistem dahil wipe yapıp recovery yi yeniden başlatıp kurmayı dener misin?

Denedim olmadı 7.1.2 yı yükledim ama 6.0 olmadı veya miui 6.0 yükledim onda da malesef ayarlar durdu hatası veriyor yüklüyor ama açılısta ileri gitmiyor

• OHA bu telefon moto g en yüksek ses çıkışlarına sahip android TELEFONMUŞ. 2013ün 4 yıllık telefonu yapılan testlerde geçen YOK. Daha yüksek olduğu iddaa edilen telefonlar gerçek teste onun arkasında yer alıyor Bu özelliğini yeni öğrendim. Hoparlör ve 3.5ses çıkışının kalitesi fark ediliyor, fakat yükseklikte 1. olduğunu bilmiyordum. Arabada aux bağlantı ile araçta yüksek kaliteli müzik dinliyorsun valla.

peakerphone test Voice, dB Pink noise/ Music, dB Ringing phone, dB Overal score
    HTC 10 (Theater mode) 61.9 66.0 62.1 Below Average
    Sony Xperia XZ 61.6 65.5 67.6 Below Average
    Sony Xperia Z1 (xLOUD) 65.5 62.0 65.8 Below average
    Sony Xperia C (xLOUD) 65.3 61.7 75.7 Average
    HTC Desire 600 dual sim 66.8 64.6 75.7 Average
    Sony Xperia E dual 66.6 74.4 62.3 Average
    Huawei Ascend P6 64.3 66.3 75.7 Average
    Apple iPhone 7 Plus 68.3 72.2 72.9 Good
    Samsung Galaxy S8 66.2 70.5 72.5 Good
    Sony Xperia M 68.5 66.6 80.7 Good
    Samsung Galaxy Grand 74.1 66.2 76.0 Good
    Motorola Moto G 81.6 75.7 82.7 Excellent

http://www.gsmarena.com/motorola_moto_g-review-1021p6.php

• Gelmez daha boylesi bir telefon. Ben de lumia 1320 kullaniyorum aylardir, hala yeni telefon icin karar veremedim. Lenovo moto g4'u bekledigim gibi degil, hem tasarim hem de malzeme kalitesi olarak cok kotu, kronik problemlerinden bahsetmiyorum bile. Keske motorolayi lenovo satin almasaymis.

En son htc 10'a karar verdim gibi. Onumuzdeki ay almayi planliyorum bakalim.

• giovannidrogo kullanıcısına yanıt
    Ben de sizi yakaladım :) Gerçekten de haklısınız özellikle de boyutları çok güzeldi. Motorola 5.5inçe taktı bu sebeple ben de bayadır uzaktayım. Hazırda Z3 compact kullanıyorum problemleri çıkmaya başladı.Yeni olarak X compact düşünüyordum ama saf androidin keyfi gerçekten başka. Her ne kadar fiyat yelpazesi çok geniş olsa da G4 plus, Z play, Z ve X compact arasında karar vereceğim sanırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi İlkerA. -- 4 Haziran 2017; 19:24:49 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ilker67

Ben de sizi yakaladım :) Gerçekten de haklısınız özellikle de boyutları çok güzeldi. Motorola 5.5inçe taktı bu sebeple ben de bayadır uzaktayım. Hazırda Z3 compact kullanıyorum problemleri çıkmaya başladı.Yeni olarak X compact düşünüyordum ama saf androidin keyfi gerçekten başka. Her ne kadar fiyat yelpazesi çok geniş olsa da G4 plus, Z play, Z ve X compact arasında karar vereceğim sanırım.

Aynen hocam, boyut anlaminda ozellikle bu 6" lumia 1320 buyuk bir tecrube oldu bana. Tek elle kullanmayi birak, kac sefer iki elle tutarken yere dusurdum 5" ideal bence bir telefon icin.

G4 plus'i bir tekno magazada incelediniz mi bilmiyorum ama cok hafif ve tamamen plastikten imal edilmis gibi bir his verdi bana, ilk moto g gibi agirligini hissettirmiyor yani, ben agir telefon severim.

Secenekleriniz guzel. Z Play da hosuma gitti, onunla Htc 10 arasinda gidip geliyorum, bakalim onumuzdeki aya kadar neye karar verecegiz.

• giovannidrogo kullanıcısına yanıt
    G4 plus kayınvalideye sipariş verdik bugün, bakalım gelsin merak ediyorum ben de, ayrıca hafıza 16gb olduğu için bir de 100TL civarı hızlı micro sd gerekecek G4'e çünkü onu ana bellek yapacağım. Acaba Z play'in işlemcisi arada takılmadan filan 2 sene götürür mü? Aradaki farka değer mi bilemiyorum şu anda neredeyse 2 kat fiyat farkı oluyor.
  • Hocam moto g yaklaşık 4 sene oldu hala gideri var, kullanılıyor. Bence z play de çok rahat 2 seneyi çıkarır.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • benimkide alalı 3 yılı geçti arada donma yapsada gidiyor şimdilik.bu arada 2000 tl'lik telefona 2 yıl götürürmü diyorsunuz,bizim peder 15 yıldır 3510'i kullanıyordüşünsenize 15 yıl içinde telefona kaç bin tl harcayan insanların durumunu
  • Saf arayuzuyle birlikte cok rahat goturur gibime geliyor. G4 gelince izlenimlerinizi paylasirsaniz cok iyi olur arayis icinde olan bizler icin de. Hayirli olsun kayinvalidenize.

• herkese merhaba.. elimde 2 adet arızalı moto g var. ikisinin de ekranı kırık. birinin içi sıvı temaslı - diğeri brick olmuş ben çalıştıramadım. (bir bilene de göstermedim) evdeki sağlamlara ileride soketi - mikrofonu - kamerası filan lazım olur diye tutuyordum ama , ikisi birden lazım olmaz - birini çok ucuza vereyim - parça ihtiyacı olanın işine yarasın diye düşünüyorum. ihtiyacı olan pm atsın..
  • hala moto g 1 jenerasyonu kullanıyorum. memnunum bi sıkıntısı yok nasıl olduysa cebimde dış camı ortadan ikiye çatlamış ama kullanıma mani değil.

bundan sonra geçersem direk mi6 ya geçerim. diye düşünüyorum....

saygılar...

• 3 sene önce garantiye gönderip paramı almıştım kronik ses sorunu yüzünden
    ne telefonmuş arkadaş hala kullanan var

Ses sorunu olmasa güzel telefondu hakkaten
  • Arkadaşlar bu telefonun bataryasını değiştiren var mı? Videolarda çok kolay görünüyor. Benim telefonun bataryası çok çabuk boşalmaya başladı. Yenilemek istiyorum.

Nette ED30 bataryayı 50 liraya da satan var 20 liraya da... Kalitesi fark ediyor mu? Tavsiye edebileceğiniz bir site veya satıcı var mı?

http://www.tumsarf.com/motorola-moto-g-xt1033-batarya-pil-1009535.html

Teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: rtsbora

Arkadaşlar bu telefonun bataryasını değiştiren var mı? Videolarda çok kolay görünüyor. Benim telefonun bataryası çok çabuk boşalmaya başladı. Yenilemek istiyorum.

Nette ED30 bataryayı 50 liraya da satan var 20 liraya da... Kalitesi fark ediyor mu? Tavsiye edebileceğiniz bir site veya satıcı var mı?

Teşekkürler.

Hocam bende Moto G bataryası var, sadece 1 ay kullanabildim telefonu. Bozulunca içine açtım, bir bağlantıyı koparınca ekran gelmez oldu. Ama bataryası çalışıyor, bundan eminim. İstersen onu sana yaparız.. Kasası da sıfır ayarında..

• quote:

Orijinalden alıntı: gta3

quote:

Orijinalden alıntı: rtsbora

Arkadaşlar bu telefonun bataryasını değiştiren var mı? Videolarda çok kolay görünüyor. Benim telefonun bataryası çok çabuk boşalmaya başladı. Yenilemek istiyorum.

Teşekkürler.

Hocam bende Moto G bataryası var, sadece 1 ay kullanabildim telefonu. Bozulunca içine açtım, bir bağlantıyı koparınca ekran gelmez oldu. Ama bataryası çalışıyor, bundan eminim. İstersen onu sana yaparız.. Kasası da sıfır ayarında..

Bilmem, olabilir aslında.

• gta3 G kullanıcısına yanıt
    ekranını da ben alabilirim - satmak istersen fiyat söyle lütfen. (istanbuldayım)
  • Yaklaşık 3 yıldır moto g kullanıyorum. Bir kere yere düşmesi sonucu ses düğmesi bozuldu ondan başka hiçbir sorun yaşamamıştım fakat bugün telefon kapandı ve hiç tepki vermemeye başladı şarja taktığımda da bir şey olmuyor. Çözümü bilen varsa söyleyebilir mi en azından içindeki fotoğrafları alabileyim.

• burak0602 B kullanıcısına yanıt
    pil soketi yerinden çıkmış olabilir. inşallah da öyledir. soketi takarsın olur biter. ama derdi bu değilse , yorum yapamam - çare de söyleyemem maalesef - bilgim yetersiz çünkü
  • Ben 2. Kattan dustum sansa bana birsey olmadi ama telefon benle beton arasinda kaldi. Telefonun dis gorunusunde bir cizik bile yok lakin buyuk bir sorun var telefon acilmiyor.

Sarja takiyorum beyaz bildirim isigi yaniyor her amperde her tur sarj aletiyle 2 ser saat denedim sarj olmuyor ekran acilmiyor beyaz isik yaniyor halbuki kaza gecirmeden sarji da fulldu. Telefoncuya verdim ben bundan anlamam bu cin mali dedi. Baskasina gosterdim o da biz belli basli markalara bakiyoruz bu ne dedi rezil herifler ya. Lenovoyu ariyorum mesgul diyor ben bu telefonu nasil tamir ettiririm cok da seviyordum

• 
Sayfa: önceki 15291530153115321533
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.