Şimdi Ara

MOTOROLA Moto G - ANA KONU - (1530. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30.888
Cevap
131
Favori
729.802
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
37 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 15281529153015311532
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ben hep min 4-5 saat ekran suresi aliyorum. İcrisis ile de o civardaydi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bender B. Rodriquez kullanıcısına yanıt
    allah allah hocam ayarları felanda aslında çok oynanmadı ama şuanda şarj %80'de 46dk ekran süresi var böyle giderse 4 saati bulacak ama sanırım programlar daha optimize edilmedi düzelecektir inşallah.
  • Esim ve bana iki tane telefon alacağız max 1800 toplamda iyi bir önerisi olan yazarsa sevinirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kantay kullanıcısına yanıt
    ben ortam seslerini de - görüşme seslerini de sorunsuz kaydedebiliyorum ama 4.4.4 'den vazgeçmedim 5'e bile geçmedim. belki üst android versiyonlara uyarlamamışlardır.
  • şapkaa Ş kullanıcısına yanıt
    Geçmeyin sakın. Kasıntı yapıyor

• Beyler custom rom atarak kullandığım moto g telefonumu yeni telefon almam sebebi ile satıyorum almak isteyen olursa pm ile görüşelim.

• hayırlı olsun güle güle kullanın yeni telefon nedir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ztalan

hayırlı olsun güle güle kullanın yeni telefon nedir?

Ben lenovo k6 aldım eşime ise moto g4 plus. Aslında her ne kadar moto g4 plus i kendime düşünüyor olsamda değişiklik olsun dedim ve k6 da karar kıldım . Bütçem biraz daha limitli olsaydı xiaomi red mi 4 prime düşünüyordum.

• Joker80 kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun. Gülerek kullanın hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: mura2163

Hayırlı olsun. Gülerek kullanın hocam

Daha iyileri sizlerin olsun hacım

• Arkadaşlar android telefon ihtiyacım var, yıllar önce moto g kullanmıştım çok memnundum günümüz şartlarında biraz eski de olsa kullanılabilir diye düşünüyorum. Sizce ederi nedir?(ilk versiyon), satan arkadaşlar varsa iletişime geçerlerse sevinirim. Antalya'da yaşıyorum elden almak önceliğim, diğer şehirlerden ise eğer sağlam bir referans sahibiyse havale yapabilirim aksi takdirde get ile kredi kartımla ödeme yaparım.
  • Arkadaşlar moto g için batarya süresi olarak en iyi rom sizce nedir? Görsellik, android sürümü vs. mühim değil fazla...

Şimdiden teşekkür ederim.

• temiz bir motoG bence 250 TL civarına alınabilir. sahibinden ve letgo sitelerini izlemelisin - mutlaka çıkacaktır. mesela halen letgoda antalyadan bir satıcı var. 350 istiyor ama pazarlıkla inebilir. linki :https://tr.letgo.com/tr/i/motorola-moto-g-temiz-kirik-vs-yok_96580e54-ff1c-4f21-8638-eb8f822f2d54
  • şapkaa Ş kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim, moto g alamadım ama farklı bir model alarak ihtiyacımı karşıladım.
  • bizim moto g de youtube reklamlamları çıkmıyor bu telefona özgümü ya da ben bişey yaptımda hatırlamıyormuyum
  • Telefon kendi kendine kapanıp açılıyor. Formatladım yine tekrar ediyor. Arıza ne olabilir? Anakart mıdır?
  • Arkadaşlar Moto G4'ü alalı 1,5 ay oldu. aldıktan 3-4 hafta sonra telefon donmaya başladı. Öyle uzun süre kullandıktan sonra falan değil her zaman olabiliyor. Kilit açma ekranında bile donduğu oluyor. Sizce neden olabilir, bir fikriniz var mı?. Garantiye göndermeli miyim acaba? Yeni aldığın telefonun böyle sıkıntı yaşatması çok sinir bozucu.

• serbil S kullanıcısına yanıt
    Hocam burası moto g1 konusu, moto g4 konusuna yazarsanız yardımcı olabilirler belki

• Tamam hocam teşekkürler.
  • Beyler telefona rom atamıyorum.

Twrp eskiden 15 dakikada wipe yaparken şimdi 5 ile 6 saniyede yapıyor ama işletim sistemi siliniyor. Fakat rom u kur deyince bu ekran geliyor yedeğim olmasa telefonu kullanmayacağım yani o derece.

Bi kaç farklı rom denedim aynı...

Ne yapmalıyım

• 
Sayfa: önceki 15281529153015311532
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.