Şimdi Ara

MOTOROLA Moto G - ANA KONU - (1532. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30.889
Cevap
131
Favori
729.792
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
37 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 15301531153215331534
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Büyük geçmiş olsun, telefonu gören dediğiniz gibi uğraşmak istemiyor ama mutlaka anlayan birisi çıkar araştırmak gerekli.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ztalan kullanıcısına yanıt
    Sagolun. Bir tane video buldum. Telefonun icini aciyor ve tel sarjdayken batarya soketini cikarip geri takiyor ve tel aciliyor. Bu hafta sonu o vidayi sokecek tornavida bulup deneyecem. Vidasi degisik 8 gen yildiz seklinde ufacik. Artik o yontem de olmazsa tamirci tamirci dolasacam.

• Rom tavsiyesi alabilir miyim? AOSP gibi hızlı ve stabil bir rom arıyorum. AOSP 7.1.1'i de deneyebilirim. Kullanan var mı?

https://forum.xda-developers.com/moto-g/development/aosp-extended-t3536430

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rtsbora -- 27 Haziran 2017; 17:54:37 >
  • Arkadaşlar uzun süredir kullandığım motorola moto g 1.jenerasyon telefonum son 2 gündür kendi kendine kapanmaya başladı. Şarj esnasında bile kapandığı için sorun bataryada değildir diye düşündüm ama benzer sorun yaşayan varsa ya da fikri olan varsa ve belirtirse sevinirim. Teşekkürler.
  • Moto g haporlorüne su kaçtığı için bozuldu eski bozuk telefonundan parça satan var ise yada uygun fiyata telefonu satan var ise talibim

• quote:

Orijinalden alıntı: yspyavuz

Moto g haporlorüne su kaçtığı için bozuldu eski bozuk telefonundan parça satan var ise yada uygun fiyata telefonu satan var ise talibim

Bende var, fiyat verin uyarsa göndereyim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • yspyavuz Y kullanıcısına yanıt
    bende ekranı kırık içi brick olmuş telefon var. istanbuldaysan ataşehire gel al - işine yarayan parça olursa ufak bişey ödersin - olmazsa ödm yapmadan iade edersin
  • Hard brick olmuş telefonlarınız belli bi ücret karşılığı tamir edebilirim arkadaşlar ilgilenenlere duyurulur

https://forum.donanimhaber.com/motorola-moto-g-brickten-kurtarilir--127381992#127381992

• Fazladan ekran filmi olan var mı acaba ?
  • Arkadaşlar telefonu neredeyse 3 seneden beri sorunsuz kullanıyorum.sağlamlık açısından(başka telefon olsa keranı vb en az 10 kere kırılmıştı) çok memnun olduğum için telefonu pekde değiştirmek istemiyorum ama maalesef son günlerde iyice takılmaya başladı başka hiçbir sıkıntısı yok.Bu yüzden tavsiye edeceğiniz eski sürümlere dönmek istiyorum ama nasıl yapıldığı konusunda hiçbir bilgim yok.yardımcı olabilirseniz çok memnun olurum.(forumu genel olarak okudum ama kafam karıştı emin olamadım)
    Android sürümü : 5.1 sanırım en son sürüm çünkü güncellemeyi tıkladığımda güncel yazıyor.
  • Metalürjist M kullanıcısına yanıt
    2 senedir sıkıntısız kullanıyoruz.Bence en stabil rom bu.https://forum.xda-developers.com/moto-g/development/rom-identity-crisis-6-t3324595

• Selamlar;
    Elimde 2 adet arızalı moto g bulunmaktadır. Birinin sadece dokunmatiğin alt tarafı çalışmıyor fakat kamera ve anakart sağlam. Dokunmatiği Bi basıyor bi basmıyor. Diğeri ise camı kırık sıvı teması var. ikisini 250 tl verene yollarım.
  • 69 euro ya bu telefon alınır mı arkadaslar? Acılmamıs sıfır kutu.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sifir derecesinde temiz kutulu faturali. Grip shell ve jelatinsiz kullanilmamis. Orjinal sarj aleti ve acilmamis orjinal kulakligi dahi duran moto g telefonum var ihtiyaci olana satabilirim

Pili ilk gunku gibi hala 5-6 saat ekran suresi aliyorum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • mura2163 kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim ama o kadar iyi ingilizcem yok.
  • Beyler hemen hemen tüm romları deneyen biri olarak sizlere kesinlikle ıdendity crisis 6.0 ı tavsiye ederim.

Android 7 ile boşa heyecan aramayın...

• arkadaşlar merhaba, geçen telefonumu banyo fanyansina düşürdüm. ekran darma dağın tabii ki..

dokunmatik çalışıyor sorun yok, fakat ekranı yaptırsam tamirci bulmak bir dert, parça bulmak bir dert.. astarı yüzünden pahalıya gelecek..

bende yeni telefon alayım diyorum..3 senedir Motorola kullanıyorum..ne tavsiye edersiniz? piyasada Xiaomi vs var yada Çin'den getirebilirsem le eco s3 almayı düşünüyorum... bilgisi olan arkadaşlar cevaplandırırsa çok makbule geçer

• BiggestNiko B kullanıcısına yanıt
    300 lira yapar ki, bence alınır. eğer imei kaydı için ayrıca para ödenmeyecekse , kesin alınır..
  • zero-man kullanıcısına yanıt
    çinden getirtmek o kadar kolay olsaydı , bu fiyatlara memlekette kimse tel almazdı dii mi ?
  • Reklam gibi olmasın ama facebookta güvendiğim çin pazarı adlı bir grup var. Orada aliexpress güvencesiyle telefon alabiliyorsunuz. Bir bakın derim.

• 
Sayfa: önceki 15301531153215331534
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.