Şimdi Ara

--- Motorola Droid Razr xt-910 ANAKONU --- (375. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.609
Cevap
37
Favori
282.331
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 373374375376377
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • simdi o rom'u kurmak icin cid silmek gerekiyormuydu bilemiyorum o yuzden eger cid sildiysen. cid 'i tekrar geri yukleyıp sonra rsd ile ile orginal İCS'yi yuklersen gonul rahatlıgıyla servise gonderebilirsin.

benim cihazın garantisi bitti bende orjinal jb yukleyıp onu kullanmayı dusunuyorum artık bıktım romdan momdan. buldum bu supermis diyosun sonra sonra illa bi gıcık eden hata cıkıyor. en son liquid smooth cok ıyı dıye dusunmustum simdi zırt oırt kapanmaya basladı. garanti sureside dolduguna gore sanırım en guzelı offıcal jb ye gecmek.
  • zupper79 Z kullanıcısına yanıt
    teşekkür ederim cevabınız için. yok cid silmemiştim ama kernel değiştirmiştim. kernel değişimi sıkıntı çıkarır mı orjinal ics kurarken?
  • terabyte_ kullanıcısına yanıt
    yok çıkarmaz. rds ile fastboot ekranından orginal ics'yi yukle hersey sıfırlanır..karnelde sorun olmaz. rootta kalmaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zupper79 -- 25 Kasım 2014; 18:32:33 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: carterjr

sağol hocam

aga sen ne yaptın ne ettin bilgi ver bizede. bizde ekran degistirmek bizde max kasası almak istiyoruz.

1. arızayı duzrelttin mi maxx oldumu cihaz
    2. nerden aldın ekranla kasa+pil i. (link veririmisin)
    yurtdışı sitelerinde uygun fiyatlı bulunabilir. maxx in arka kapak ve pili. pil ve arka kapak söküp takmak çok sıkıntılı bir durum değil diye düşünüyorum. bende yaptım
    http://forum.donanimhaber.com/m_99582476/f_//tm.htm#99582476
    kingo rootla rootlayabilirsin. roottan sonra ilk iş cıd yedeği al. cıd imei telefonun kimliği herseyinin kayıtlı olduğu yer. kaybedersen cihazın çöp olur.

http://forum.donanimhaber.com/m_73166471/tm.htm
    nasıl cıd yedeği alacağını usteki linkte sercan arkadaşımız anlatıyor.
  • teşekkürler arkadaşlar.

başarılı bir şekilde root yaptım. fakat bugün öğlenden beri aramama rağmen orjinal ics sürümünü bulamadım. motomodtr'deki linklerin hepsi ölmüş. 4.0.4 ics sürümünün ya da cihazla beraber gelen ilk sürümün linkini biliyor musunuz?
    yok kardeş. motorolada işler samsung gibi değil. orijinal romu kaldırdımı yeniden orjinale dönmek zor.
    kasayı ekranı herşeyi aldım da pilin flexi koptu galiba anasını satayım 3g bağlanmıyordu tel birde bi tamirci buldum verdim halletsin diye , g2 alıcam şimdi hocam beklediğim günlere yazık oldu gibime geliyor
  • Merhaba arkadaşlar,

982.124.14.xt910.Retail.en.Au 4.1.2 yüklü. Haftaya telefonu garantiye vericem. Orjinal romu nasıl yüklerim sıkıntı çıkarmadan?
  • BEYLER HERKESE İYİ GECELER , TELEFONUN KASASINI FELAN DEĞİŞTİRDİM ANTENLER VS TAM OTURDU AMA MOBİL VERİYE BAĞLANAMIYORUM SİZCE NEDEN ?
  • carterjr kullanıcısına yanıt
    sim kart girisinde sorun olabilir. ihtimallerden biride o.
    hocam sim kart girişinde sorun varsa nasıl düzeltebilriz peki ? birde telefon kitlendi 4.1 yüklüydü fabrika ayarlarına döndürdüm gelmiyor rsdl ile yükleme yapıcam fakat 4.1 i bualamadım nerden bulabilirim 4.1 romu ?
  • CM12 Lollipop yükleyin tadına bırakın hayatı
    2 haftadan fazladır kullanıyorum 5.0 Lollipop CM12 hatta bir ara LiquidSmooth 5.0.1 yükledim 2. slota CM12 ile can geldi telefona. Şimdilik tek sorun Orjinal kamerası çalışmıyor ama onu da silip yerine google camera yüklerseniz sorun kalmıyor.
    Zaten şu CM romlar da olmasa telefon eskidi be yazılım olarak.. Dışı ama hala nerdeyse ilk aldığım gibi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: anticor

CM12 Lollipop yükleyin tadına bırakın hayatı
    2 haftadan fazladır kullanıyorum 5.0 Lollipop CM12 hatta bir ara LiquidSmooth 5.0.1 yükledim 2. slota CM12 ile can geldi telefona. Şimdilik tek sorun Orjinal kamerası çalışmıyor ama onu da silip yerine google camera yüklerseniz sorun kalmıyor.
    Zaten şu CM romlar da olmasa telefon eskidi be yazılım olarak.. Dışı ama hala nerdeyse ilk aldığım gibi.

Valla benim telefonun dışı baya harap oldu ama hiç sorunsuz ve hızlı çalışıyor. Şahane resim çekiyor ve internete bağlanıyor. Tek sıkıntı batarya nin fazla gitmemesi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• anticor kullanıcısına yanıt
    hocam bir konuda yardımınıza ihtiyacım var
  • quote:

Orijinalden alıntı: SULZER

quote:

Orijinalden alıntı: anticor

CM12 Lollipop yükleyin tadına bırakın hayatı

Valla benim telefonun dışı baya harap oldu ama hiç sorunsuz ve hızlı çalışıyor. Şahane resim çekiyor ve internete bağlanıyor. Tek sıkıntı batarya nin fazla gitmemesi.

Ben de batarya için Xiaomi 10400 mAh harici batarya düşünüyorum :) Belki ocaktan sonra alırım.

• anticor kullanıcısına yanıt
    bi link verde bizde yukleyelim hacı
  • carterjr kullanıcısına yanıt
    onu tamirci halleder anca. sim kart okuyucusuna filan bir sey olduysa sen duzeltemessın. rom bulma konusunda bende ozruluyum motomodtr varsa vardır. yoksa ingilizce sayfalarla aram yok walla. anticor anlıyor o islerden belliki.
    hocam sim kart sloyunu nasıl düzelticek ki tamirci ?
  • 
Sayfa: önceki 373374375376377
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.