Şimdi Ara

--- Motorola Droid Razr xt-910 ANAKONU --- (373. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.609
Cevap
37
Favori
282.317
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 371372373374375
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    HOCAM BEN PEK ROM İŞLERİNDEN ANLAMIYORUM AMA DEMEK Kİ PİLL KAPASİTESİ ARTTIYSA ÇOK GÜZEL OLUCAK GİBİ EKRANI BEKLİYORUM BENDE GELİNCE TAKTIRICAM İŞİNİN EHLİ Bİ TELEFONCUYA CM11 KULLANIYORDUM EN SON BENDE ŞARJ 4-5 SAAT GİTMİYORDU BİLE . ŞİMDİ 1 GÜNÜ ÇIKARIRSA ÇOK GÜZEL OLUR..
  • @carterjr

Son bir saattir %5 şarjla uygulama taşıyorym internal storage a. Sanırım sabahtan akşama bu pil hayli hayli yetecek. Rom ata ata pil kalibrasyonu dağılıyor sanırım. Ben nightly cm11 atıyorum ve her gün yeniliyorum. Stock rom da pilin gerçek performansını göreceğim. Dediğim gibi cm11 de yeni pilin ilk pilden hiç farkı yoktu. 2 kere şarj görmesine rağmen. Yeni pilini takınca bir süre stock rom kullanmanı tavsiye edebilirim bu izlenime göre.

Soon değer 20 saat 10 dk.
    Resin ekleyemedim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar, en stabil, sorunsuz rom hangisi? Kullananlar rom ve gapps linki verebilir mi? Teşekkürler.

Not:bugün liquid yükledim,gapps yüklememe rağmen google apps yoktu (google play, maps vb.)

• knnzr K kullanıcısına yanıt
    hocam cm11 stabil rom du aslında , siz daha iyi bilirsiniz tabi benden çook daha iyi anlıyorsunuz. Deneyip görücez sizden edindiğimiz bilgilerle sonra bende ekran gelince sizin önerdiğiniz romu atıcam telefona cm11 de bi zamandan sonra güncelleme yapmıyordu sıkıntılıydı eğer bizim telefonlara Android L gelirse çok mükemmel olur diye düşünüyorum hocam.
  • Gençler telefonun piyasası ne kadar ?
    2. el fiyatları yani. Temiz bir cihaz var da satmayı düşünüyorum. Eksik kırık dökük yok.
  • anticor kullanıcısına yanıt
    satamazsın hocam ölene kadar kullan derim bence
  • Merhabalar, cihazımda artmod yüklü fakat yavaşlık konusunda çığır açmak üzere. Arayan kişinin adını göremeden karşıdaki kapatmış oluyor. Programlar arası geçişi falan söylemiyorum bile. Yeni ve stabil rom önerisi isteyeceğim fakat artmodun üstüne kurabilir miyim? Bu konuda nasıl bir yol izlemem gerekir. Her tür öneriye açığım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: carterjr

Biraz da iOS kullansam diyorum :)
    Aynı cihazı 18 aydır kullanıyorum. Sorun değil de yazılım değiştirmek iOS veya WP ye geçsem biraz da oraları kurcalardım diyorum. Nedeni o yani.
    Belki de üzerine ekleyecek para bulabilirsem bir tane Fotoğraf makinası alırım. Biraz da fotoğrafçılık yaparız
  • Beyler China artmod 1.5 gayet mutlu mesut kullanıyor annem. Bana söylediği tek sorun şarj diyor. Günde 1 saat felan candy crush oynuyorum diyor. İstatistikleri kontrol ettim. 12 saat pil ömrü oluyor genelde bunun ise 2-3 saat ekran süresi. Bu süre zarfında Wifi açık oluyor genelde.

• arkadaşlar stock rom olan 2.3.6 ya safestrap kurayım dedim. Recovery ekranında kayık kayık okunmaz çizgiler oluştu. ve cihaz boot loop a girdi açılık ekranında takılı kaldı.

şimdi stock 2.3.6 yı indirdim rsd lite ile flashlamak için. cihazı fastbood mod a aldım. flash hatası veriyor program (phone returned fail)

şu an recovery karman çorman olmuş durumda safestrap var clockwork var bu ikisi orda olduğuna göre acaba modlu bir FW mi yüklwmwk gerekiyor? (liquidsmoot atmaya çalışsam olur mu) bu recovery yi eski haline nasıl getiririz?

hard reset yaptım cihaza sorun çözülmedi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sioux -- 4 Kasım 2014; 15:06:05 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: anticor

quote:

Aynı cihazı 18 aydır kullanıyorum. Sorun değil de yazılım değiştirmek iOS veya WP ye geçsem biraz da oraları kurcalardım diyorum. Nedeni o yani.
    Belki de üzerine ekleyecek para bulabilirsem bir tane Fotoğraf makinası alırım. Biraz da fotoğrafçılık yaparız

haklısınız hocam ben wp ye geçicektim ama wp 8.1 bekledim pek bişey değişmedi gibi bende windows 10 bekliyorum olmazda nexus 6 yada motorola droid turbo çıkıyor onuda alabilirim ama ilk bahara kadar beklemek bence en mantıklısı olur hocam . ios düşünmüyorum sebebide ekranları küçük 6 ve 6 plus da sıkıntılar var birisi bükülüyor malum bilirsnz ama 5s kasasına başka bir telefon yükleyebilsek çok muhteşem olur

• BackConnect kullanıcısına yanıt
    ArtMod'dan CM 10.1.3 Stable sürüme geçtim. CM kesinlikle daha iyi.

Hem hız hem de batarya performansı konusunda CM önde.

http://download.cyanogenmod.org/?device=umts_spyder&type=stable
  • quote:

Orijinalden alıntı: ankemir

ArtMod'dan CM 10.1.3 Stable sürüme geçtim. CM kesinlikle daha iyi.

Hem hız hem de batarya performansı konusunda CM önde.

http://download.cyanogenmod.org/?device=umts_spyder&type=stable

Hadi ya. CM 10.1.3 sürümü hangisi oluyor hocam? 4.2.2 mi?

Stabil sürümü olduğu için olabilir. Ben de şimdiki orjina 4.1.2.en EU dan sıkıdım daha doğrusu kasmalar yapıyor arada.

O nedenle 2. lota yükleyip deneyebilirim. Ama 4.3 versiyonu var mı acaba CM stabil sürümünün?

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: anticor

quote:

haklısınız hocam ben wp ye geçicektim ama wp 8.1 bekledim pek bişey değişmedi gibi bende windows 10 bekliyorum olmazda nexus 6 yada motorola droid turbo çıkıyor onuda alabilirim ama ilk bahara kadar beklemek bence en mantıklısı olur hocam . ios düşünmüyorum sebebide ekranları küçük 6 ve 6 plus da sıkıntılar var birisi bükülüyor malum bilirsnz ama 5s kasasına başka bir telefon yükleyebilsek çok muhteşem olur

Motoroladan soğudum ya.

"Sütten ağzı yanan yoğurdu üfleyerek yer" misali yani.

Ya ben zaten alsam alsam iPhone 5/5S 2. el alırım anca. Onu da Google Play'e yüklediğim Launcher Arayüz uygulamalarından kazanabilirsem . Mğlum öğrencilik durumu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi anticor -- 5 Kasım 2014; 12:04:27 >

Android sürümü 4.2.2 . 4.3 sürümü için stable CM yok. 4.4 için ise çalışma devam ediyor.

2. slota yüklemeye izin vermiyor ne yazık ki. Ben full backup aldıktan sonra 1. slota yüklemiştim memnun kalmaz isem dönerim diye ama gerek kalmadı. Backup alıp ilk slota yükleyin. Zaten uygulamalar, ayarlar v.s. otomatik yükleniyor kurulum sonrası internet bağlantısı var ise.

Memnun kalmazsanız aldığınız yedeği recovery ile geri yüklersiniz.
    hocam gerçekten öyle güncellemeler vs derken ama motorola droid turbo da bi güzel olmuş sanki bee hiç olmazsa nexus 6 alırım .
  • quote:

Orijinalden alıntı: ankemir

Android sürümü 4.2.2 . 4.3 sürümü için stable CM yok. 4.4 için ise çalışma devam ediyor.

2. slota yüklemeye izin vermiyor ne yazık ki. Ben full backup aldıktan sonra 1. slota yüklemiştim memnun kalmaz isem dönerim diye ama gerek kalmadı. Backup alıp ilk slota yükleyin. Zaten uygulamalar, ayarlar v.s. otomatik yükleniyor kurulum sonrası internet bağlantısı var ise.

Memnun kalmazsanız aldığınız yedeği recovery ile geri yüklersiniz.

BUgüne kadar 500 kez denedim heralde rom :D
    Yani ayn roma 10 kez döndüğüm bile olmuşştur. Toplasan 500 eder rahatlıkla. Bir deneyeyim. Olmadı 1.Slota yüklerim artık!.
    Aslında 4.4 Stabil sürüm çıksa CM nin yüklerim hemen heralde. Çünkü 4.1.2 de bazı uygulamalar yok desteklemiyor. Mesela Google Camera 4.4 ten sonrasını destekliyor heralde sanırım :)

• quote:

hocam gerçekten öyle güncellemeler vs derken ama motorola droid turbo da bi güzel olmuş sanki bee hiç olmazsa nexus 6 alırım .

Ya güzel de gel sen ağzı yanana sor
    hocam vallahi benim de yandı ama işte cezbediyor diyorum ya olmazsa nexus 6 alırım kafam rahat olur :)
  • arkadaşlar telefonumun şarj soketi bozuldu tamir edilebilir birşey mi bu? yoksa anakart mı değişir komple ? telefon almaya niyetim vardı ama piyasada istediğim bi telefon yok razr telefonumu çok seviyordum...
  • 
Sayfa: önceki 371372373374375
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.