Şimdi Ara

Mortal Kombat X Mobil [ANA KONU] (645. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
15.888
Cevap
79
Favori
539.777
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 643644645646647
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Dementor-1

Kontender 1 bitirdim hiç kart vermedi :(

Belki puanla da ilgisi vardır.

I e vermiyor zaten II ve üstü o da II ye 1 üstüne 2 kart.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • O değil de O kullanıcısına yanıt
    Hadi ya :( ilk defa beleşten legend plunca tırstım bi dahakine senin dediğinden başkasını yapmam hocam :)

• O değil de O kullanıcısına yanıt
    Quest Mode zamanı dolmadan sıfırlanması iki üç kez başıma geldi bir günlük görevlerde daha başlayalı bir kaç saat olmuşken bağlantı koptu ve bitmiş göründü hemen ödülleri aldım sağlam ruh ve bir altın karakter aldım

Sonradan ne kadar denediysem olmadı internet kapalı iken oyunu açtım oyundayken İnterneti kapattım hesaplar arası geçiş yaptım ama hep kaç saat kalmışsa onu gösterdi hiç erkenden bitirmedi bu konuda bir bilginiz var mı diye size soracaktım

• Arkadaşlar bilen bir kişi Klasik Milena'nın özelliklerini tercüme edebilirmi veya anlatabilir mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: MasterKombatt

Arkadaşlar bilen bir kişi Klasik Milena'nın özelliklerini tercüme edebilirmi veya anlatabilir mi?

Karşındakini öldürünce karşıdakinin maksimum canının belli bir yüzdesini kendine alıyor. Takımdaki bayan arkadaşlarını da daha az bir yüzdeyle iyileştiriyor.
  • Kerim5100 kullanıcısına yanıt
    Yani feministin önde gideni o yüzden fuselamıyorum :)

Oyun bile olsa erkekleri geri plana atan karakterleri sevmem kullanmam :)

R.milena kullanalım klasik yerine hadi beyler ;)

Teşekkürler

• Arkadaşlar bu factionda rakipte injustice 2 raiden vardı elit kart yalnız elit pack yada kart satın alma sayfasında bu kart gözükmüyor nerden çıkıyor bu injustice 2 raiden bilen varmı?

• quote:

Orijinalden alıntı: Psiko27

Arkadaşlar bu factionda rakipte injustice 2 raiden vardı elit kart yalnız elit pack yada kart satın alma sayfasında bu kart gözükmüyor nerden çıkıyor bu injustice 2 raiden bilen varmı?

Sadece faction war ödüllerinde çıkıyor. Başka yerde Yok.

Doğru ben yanlış yazdim aceleyle

• Injustice 2 nin güncellemesi çıkmış Mkx ve injustice 2 nin güncelleme geçmişlerine bakıldığın da (dağıtıcı firmaları aynı warnerbros) bazı güncellemeler de arada 10 gün fark var ama üç aşağı beş yukarı bu iki oyunun güncellemeleri bir kaç gün arayla çıkıyor bazen bir gün arayla çıktığıda olmuş hatta aynı gün çıktığıda olmuş buradan yola çıkarak ben bu haftasonuna kadar güncelleme bekliyorum veya challenge bittikten sonra da gelebilir.
  • Yanlış görmediysem gelmiş güncelleme

• Futurecomputer F kullanıcısına yanıt
    Güncelleme aynen dediğin gibi geldi

• Güncelleyen arkadaşlar neler gelmiş ? ben yarın güncelleyebilirim , yeni neler var ?

• 3 karakter varmış güncellemede

Bo'Rai Cho Dragon Breath stumbles into the Challenge event and, to no one's surprise, uses its size and intoxication to its own advantage. His passive "Double Vision" ability gives him a chance to deal damage to one of the opponents who left the fight as well as the active opponent. Find Bo'Rai Cho's Bottle in a new Equipment Kart because he'll need it.

• It is the turn of Kintaro Shooter Warrior, an Exoterra warrior and one of the fiercest kombatentes in battle. If he manages to block a Special Strike, his passive "Shokan Art" skill gives him a chance to retaliate with a fool's footstep on the opponent that deals Fire damage over time.

• Scorpion Hanzo Hasashi paints the battlefield in red with his passive skill "Bluffs" which gives him a 10% chance on Basic Attacks and 50% on Combo Finishers to deal bleeding damage over time. Do you have what it takes to complete the Hanzo Hasashi Scorpion Challenge?

DO YOU NEED A HELP?

Give your team an edge with the new Class-Based Kart Packs, which makes it easy to strengthen your Kombatentes!

• Martial Artist Package

• Special Operations Package

• Exoterra Package

•  Mortal Kombat X Mobil [ANA KONU]
  • Güncellemeyi yapamıyorum. Ya banlandım ya da ilan ettiler ama aktifleştirmediler henüz. Çünkü official forumda ilan edilmemiş güncelleme hala. Ya negzel faction wars ödüllerinden legend ödülü alma tezgahını kurmuştuk. Eski hesabıma da bir tane Injustice Raiden almıştım. Vay arkadaş ya. Bir iki hafta bekleyemediler ya.
  • Evet sonunda güncelleme geldi osuran adam scorpionun insan hali hanzo ve daha öncede yazmıştım gelmeli diye kintaro hayvanı bakalım dövüş mekanikleri nasıl ellerimi ovuşturdum bekliyorum :) güncellemede içimemi doğmuş nedir ben mesaj attıktan 1,5 saat sonra geldi :)
  • Ben update ettim hatta slasher pack çıktı hemen bir tane de slasjer kaptım sizin de aklınızda olsun ilk update sonrası slasher pack olabilir kaçırmayın. Bir de kartların yanına istatistik gelmiş

• 
Sayfa: önceki 643644645646647
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.