Şimdi Ara

Mortal Kombat X Mobil [ANA KONU] (646. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
15.888
Cevap
79
Favori
539.737
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 644645646647648
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben güncellemeye başladım. Hatta oyunu sildim yeniden indiriyorum. Challenge tekrarı yapıp yapmadığını da kontrol edeceğim.

Tam oyundan sıkılmış oynamayı azaltmaya başlamıştım ama çok istediğim hanzo hassasi gelmiş. Bakalım nasıl bir karakter olacak :))

Diamond yada adam akıllı subzero yine Yok :((

Birde sorum var challenge yenileyince quest mod tamamen mi sıfırlanıyor yoksa mevcut devam eden görevler mi sıfırlanıyor?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dementor-1 -- 28 Şubat 2018; 23:12:37 >
  •  Mortal Kombat X Mobil [ANA KONU]

Mortal Kombat X Mobil [ANA KONU]

• Henüz güncelleme inmedi ama 3 altın karakter diyorsa üçüde challenge karakteri olur buda 7f e kadar yolu var demektir ekstradanda bir iki bin ruh kazandırır dünya kadar ruh oldu artık bir slasher pack filan uzun süreli koysalar iyi olacak şu oyunda bir alamadığım karakter o kaldı hanzoyu bende merak ediyorum gerçi her ne kadar içimiz dışımız scorpion olduysa da insan hali nasıl dövüşüyor merak içindeyim neticede 8 9 tane scorpion ve herbirinin çeşitli vuruş şekilleri var bir adam daha ne kadar farklı dövüşebilir ve aynı ip atma specialı daha ne kadar farklı özellikte yapılabilir onun dersinide görmüş oluyoruz böylece :)

Yukarıda ki resimden anladığım kadarıyla paketlerin içinden vaadedilen karakter veya ekipmanların çıkma oranını gösterecekler galiba artık diamond pack için %1 şans diyorum açtığımda ilk ona bakacağım valla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Futurecomputer -- 28 Şubat 2018; 23:18:48 >
  • %7 diamon kart çıkma ihtimali :))

Ekleme:challenge tekrarında sorun yok :)))

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dementor-1 -- 28 Şubat 2018; 23:32:22 >
  • Beyler ben Kombat Pack'e Relentless ve Spec Ops Scorpion'u koyduklarını düşünmek istiyorum. Offline'a bakan var mı?
  • Scorpion'lar SP1 yaptığında power'ları artıyormuş. Öyle diyolla ofişıl forumda.
  • Bu arada kel alaka bir information vereyim. Şu yeni gelen moloch kartını pek çok karakterde denedim her karakterde epey işe yaradı amma bir karakter var ki kızın specialini yeni bir boyuta taşıdı oda kold war sonya blade

demolotion sonya - kold war sonya blade - undead hunter johhny cage

bu takımı kuruyorum kwsb nin eline molochu takıyorum sp2 si aynı gunslinger erron black gibi adamı kevgire çeviriyor hiçbir şekilde engel olunamıyor +%30 da aldığı için demodan çok keyifli bir sp2 haline geldi uhjc ye zaten diyecek söz yok wrath hammer kendi yüzüğü ortayada birşeyler koyuverin gitsin o işini halleder bu oyundaki bence en güçlü vuruşları olan bir iki karakterden biri canı biraz daha yüksek olsa attackıda aynı şekilde kesinlikle diamond ayarında bir kart bir adam sadece yumruk atarak yumruk başına tekme başına 10 20 k hasar verebilir mi bu nedir yahu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Futurecomputer -- 1 Mart 2018; 0:6:29 >
  • Beyleeeeerrrrrrrrr update gelmissssssssssss

• Bu arada düşünceme göre bu kard packlerdeki karakter yada ekipman çıkma ihtimal yüzdesini gösterme özelliğini sadece oranları görelim diye boşa eklediklerini sanmıyorum. Muhtemelen bundan sonra %25 indirim günlerinde olduğu gibi bir fırsat günü yapacaklar ve diyecekler ki bütün kard packlerde şunun bunun çıkma oranı %bilmem kaç arttı tıklayacaksın %7 lik diamond oranı atıyorum %15 e çıkmış vs.. bunun böyle olduğuna neredeyse eminim atın fava bekleyin :) bu arada %7 ihtimalde 14 pakette 1 denk geliyor gerçektende bu oran doğrultusunda çıkacaksa bence gayet iyi olmuş 50 paket açıp diamond çıkartamadığım olmuştur 14 paket nedir ki kendime görev edinirim 28 paket açarım 2 diamond cepte derim güzel iş valla
  • Futurecomputer F kullanıcısına yanıt
    O yüzde 7 her açılışta sıfırlanıyodur. Yani paket başına birim yüzde 7 dir.

• Bu elit pakette %7 lik şans önceden'de aynıydı şöyleki ,ben elit paket acmaya başladığımda ilk önce ekipman paketi açarım (tabi offline ile) 2 veya 3 kere ekipman paketi açarım ardından 2 kere'de elit paket sonra yedek hesaba geçerim bu şekilde Beş kere yaparım (yani 10 kere elit paket açmış olurum.

Sonra oyundan çıkış yaparım.

Ardından oyuna tekrar giriş yapıp yine aynı şekilde ekipman ve iki kerede elit paket açar yine yedek hesaba geçer sonra ana hesaba dönerim bunu 3 veya 4 kere azami 5 kere tekrarlarım.Değişkenlik göstersede tekrarlardan birinde mutlaka Diamond Karakter çıkar.Böylece uzun saatlerce offline yapmamış olurum.
    Yani hemen hemen ya 14 pakette ya 16 pakette yada 12 pakette bir çıkmış olurki buda %7 civarı bir şey.

Not: 7 fuseli üç diamond ve en azı iki fuseli tüm diamond Karakterleri bu sekilde çıkarmışımdır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MasterKombatt -- 1 Mart 2018; 2:40:1 >

• Yeni karakterlerin pasifleri ne öyle ya. Adamlar koyacak pasif bulamaz oldular galiba.

• Arkadaşlar thumbnail ı animasyon olmayan kartların resimleri değiştirilmiş(Baraka, Treacherous Tanya misal) Ama ne hikmetse Klassic Liu Kang'e yapılmamış

• barbarturk B kullanıcısına yanıt
    Şimdi yüzde otuz şansla can yenileme veya yüzde yirmibeş ihtimalle kritik vurma gibi özellikte kartlar var bunlarda her üç vuruşta bir yada her dört vuruşta bire denk geliyor ve sahidende o şekilde işliyor yüzde yedi şans demek her yüz paketin yedi tanesinde diamond bulunuyor demek oda ondört pakette bir mutlaka çıkması demek yada doksanüç paket açarsın çıkmazda son yedi paketin hepsi diamond olacak demek bunun kaçışı yok yüz paket açacak kadar sabrın ve zamanın varsa mutlaka yedi tane diamond gelecektir. Eğer her sefer sıfırlanmış olsaydı bu şans o zaman istatistiki olarak oran veremezlerdi tamamen tesadüfi veya şansla ilerlerdi tabi bu benim görüşüm yanlışta düşünüyor olabilirim kapım her türlü görüşe açık mayematikçiler istatistikçiler konuya el atsın :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Futurecomputer

Şimdi yüzde otuz şansla can yenileme veya yüzde yirmibeş ihtimalle kritik vurma gibi özellikte kartlar var bunlarda her üç vuruşta bir yada her dört vuruşta bire denk geliyor ve sahidende o şekilde işliyor yüzde yedi şans demek her yüz paketin yedi tanesinde diamond bulunuyor demek oda ondört pakette bir mutlaka çıkması demek yada doksanüç paket açarsın çıkmazda son yedi paketin hepsi diamond olacak demek bunun kaçışı yok yüz paket açacak kadar sabrın ve zamanın varsa mutlaka yedi tane diamond gelecektir. Eğer her sefer sıfırlanmış olsaydı bu şans o zaman istatistiki olarak oran veremezlerdi tamamen tesadüfi veya şansla ilerlerdi tabi bu benim görüşüm yanlışta düşünüyor olabilirim kapım her türlü görüşe açık mayematikçiler istatistikçiler konuya el atsın :)

Yok hocam tamamen pakete dayalı oranlar onlar. Açtığınız pakette %7 ihtimal Diamond gelir. 14 paketten illa biri Diamond gelir demek değil keza 50 60 paket açıp Diamond görmediğim zamanlar oldu. Diğer yandan arka arkaya 3 Wrath Hammer aldığım da oldu ki ona %2 diyor. Kısaca açtığınız pakete dayalı istatistikler onlar. Yani bir paket, açılan 100 pakette bunların gelmesinin garantisi yok.

• Futbolda kazanma oranı %33

Galibiyet mağlubiyet beraberlik

Basket voleybol hentbol %50

Galibiyet mağlubiyet

Eğer futbol iddia kuponu yaptınız tek maça üç sonuç içinde oynarsanız kazanırsınız ama ekstra para ödemiş olursunuz

diamond kart örneğinde %7 diyorsa 93 kartta açsanız çıkmayabilir ama son yedi kart diamond çıkacaktır kısaca her paket açışınızda sıfırlama diye birşey yok (bana göre) bunun en basit sağlamasını faction ödüllerinden kaZandığımız kartlar üzerinden yapabiliriz. Dikkat edersrniz sabırla açmaya devam ettikçe verilen kartlarda gitgide değişmeye başlıyor ve sonunda çıkıyor kısaca çıkma şansı sıfırlanmıyor arka planda biriken bir açma sayınız var siZe ödül diye verilen kartlar bu sayıya doğru orantılı olarak gitgide değişiyor. %7 şans ile ilk yedi pakette üç tane diamond alabilirsiniz ben bu oyunda üstüste üç tane diamond çıkarttım ama sonrasında uZun bir süre çıkmayacağı garanti haline geliyor işte bu durumda garanti haline getiren bu matematiksel orandır :) konu hakkında aramızda pro pokerciler olsaydı kart sayma as gelme ihtimali va gibi şeylerin nasıl hesaplandığınıda anlatabilirlerdi. Başka bir örnek vereyim

Başarılı insanlar hep şu lafı kullanırlar başarızlığa uğrarsanız asla pes etmeyin bunun meali şudur her insanın özellik yetenek ve çevre koşullarına göre bir başarma oranı vardır kimi ilk atışta tutturur kimi on atışta kendi oranınızı bulmak istiyorsanız sürekli devam etmeniz gerekiyor eninde sonunda mutlaka başarıyorsunuz konuyu çok uzattım biliyorum bana göre her yüz pakette yedi adet diamond çıkıyor bu kesin nokta :)

• Şimdi bu yeni elemanlar hangi pakette bilen var mı ? Bide ofline yiyor mu :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Eyüp_Can

Şimdi bu yeni elemanlar hangi pakette bilen var mı ? Bide ofline yiyor mu :)

Yeni elemanlar Challenge la geliyor.

• Sabah TYL den gelen Undercover Cassie Cage, şimdi de dört saatlik quest ten Warlock Quan Chi... Akıyor maşallah

• 
Sayfa: önceki 644645646647648
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.