Şimdi Ara

Mortal Kombat X Mobil [ANA KONU] (644. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15.888
Cevap
79
Favori
539.792
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 642643644645646
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bende sen diyince zorladım ama yemedi bende de ne ise onu verdi oyun :(

Şanslısın hocam :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Eyüp_Can E kullanıcısına yanıt
    Ben de Kontender Elite'ten iki kart aldığımı hatırlıyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Eyüp_Can

Beyler bu arada challenge dan gelen kard pack Alist Jony verdi umarım sizlerede verir.

Ben o otuzlu kartlarla a list jony, nible reptile ve cy. Subzero yu fulledim ;) bunlar kendi gruplarına %30 Health veriyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dementor-1 -- 23 Şubat 2018; 23:46:27 >
  • Dementor-1 kullanıcısına yanıt
    Nasıl çıkarttın hocam onları bana ilk defa çıkıyor ;)

• Günün çarpıcı kareleri

Bir critic yiyip de X-Ray e fırlayanı da ilk defa gördüm...

Mortal Kombat X Mobil [ANA KONU]

Mortal Kombat X Mobil [ANA KONU]

• quote:

Orijinalden alıntı: Eyüp_Can

Nasıl çıkarttın hocam onları bana ilk defa çıkıyor ;)

Özel birşey yapmadım altın çoğalınca günde 6-7 paket açınca geliyor zaten :)

• Hayırdır ya ses soluk yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: mosyozzz

Hayırdır ya ses soluk yok.

Yok ki yeni birşey hocam. Faction Wars'ta hacker larla uğraşmaya devam ediyoruz

• O değil de O kullanıcısına yanıt
    Hocam dediğin gibi kombatan 1 ken legend ödülü aldım kraken ile cyrax çıktı bedavadan 2 kart çıkınca direk interneti açtım :))

Bu sefer şans banada güldü :))

• Arkadaslar quest modda son 3 tane kuleyi acamadim ne yaptiysam bu modu bilen arkadaslar yazabilir mi lütfen ?

• quote:

Orijinalden alıntı: MercenaryKiller

Arkadaslar quest modda son 3 tane kuleyi acamadim ne yaptiysam bu modu bilen arkadaslar yazabilir mi lütfen ?

Bende de son iki kule açılmıyor. Daha önce sordum ama sanırım kimse bilmiyor. Bir cevap alamadım.

• N1rv4n4 N kullanıcısına yanıt
    Arada bitirmediğiniz görevler olduğu için bir yerde tıkanıyor onları bulup bitirirseniz açılıyor hangisi olduğunu hatırlamıyorum diyorsanız en baştan tüm görevleri yerine getirmekle kalan eksik görevleri açabilirsiniz

Bitirdiğinizden kesinlikle emin olduğunuz görevleri oynamayın size zaman kazandırır

• Normalde oyunu bırakmıştım yaklaşık bir ay önce nostalji amaçlı bir uğrayayım dedim o değil de adlı kullanıcı sağolsun quest 27 den bahsetti tekrar oyuna sardım daha doğrusu queste sardım sonuç yaklaşık 20000 ruh hadsiz altın karakterler ve en önemlisi iki tane spec ops scorpion aldım quest 27 bitince yine oyunu nadasa bıraktım çünkü hala zibille hileci var

Bu eksik quest sorusu cevaplanmadığı için cevaplayayım dedim yoksa bu konu hakkında bilgi almak için en bilgili kullanıcı o değil de dir

• quote:

Orijinalden alıntı: MercenaryKiller

Arkadaslar quest modda son 3 tane kuleyi acamadim ne yaptiysam bu modu bilen arkadaslar yazabilir mi lütfen ?

Açılmayan bölümün bir öncesini tamamen bitirirseniz yani renown kısmını %100 yaparsanız açılır. En azından nede öyle oldu :)

• Beni aramışsınız galiba. :)

Beyler benim yaptığım şey, ki challenge sıfırlayınca Quest Mode da sıfırlandı, böylece ikince defa oynuyorum Quest Mode'u, en sonuncu Quest hangisiyse ondan devam etmek. Bir gün bile dese hep en sonuncuyu oynadım. Böyle yapınca sırayla patır patır açıldı bütün kuleler. En sonuncu derken mesele bir kuledesiniz 37'yi oynadınız, başka kulede 38 açıldı hemen onu oynadım. Sonra bir yerde diyelim 42 açıldı, ona atladım, 53 vs vs...

Bu arada faction wars ödüllerinin tekrar etmesinin bir işareti var bence. Sezonda ara ara yanlışlıkla kendiliğinden "legend" oluyorsa faction wars sıralamanız, büyük ihtimal offline'la legend ödülü alıyorsunuz ödüller dağıtılırken. Bu hiç başınıza gelmediyse büyük ihtimal sizin hesapta böyle bir şey olmayacaktır.
  • xwernediti kullanıcısına yanıt
    Hocam bunu yeni bir hesapta yapsaydın, eski hesabındaki kartları hemen hemen aynı şekilde oluşturabilir, kartları 25K attack civarında tutabilir ve hilecilerle uğraşmak zorunda kalmazdın. Ben öyle yaptım ve oyunun ilk zamanlarındaki gibi hiç hileciyle karşılaşmadan temiz temiz oynayabiliyorum. Kartlar güçlendikçe hileli hesap ihtimali artıyor biliyorsunuz. Düşük statslı takımlarla oynarsanız hileli hesap gelmeyecektir. Yorumlar için sağol bu arada.
  • Eyüp_Can E kullanıcısına yanıt
    Hocam offline'dan deneseydin hem legend ödülleri alırsın hem de yüksek olasılık Raiden çıkardı. Legend olunca ayıp olmasın diye daha iyi kartlar çıkarıyorlar galiba. Bana Raiden çok gelmişti. Bir daha olursa aklında bulunsun.
  • Dementor-1 kullanıcısına yanıt
    Yanlışin var kardeşim , kontender 3 ve ustu 2 kart kontender 2 ve alti 1 kart

• quote:

Orijinalden alıntı: Enes Bahadır

Yanlışin var kardeşim , kontender 3 ve ustu 2 kart kontender 2 ve alti 1 kart

Hayır sadece Kontender II 1 kart veriyor altı hiç vermiyor.

• Kontender 1 bitirdim hiç kart vermedi :(

Belki puanla da ilgisi vardır.

• 
Sayfa: önceki 642643644645646
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.