Şimdi Ara

Mortal Kombat 11 [PS4 ANA KONU] (103. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.428
Cevap
22
Favori
111.565
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 101102103104105
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    40 birim verecekler adamlarin çenesi durmamis yabanci forumlarda pahali pahali diyorlar . Bizde 189 birim adamlarin ultimate sürümü fiyatina biz bitane kombat pack alabiliyoruz . Sans

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Eksik bir oyunun tam oyun fiyata satılmasına veya oyunun parça parça satılmasına insanları öyle bir alıştırdılar ki artık dlc duyurulduğu zaman insanlar “Helal be firmaya bak oyunu kaderine terk etmedi hala içerik üretiyorlar destekliyorlar oyunu” diyerek sevinmeye başladılar. Sanki ücretsiz veriyorlar dlc’leri de. Dlc denilen kavramın tamamen kalkması lazım ama sesini çıkaran yok. Sanırım bu gidişle oyunlar tam tersi dlc’lerden oluşacak. Bknz. part halinde çıkarılacak olan FF7. Bize yeni nesilde oyun oynamak hayal. Konsolu ayrı para, oyunu ayrı para, dlc’si ayrı para. Yazık çok yazık...

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: x_abner

Geçen 1 Nisan şakası diye duyurdukları Kombat Pack 2 bana hiç şaka gibi gelmedi. Aynı karakterler gelirse dumur olmayın sonra.

Sheeva
    Fujin
    Candyman
    Robocop
    Ash W.
    Havik
    Buna doğru gidiyor anlaşılan

• quote:

Orijinalden alıntı: x_abner

Dövüş oyunlarında ateşli silah kullanımı artınca tadı kaçıyor bence, bir kişi olsa tamam da erron, jax, terminator, cassie cage ve dahası hepsi bir yerinden silah çıkarıyor, yakında fps tarzında Mortal Kombat çıkarsa şaşırmayın
    Bu kadroya Spawn, Robocop, Joker de eklendi. Ash de gelirse tamam artık, battle royal atılır

• quote:

Orijinalden alıntı: highmetin

Güzel dlc ancak fiyatida cok güzelmis bizde temiz 329 küsürden cikar indirimli hali 219 200 lere iner . Almam ben bunu karakterlerde oyle olmazsa olmaz degil zaten bana gore
    Hocam brutaly yapma konusunda deliricem favori adamım sub zero ..ya aparakat brutal yapıyorum buz ile sürekli dondurarak yapiyorum ama geri ileri kayma varya , ileri geri a tuşu sonra RB tuşu kullanarak ,rakip enerji barı bitmeye yakın yapıyorum olmuyor.. konsolum Xbox one

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MERNEPTAH -- 7 Mayıs 2020; 7:9:1 >
  • DittoQ kullanıcısına yanıt
    Max 70-80 TL edecek bir eklentiye yeni oyun parası istemişler. Almamak lazım ki yakın zamanda indirim getirsinler.
  • Yuh 40 dolar ne ya, 3 karakter 40 dolar iste. Story dlcsi zaten tek oynamalık bişey, oyna unut gitsin. Beni ilgilendiren kısım yeni arenalar ve friendiship oldu, sanırım bu aranelardan biri de videoda gördüğüm kadarıyla en sevdiğim arena dead pool, stage fatality yapıcaz artık.

Ücretsiz gelmesi tek temennim. dlc karakterlerin içine ettiler zaten, bir tane fan favori karakter eklemiyorlar.
  • MERNEPTAH kullanıcısına yanıt
    Hocam eski oyuna gore (mkx) bunlarda brutality baya kolay aslinda . Eskiden coguna 5 komboya birlestirecen canin yuzde 30 olacak 50 olacak diye hemen hemen hepsinde insani kasan kriterler vardi . Bunda nispeten daha basitlestirilmis tercihe birakilmis ister komboya birlestir ister direkt yap seklinde . Kayarak brutalitye yarin bakarim hocam yanlis hatirlamiyosam uc kere saga basiyorduk yada firlattigimiz yone basili tutuyorduk . Acmasida ayri zordu kryptte bulmaya calisiyorduk para daha zor kazaniliyordu yani en azindan 11 e gore daha zor kazaniyordum ben . Suan 1mden fazla koinim var ve tek bosslu zaman kuleleleriyle brutal zorlukta oynadiginda mutlaka aciliyor bir brutality .

Yine ayni seyi soyleyecegim su robocop aklima geldikce gercekten bosuna slot harcamislar diyorum sevene saygi duyarim ama john wick , matrix neo , achilles , spartacus(çok longshot bi istekte olsa) , conan , scream veya rambo bana gore muhtesem olurdu bunlardan biri veya ikisi yani . Rambo ve terminator karsilasmasi tam anlamiyla epik olurdu potansiyel brutalityleri dusununce hele birde

• Allah belanı versi NRS/ Ed boon. Kendi fan kitlesine böylesine kayıtsız dalga geçen başka bir yapımcı görmedim. Millet aylardır çıldırıyor tüm twitlerin altında Mileena, Ermac, Rain diye adamlar gidip Robocop getiriyor. Ulan oyunda zaten cyborg var getirsene mis gibi Cyrax, Sektor'u! Alacağımdan değil istedikleri para da şaka gibi pre order edip premium edition alan adama da kazık gibi olacak. İçerikte tek ilgimi çeken Fujin var ama adım gibi eminim onu da koymayıp gidip Eminem'i filan eklerlerdi bunlar kesin biraz gaz alalım şunu koyup diyerek eklemişlerdir. Almayın da aldırmayın da bu oyunu.
  • Sırf Robocop için yıllar sonra bu oyuna başlıyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: Source

Sırf Robocop için yıllar sonra bu oyuna başlıyorum

Aynen robocop fanı okarak bekliyorum. Bunlarda 1/6 figürlerim
    Mortal Kombat 11 [PS4 ANA KONU]

• console-master kullanıcısına yanıt
    Mükemmel bayıldım koleksiyonunuza

Modellerin markası nedir?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Source -- 7 Mayıs 2020; 19:35:34 >
  • Source kullanıcısına yanıt
    Saol dostum. Hot toys hepsi.

• Ben mi yanlış görüyorum yoksa store'da aftermatch eklentisi 279 TL'mi?

PS TR azılı MK düşmanı herhalde. Paket satılmasın diye elinden geleni ardına koymamış

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi reverse.angle -- 8 Mayıs 2020; 1:41:37 >
  • Psn’e ilk koyulduğu gün 189tlidi. Fiyatı yukarı cekmisler sagolsunlar.

• Tuomir kullanıcısına yanıt
    (Diger storelar) : Bizde aftermath pahali .
    (Tr store) : Bizde daha pahali , Al a.....

• Ed Boon’un paraya ihtiyacı var herhalde. Mortal Kombat’ı gunfighta çevirdiği yetmezmiş gibi bir de bu leş içerik için yüklü para istiyor. Biz 189,00’e pahalı derken adamlar sağolsunlar 278,00-TL yapmışlar. Maksimum 2-3 saat hikaye ve 3 karakter için. Final Fantasy 7 remake 30-40 saatlik oyun 299,00-TL. Fiyatlandırmayı yapan kimse helal olsun. Yeni nesil oynanmaz herkes elindeki konsola gözü gibi baksın.

• Şu durumda yapılacak en etkili yöntem, eklentiyi satın almamak. Basit bir kural var, elindeki mal satmıyorsa fiyatı aşağıya çekersin.
  • Robocop sevilmezmi yahu

• Oyunun adı mortal kombat. Mortal kombattan başka her karakter var. Cılkını çıkardılar guest karakter olayının insanları anlamıyorum. 5 dakika bakıp bırakıyorlar uymuyor atmosferine havasına. Güzelim seri 9 dan sonra mahvoldu.
  • 
Sayfa: önceki 101102103104105
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.