Şimdi Ara

Mortal Kombat 11 [PS4 ANA KONU] (102. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.428
Cevap
22
Favori
111.566
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 100101102103104
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: junis

Sağol ama o çok eski mesajdı, ben oyundaki bütün her şeyi açtım sayılır. Fazlalık olarak 150 bin soul, 50 bin falan kalp var.
    hocam bana kostum vs lazım değil ben bütün karakterlerin ıntrosunu ve kazandıktan sonra vitory yani sevinçleri açim yetertowers of timedayım 10 gündür oynuyom..krypt de goronun yeri ve ilk başladığımız yerlerdeki ormanda dahil her sandığı açtım ,ermac ,kenshi,reptile hepsi özellikleri var bende kensi bandından çoğu gizli sandığıda açtım ama leş leş kozmetik veriyor,benim derdim ruh kuru kafa ve kalp

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MERNEPTAH -- 4 Mayıs 2020; 0:57:12 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MERNEPTAH

hocam bana kostum vs lazım değil ben bütün karakterlerin ıntrosunu ve kazandıktan sonra vitory yani sevinçleri açim yetertowers of timedayım 10 gündür oynuyom..krypt de goronun yeri ve ilk başladığımız yerlerdeki ormanda dahil her sandığı açtım ,ermac ,kenshi,reptile hepsi özellikleri var bende kensi bandından çoğu gizli sandığıda açtım ama leş leş kozmetik veriyor,benim derdim ruh kuru kafa ve kalp

Alıntıları Göster
    Onları yavaş yavaş kazanıyorsun maalesef, zaman kulelerinde tekli patron kuleleri oluyor, brutal modu açarak daha fazla coin, kalp, soul kazanabilirsin, zaten oyundaki herşeyi açınca harcayacak yer bulamıyorsun.

İntro ve victory'ler zaman kuleleri modunda karakter kulelerinde açılıyor, bir kısmı da krypt'te shang tsung'ın taht odasında. Orayı açmak baya zor, çok şey yapman lazım. Ama büyük kısmı karakter kulelerinde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi junis -- 4 Mayıs 2020; 1:3:22 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: junis

Onları yavaş yavaş kazanıyorsun maalesef, zaman kulelerinde tekli patron kuleleri oluyor, brutal modu açarak daha fazla coin, kalp, soul kazanabilirsin, zaten oyundaki herşeyi açınca harcayacak yer bulamıyorsun.

İntro ve victory'ler zaman kuleleri modunda karakter kulelerinde açılıyor, bir kısmı da krypt'te shang tsung'ın taht odasında. Orayı açmak baya zor, çok şey yapman lazım. Ama büyük kısmı karakter kulelerinde.

Alıntıları Göster
    sayın hocam karakter kuleleri towers of timeda hangi kule ? sanırım shang tsung taht odası burası hocam..

• MERNEPTAH kullanıcısına yanıt
    Karakter kulesi sol üst köşedeki kule, zaten her kulenin üzerinde ismi yazıyor, onun üstünde de character towers yazar. Her karakter için 5 stage var.

Shang Tsung'ın taht odası krypte ilk giriş yaptığın yerin arka tarafı, kilitli tabiki, açmak için bazı kilitli yerleri de açman gerek ama intro ve victorylerin büyük çoğunluğu karakter kulelerinde.
  • Mortal Kombat 11 Hikayesi DLC olarak geliyor.Mortal Kombat'ın resmi medya kanalları, DLC fragmanının öyküsünü yayınladı ve yarın tam bir açıklamanın gerçekleşeceğini doğruladı (bu 6 Mayıs 2020). 6:00 Pasifik saatiyle veya 14:00 İngiltere saatiyle canlı yayınlanacak.

https://twitter.com/MortalKombat/status/1257655031588741122

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mortal Kombat 11 “Epik Destan Devam Ediyor”

Yayıncı Warner Bros. Interactive Entertainment ve geliştirici NetherRealms Studios, Mortal Kombat 11 için “Epik Destan Devam Ediyor” başlıklı bir teaser fragman yayınladı ve yarın Türkiye saati ile 16:00'da yapılacak bir duyurunun sinyalini verdi.

Hikaye DLC'si olacak gibi görünüyor.

https://www.bolumsonucanavari.com/Haberler-Mortal_Kombat_11_Epik_Destan_Devam_Ediyor-101302.htm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Venomstr -- 5 Mayıs 2020; 16:53:44 >
  • quote:

sayın hocam karakter kuleleri towers of timeda hangi kule ? sanırım shang tsung taht odası burası hocam..

Alıntıları Göster
    Shang tsung'un kilitli odasi her karaktere 25 adet fatality yaptiginizda açiliyor sanirim . Cok fazla bana kalirsa . 10 adet olsa bile baya uzun surecek olmasina ragmen 25 i abartmislar . Brutality sayiliyor mu diye denedim sayilmiyormus illa fatality yapilacak .

• quote:

Orijinalden alıntı: highmetin

Shang tsung'un kilitli odasi her karaktere 25 adet fatality yaptiginizda açiliyor sanirim . Cok fazla bana kalirsa . 10 adet olsa bile baya uzun surecek olmasina ragmen 25 i abartmislar . Brutality sayiliyor mu diye denedim sayilmiyormus illa fatality yapilacak .

Alıntıları Göster
    Hocam selam.. bakin bana towers of timedan adam dayanmıyor ,en son 18 hit kombo yaptım oda towersta gaunlet kulesindeki shao kahn a herif ne olduğunu anlamadı bile 😉😂 oyun başlarken bir yer bombası ve 3 tane atesli füze alıyorumrskip dayanmıyor, coinsten yana sıkıntım yok zaten kırmızı sandıkları itemle acıyorum bıçak gibi item var, yukarda video koydum zati..şimdi asıl isim bu geceden itibaren kafaları yerine koymak Allah'tan her karakterin kafasına kaç tane fatalty yapmam gerektiğide yazıyor her kafada yani locked yazmıyor direk..benim bu oyundaki en çok istediğim her karakterin introsu ve Victorisi acmakti..onları yapınca 3 tane işim kalıyor centrion 50 fatalty, shinok amoled ,frostta 50 fatalty sonra itemleri yaban kazanda birlestirip frost centrion shinokun mekanı olan yerde ordada bir kapı acilicak video koyuyorum lütfen bakın..bu arada hikaye moduna başlamadım bile 10 gün oldu oynuyorum.butun dlc karakterleri de var bende hepsi açık🙏💪 hocam sadece aklıma bişey takıldı. Tower of time da yukarda solda en baştaki kulede karakterlere para harcıyoruz orası ne oluyor tam olarak anlamadım..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MERNEPTAH -- 5 Mayıs 2020; 21:35:37 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • highmetin kullanıcısına yanıt
    Oyunun ilk zamanları bir açık vardı. 1 saat bile sürmeden bütün kafaları yerine takmıştık :)
    Kombat pack 2 mutlaka gelecektir. Son 6 karakter ekleyip oyunu bitirirler.

• quote:

Hocam selam.. bakin bana towers of timedan adam dayanmıyor ,en son 18 hit kombo yaptım oda towersta gaunlet kulesindeki shao kahn a herif ne olduğunu anlamadı bile 😉😂 oyun başlarken bir yer bombası ve 3 tane atesli füze alıyorumrskip dayanmıyor, coinsten yana sıkıntım yok zaten kırmızı sandıkları itemle acıyorum bıçak gibi item var, yukarda video koydum zati..şimdi asıl isim bu geceden itibaren kafaları yerine koymak Allah'tan her karakterin kafasına kaç tane fatalty yapmam gerektiğide yazıyor her kafada yani locked yazmıyor direk..benim bu oyundaki en çok istediğim her karakterin introsu ve Victorisi acmakti..onları yapınca 3 tane işim kalıyor centrion 50 fatalty, shinok amoled ,frostta 50 fatalty sonra itemleri yaban kazanda birlestirip frost centrion shinokun mekanı olan yerde ordada bir kapı acilicak video koyuyorum lütfen bakın..bu arada hikaye moduna başlamadım bile 10 gün oldu oynuyorum.butun dlc karakterleri de var bende hepsi açık🙏💪 hocam sadece aklıma bişey takıldı. Tower of time da yukarda solda en baştaki kulede karakterlere para harcıyoruz orası ne oluyor tam olarak anlamadım..

Alıntıları Göster
    Hocam izledim videoyu cetrion x50 fatality yazinca dedim nasil yani . Victoryler pek ise yaramiyor aslinda cunku genelde fatality veya brutality ile bitiyor maclar bunlardan birini yapamazsak (beraber oynadim kisilerle) direkt restart cekiyoruz . Introlar cok guzel olmus ama onlarin acmanin daha kolay bi yolu olsun isterdim . O dediginiz para harcama yeri karakter kulesi oluyor once 25 bin sonrasinda 50 bin istiyor ilerledikce pahalilasiyor diye tahmin ediyorum . Her karaktere ozel 5 adet kule var orda . Stage 1 den 5 e kadar . Bunlari tamamlamak victory ve introlar veriyor iste . Kuleler cok bayiyor insani . Zaten 5 adet stage var karakter basi . 2 tane kule koyup icinede 3 dusman falan koysalar oynanirdi . 5 küsür kule ici adam dolu insan bunaliyor . Diyosun bitane intro acacam diye medium zorlukta yarim saat 45 dakika harcayacam . Hard olsa eglenceli olurmus zorlarmista bazilari easy hatta . Eger brutality acmakta zorlaniyorsaniz tavsiyem tek bosslu kuleler oluyor onu yapip hemen arkasindanda brutal difficultyde oynamaniz . 10 küsür karakterin hepsine 8 er brutalityde actim kisa bi sure icinde .

• quote:

Orijinalden alıntı: Abak1905

Oyunun ilk zamanları bir açık vardı. 1 saat bile sürmeden bütün kafaları yerine takmıştık :)
    Kombat pack 2 mutlaka gelecektir. Son 6 karakter ekleyip oyunu bitirirler.
    Hocam sorma ilk gormustum onu anlamamistim ne oldugunu demistim oynarim oyle açarim zevki orda napacam glitch yapip , bi gordum 50x fatality lazim diye hemen glitche yeltendim patchlenmisti . Yazik olmustu bari yarisini yapsaymisim

Yabanci bi forumda okuduguma gore story dlcsi yaninda ikiserli sekilde pack gelecekmis . Iki yil icinde iki adet story ve karakter dlcsi gelecekmis . Bana sure fazla geldi . Karakterlerde fujin , reiko , adini hatirlamadigim bikac kisi daha ve guest olarak ash williams ve robocop diyorlar . Hic biri ilgimi cekmedi karakterlerden . Achilles , yeni kratos , michael myers , smoke , conan bunlardan biri gelse cok guzel olurdu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi highmetin -- 6 Mayıs 2020; 2:58:11 >
  • quote:

Hocam izledim videoyu cetrion x50 fatality yazinca dedim nasil yani . Victoryler pek ise yaramiyor aslinda cunku genelde fatality veya brutality ile bitiyor maclar bunlardan birini yapamazsak (beraber oynadim kisilerle) direkt restart cekiyoruz . Introlar cok guzel olmus ama onlarin acmanin daha kolay bi yolu olsun isterdim . O dediginiz para harcama yeri karakter kulesi oluyor once 25 bin sonrasinda 50 bin istiyor ilerledikce pahalilasiyor diye tahmin ediyorum . Her karaktere ozel 5 adet kule var orda . Stage 1 den 5 e kadar . Bunlari tamamlamak victory ve introlar veriyor iste . Kuleler cok bayiyor insani . Zaten 5 adet stage var karakter basi . 2 tane kule koyup icinede 3 dusman falan koysalar oynanirdi . 5 küsür kule ici adam dolu insan bunaliyor . Diyosun bitane intro acacam diye medium zorlukta yarim saat 45 dakika harcayacam . Hard olsa eglenceli olurmus zorlarmista bazilari easy hatta . Eger brutality acmakta zorlaniyorsaniz tavsiyem tek bosslu kuleler oluyor onu yapip hemen arkasindanda brutal difficultyde oynamaniz . 10 küsür karakterin hepsine 8 er brutalityde actim kisa bi sure icinde .

Alıntıları Göster
    Hocam brutaly açmak kolay ben genelde tek kule E harfli olan very hard karakterleri geliyor. 1 saatir 5 karakteri sırası ile yenmek zorunda olduğum kule geldi böyle lanet bir yer olamaz 500000 bin koins 2000 ruh 500 kalp veriyor,deli etti beni böyle zor bir kule olamaz en baba zor oyuna tövbe okutur az daha kolu kiriyordum 🤬🤬sırası ile Shang tsunug ,jade,nightwolf,kabal,Sonya,Johnny, baraka .tam barakaya ter su içinde geliyorum Allah'ın belası bir vuruyor zaten makattan nefes alıyorum fatal blowda yok pat yeniyor ..kafayı koydum o lanet kuleyi geçicem 🤬🤬🤬🤬

Bugün bitirdim hocam orayi yalnizca ellere atesli eldiven verme consumable kullandim ilk once 20 denemede falan gecemedim pes ettim agir consumable aldim tek deneyiste gectim . Consumable cok kullaninca kendimi hile yapmis gibi hissediyorum ama oyle bisey olamaz hocam 5 adam arka arkaya . Sonya zaten izliyorum dövuyor oyle beni . Bide nasil bi ai yapmislarsa birine ver gamepadi al bak online maç oyna dese inanir . Resmen spam yapiyorlar ozellikle sonya .

• quote:

Bugün bitirdim hocam orayi yalnizca ellere atesli eldiven verme consumable kullandim ilk once 20 denemede falan gecemedim pes ettim agir consumable aldim tek deneyiste gectim . Consumable cok kullaninca kendimi hile yapmis gibi hissediyorum ama oyle bisey olamaz hocam 5 adam arka arkaya . Sonya zaten izliyorum dövuyor oyle beni . Bide nasil bi ai yapmislarsa birine ver gamepadi al bak online maç oyna dese inanir . Resmen spam yapiyorlar ozellikle sonya .
    hocam bak ne geliyo

• Mortal Kombat 11: Aftermath Genişlemesi Duyuruldu

Mortal Kombat 11 [PS4 ANA KONU]

Yayıncı Warner Bros. Interactive Entertainment ve geliştirici NetherRealms Studios, Mortal Kombat 11 için genişleme paketi Aftermath'i duyurdu.

26 Mayıs'ta PlayStation 4, Xbox One, Switch ve PC için çıkacak. $39.99 fiyattan satışa sunulacak.

Aftermath genişleme paketi yeni bir hikaye, üç yeni karakter (Fujin, Sheeva ve RoboCop) ve üç yeni görünüm ekleyecek.

Genişleme paketinin çıkacağı gün ayrıca ücretsiz bir güncelleme de yayınlanacak. Güncelleme yeni dövüş sahneleri, Stage Fatalities ve Friendships ekleyecek.

https://www.bolumsonucanavari.com/Haberler-Mortal_Kombat_11_Aftermath_Genislemesi_Duyuruldu-101337.htm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Venomstr -- 6 Mayıs 2020; 17:13:29 >
  • Robocop süper oldu. Çok severim.
  • Venomstr kullanıcısına yanıt
    40 dolar mı? Soyguna bak. Yeni oyun zaten 60 dolardan çıkıyor.

Vergisiz 285 TL’ye denk geliyor. 26 mayıs’a kadar 300 TL’yi geçer.

Güzel dlc ancak fiyatida cok güzelmis bizde temiz 329 küsürden cikar indirimli hali 219 200 lere iner . Almam ben bunu karakterlerde oyle olmazsa olmaz degil zaten bana gore

• quote:

Güzel dlc ancak fiyatida cok güzelmis bizde temiz 329 küsürden cikar indirimli hali 219 200 lere iner . Almam ben bunu karakterlerde oyle olmazsa olmaz degil zaten bana gore
    hocam bende almıycam en fazla 50 tl eder
  • Çıkmış bile aftermath pakedi 189,00-TL
    Aftermath ve kombat pakedi birlikte 349,00-TL.
    Oyun parasına ek paket güzel kafalar valla.

• 
Sayfa: önceki 100101102103104
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.