Şimdi Ara

Mortal Kombat 11 [PS4 ANA KONU] (105. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.428
Cevap
22
Favori
111.553
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 103104105106107
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu spamciler cidden sinirleri bozuyor bazen ama en sevdiğim onları yenip hareket çekmek

Ne anlıyorlar bu şekilde oynamaktan anlamıyorum ki..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 12GB'lık update'i ek paket çıkış gününde vermek nedir ya? Kebapçı yine işleri eline yüzüne bulaştırmış.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TakoPlay

hocam xbox one da 13.60 gb güncelleme gelmiş nedir durum
  • MERNEPTAH kullanıcısına yanıt
    Aftermath bugün yayınlanıyor. Şu anda oynanabilir olması lazım. Gelen güncelleme odur muhtemelen.
  • Update sonrası 7,5gb da story expansion indiriyor. Ya bunlar şaka mı gerçekten bir oyun zevkimiz var içine ettiler.

• quote:

Aftermath bugün yayınlanıyor. Şu anda oynanabilir olması lazım. Gelen güncelleme odur muhtemelen.
    hocam ücretli biliniyor lakin

su an iniyo 13 gb
    Ücretli de olsa tüm içeriği herkese indirtiyorlar, parayı verene ek hikaye ve yeni karakterler açık, para vermeyene sadece yeni arenalar ve friendshipler

• Heh yeni arena lar ve firendshipler açık dimi güzel hocam..kaç arena geldi bize bedava bendeki sürüm preminyum paket .. joker terminatör spawn alayı acik

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    Kaç arena ben de bilmiyorum ama yapmışlardır bir güzellik, friendshipler de direkman açık mı olur towerlardan veya kryptten mi açtırırlar bilinmez

• quote:

Orijinalden alıntı: zepharoth

Kaç arena ben de bilmiyorum ama yapmışlardır bir güzellik, friendshipler de direkman açık mı olur towerlardan veya kryptten mi açtırırlar bilinmez
    Hocam o isler kolay yavvv

Towers of time..krypte olsun yeterki5 milyon coins var

Bu adet yeni çıktı. Son bir iki yıldır var. Oyun varsa eğer DLC lerin tamamını indirtiyorlar. Oyunu alana 1 - 2 MB lık bir güncelleme ileva geliyor yeni dlc ler açılıyor. Yani satın alsa da alamasa da herkes indirecek aftermath ı.
  • quote:

Bu adet yeni çıktı. Son bir iki yıldır var. Oyun varsa eğer DLC lerin tamamını indirtiyorlar. Oyunu alana 1 - 2 MB lık bir güncelleme ileva geliyor yeni dlc ler açılıyor. Yani satın alsa da alamasa da herkes indirecek aftermath ı.
    Hiç sorma hocam..bu arada güncelleme bitti towers of time RoboCop,shewa,fijin bolunleri var oynadım..

• 8 karakterlik boş yer var. Bakalım oyunun geleceğinde neler olacak. Benim wish listim (bayağı zor bir ihtimal):

Iori Yagami
    Garuda
    Havik

Bu üçü dışında bir şey istemiyorum. Street Fighter'dan Akuma da güzel olurdu ama Capcom Evil Ryu'yu bile vermedi Ed Boon'a Akuma'yı hiç vermeyeceğini bildiğimden eklemedim listeye.

Oylamalarda en çok istenilen karakterler ise genel itibariyle şu şekilde:

Mileena
    Smoke
    Rain
    Reptile
    Ermac
    Takeda
    Kenshin
    Tremor

• Bundan sonrasında bir yıllık sürede ikincil bir kombat pack 2 yayınlanır. Ve sonrasında ise son bir hikaye ile mk 11 sona erdirilir. Oradan da 2 karakter gelir ve liste tamamlanır.

• Mortal Kombat 11 [PS4 ANA KONU]

Mortal Kombat 11 [PS4 ANA KONU]
  • çokmu zor reıko koymak

Mortal Kombat 11 [PS4 ANA KONU]
  • Paketi almadım, indirimde 10 20 lira veririm ondan da fazla etmez leş gibi karakter listesi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: -Bane

Paketi almadım, indirimde 10 20 lira veririm ondan da fazla etmez leş gibi karakter listesi.
    robocop ve sheeva takoz gibi ya,hiç seri deği
  • quote:

hocam bu hareketi çözmedim kafayı yiyecem.sub-zero ile herşeyi yapıyorum ama videodaki (1:18) saniye rakibin göğüsüne balta vurduktan sonra bir türlü krush yani ağır çekim yapamadım halbuki kapma hareketi ..bknz

• 
Sayfa: önceki 103104105106107
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.