Şimdi Ara

Moody's, Türkiye'nin kredi notunu düşürdü

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
51
Cevap
0
Favori
3.687
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
21 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • https://tr.sputniknews.com/ekonomi/201906151039372416-moodys-turkiyenin-kredi-notunu-dusurdu/

Her gün daha fazla batıyoruz bu millet sizi asla unutmayacak.

Feto feto dediler PKK peşmerge dediler yemin ederim hiç birisi bu ülkeye bu kadar zarar veremedi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• bakın size şöyle tarif edeyim de şansızlığımızı anlayın..

şimdi bir evren var bu evrende milyarlarca güneş sistemi var, bu güneş sistemlerinden bir tanesindeyiz bu sistemde 8 gezegen var 9 da deniyor orası tartişmalı neyse,

bu gezegenlerden insanoğlunun yaşaması için tek el verişli olan gezegen dünyadayız bu dünyada 236 ülke var,

işte bu ülkelerden türkiye'de doğduk hadi doğduk eyvAllah ulan akebe döneminde doğmak nedir?
  • Geçmiş olsun.

Dolar 5.90 üzerine tekrar fırladı. Ba3 den b1 e düşmesi demek, yatırım yapılamazı yükseltir. Yani ülkeye ba1 seviyesi verildiği için yatırım yapılamaz notu düşürülmüş oluyor.

Eğer caa1 seviyesine düşersek, yatırım yapılamayan bir ülkeyken.. arada bir yatırım yapan veya pazarlamacıların iknalarıyla anca yatırım yapan kişiler kesinlikle yapmaz, yapamaz. caa1 seviyesi yüksek risk içeriyor. Ondan sonra zaten ülke ekonomi soğuk su içer.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi XBlades -- 15 Haziran 2019; 2:8:51 >
  • Ne kredimiz varmış, düşür düşür bitmiyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • bakın size şöyle tarif edeyim de şansızlığımızı anlayın..

şimdi bir evren var bu evrende milyarlarca güneş sistemi var, bu güneş sistemlerinden bir tanesindeyiz bu sistemde 8 gezegen var 9 da deniyor orası tartişmalı neyse,

bu gezegenlerden insanoğlunun yaşaması için tek el verişli olan gezegen dünyadayız bu dünyada 236 ülke var,

işte bu ülkelerden türkiye'de doğduk hadi doğduk eyvAllah ulan akebe döneminde doğmak nedir?
  • Ulke her gecen gün daha da batiyor kredi derecelendirme kuruluşlari her gecen gun notumuzu düşürüyor ve sonuna kadar da haklilar hak yok hukuk yok adalet yok ic politika yok dis politika yok

Allah bu millete acısın isimiz zor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • DoğanGörünümlüToros kullanıcısına yanıt
    Daha çok yol var.

Fakat biz maalesef batıyoruz, durum çok çok kötü. Bir kaç alta daha inersek ülkede yatırımcı diye bir şey kalmayacak.

Moody's, Türkiye'nin kredi notunu düşürdü
  • Borclanma maliyeti artiyor. Yeni vergiler yolda genclik.

• bir sefer yükselt be

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi C.Rodriguez -- 15 Haziran 2019; 2:43:20 >
  • Yeni vergiler yolda bu not düştükçe sırtımıza vergiyle vuracaklar çok başarısız c başkanları başbakanlar olduda bu sefer damatla combo takılıyorlar o yüzden 2x başarısızlık.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yatırım yapan fonlarda çekilirse para girişi bile olmaz ülkeye. Spekülatif bir yere düşük faizle kimse kredi vermez.
    Ayrıca hani yerli milli denetim kuruluşu kurulacaktı?
  • neden düştüğünü biliyorum

aynı nedenden dolayıda yazamıyorum :)
  • Onların ekonomisi varsa bizimde Allah'ımız var(!).
  • quote:

Orijinalden alıntı: SECourses

neden düştüğünü biliyorum

aynı nedenden dolayıda yazamıyorum :)
    dış güçler büyümemizi istemiyorlar ve bizi kıskanıyorlar diyecektin herhalde.
  • Arkadaşlar indirdim, dinliyorum.https://play.google.com/store/apps/details?id=com.tayyip.erdogan&hl=tr
    - Money , money money.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.