Şimdi Ara

Monitörüm KIZARDI..yardım lütfen...!!!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
751
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar fujitsu siemens M1451-G kullanıyorum..monitorun en altı genelliklede fan çıkışının olduğu yer yani kasanın en sıcak olan bölümü kızarık..kızarık derken hani televizyonun yanına teyp kolonu konurda renk yeşil olur ya işte bu onun kırmızı versyonu...bu sizce garantiye girermi bunun için sizce ne yapmalıyım...yada her hangi bi yazılımla bu monitore bişi yapılabilinirmi??

yardım lütfen....

• Hocam makina çok ısınoyr mu benim makine p4 benimkide çok ısınıyor ama sorun oluşturmadı çok ısınıyorsa dediğin gibi sıcaklıktan olabilir.

Garantisi varsa kesin götür sen düşürmedin bri şey yapmadın sonuçta garantisi devam ediyorsa götür göster
  • garantisi varsa dusunme bile hemen gotur niye garanti kapsamında olmasın ki kullanıcı hatası olacak hicbirsey yok
  • bence de hemen götür.benim de pro2000 de aynı şey olmuştu zaten forumda aratırsan görürsün.garantiye verdim lsd yi komple değiştirip verdiler.ayrıca bazı arkadaşlar benle dalga geçmişlerdi pro2000 alırsan böyle olu işte diye demekki fujitsu siemens M1451-G de de olabiliyormuş.
  • bencede servise götür
  • bu lcd ekrandamı oluyor?
  • evet lcd ekranda oluyor..bende goturmeyi duşunuyodum ama bu bilgisayar benim hayatım bi 20 gun faln ayrı kalamam iş goruşmelerim adreslerim her bişeyim burda..nasıl yapıcam bilmiyorum ama bi yolunu bulup vericem artık napalım..
  • direk servis e gotur... sorun daha da buyumeden hallet bence... sorunun buyumesı basına daha buyuk belalar acabılır...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.