Şimdi Ara

Monitördeki Siyah Boşluk Sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
2.745
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar bayadır ''Kenalarda Siyah Boşluk'' Sorunu yaşamaktayım Sorunun Monitörden olduğunu sanmıyorum monitörü çarpmadım düşürmedim yada vb. Ama sorunuda bir türlü çözemiyorum Monitörün ayarlarını kaç kere sıfırlamama rağmen bu sorunu bir türlü çözemiyorum boşluk sadece ''SAĞ ve SOL'' taraflarda mevcut onun dışında monitörde bir sıkıntı yok sistemim imzamda yazıyor yardım ederseniz çok sevinirim arkadaşlar şimdiden teşekkürler..

Not : Resim çekip atmayı denedim ama belli olmuyor resmi çekince boşluk yok oluyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zoey26 -- 19 Aralık 2013; 22:03:58 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Zoey26

Arkadaşlar bayadır ''Kenalarda Siyah Boşluk'' Sorunu yaşamaktayım Sorunun Monitörden olduğunu sanmıyorum monitörü çarpmadım düşürmedim yada vb. Ama sorunuda bir türlü çözemiyorum Monitörün ayarlarını kaç kere sıfırlamama rağmen bu sorunu bir türlü çözemiyorum boşluk sadece ''SAĞ ve SOL'' taraflarda mevcut onun dışında monitörde bir sıkıntı yok sistemim imzamda yazıyor yardım ederseniz çok sevinirim arkadaşlar şimdiden teşekkürler..

Not : Resim çekip atmayı denedim ama belli olmuyor resmi çekince boşluk yok oluyor

edelim kardeş zaten ekran kartının ati olduğunu tahmin ettim ve muhtemelen HDMI ile bağlıyorsun

çözüm için buyur

sonucu bildir

Monitördeki Siyah Boşluk Sorunu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MühendisMurat -- 20 Aralık 2013; 0:17:55 >

• Hocam malesef HDMI deil VGA monitörüm var kartım 7790 ama bu resimdeki panel ne yazıkki bende yok :(
  • quote:

Hocam malesef HDMI deil VGA monitörüm var kartım 7790 ama bu resimdeki panel ne yazıkki bende yok :(

ekran çözünürlüğünü tam oturtmayı dene olmadı o ekran kartı sorunlu ondan olabilir driver güncelmi
  • Güncel hocam sorunun ekran kartından olacağını zannetmiyorum cünkü 7790 dan önce 6790 vardı ve aynı sorun devam ediyordu malesef ayrıca ekran çözünürlüğü max 1360x768 ama bunu 1280x768 yapınca köşelerde boşluk felan kalmıyor ama görüntü bulanık oluyor :(
  • quote:

Güncel hocam sorunun ekran kartından olacağını zannetmiyorum cünkü 7790 dan önce 6790 vardı ve aynı sorun devam ediyordu malesef ayrıca ekran çözünürlüğü max 1360x768 ama bunu 1280x768 yapınca köşelerde boşluk felan kalmıyor ama görüntü bulanık oluyor :(

monitör o zaman
  • Hocam sizce halledilirmi bu sorun cünkü daha sıfır monitör almayı düşünmüyorum bilgisayarcıya götüreyim ben olmadı baksınlar bi
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.