Şimdi Ara

Modemin ışıkları olması gibi yanıyor fakat bağlantı yok

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
450
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bugün saat 2 30 civarı tt ekipleri gelip modemi kurdular sinyal vs testini yaptılar gittiler bizede geri kalan işin Türknette olduğunu belirtip beklememizi söylediler bu esnada modemin üstündeki internet ışığı kırmızı yanıyordu 1 saat sonra türkneti arayıp ne zaman aktif olacağına dair bilgi istedim onlarda işlemi hızlandırıcaklarını beyan ettiler görüşmeden 10 20 dk sonra modemin üstündeki internet ışığının kırmızıdan maviye döndüğünü fark ettim hallettiler galiba dedim fakat bağlantı hala yok 5 saattir neredeyse mavi yanıyor wifi ye internet bağlantısı olmadan bağlanıyorum modem ayarlarından hızlı kurulum gerçekleştirdim tekrardan fakat sonuç hala faydasız desteklerinizi bekliyorum
    Not:Modem ayarlarında tarihi 1970te gözüküyor bir ilgisi var mıdır varsa nasıl değişebilirim ayarını bulamadım

• Türknet pişmanlıktır, derhal cayın başka iss geçin
  • kincade K kullanıcısına yanıt
    Durum onu gösteriyor ilgisizler hafta başına kadar sonuçlanmazsa hiç düşünmeden iptal ederim
  • Merhaba, hizmetinizi kontrol ederek size yardımcı olmak isterim. GSM numaranızı PM üzerinden paylaşır mısınız?
  • TurkNetDestek kullanıcısına yanıt
    İlettim
  • yordunuzbe Y kullanıcısına yanıt
    Aktivasyon yapıldıysa Türknetten size sadece modem kurulumu yapıp kullanıcı adı ve şifre girmek kalıyor.
  • yordunuzbe Y kullanıcısına yanıt
    İnternet başvurunuz yapılmış onaylanması bekleniyor. Arkadaşlarım en kısa süre içerisinde aktivasyon işlemlerini tamamlayarak bilgi verecektir. Önceliğini ilettim.
  • TurkNetDestek kullanıcısına yanıt
    Tamamdır beklemekteyim..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.