Şimdi Ara

Modem kendine reset atıyor?:::::::::

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
1.046
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Modemim, böyle aralıklarla kendine reset atıyor. Elektriği kesilmeden sadece internet gidiyor, ışık yanıp sönmeye başlıyor, ışık yanıp sönmesi hızlanıyor ve sonra normal haline dönüyor.

Modemimin markası Zoom Adsl x5

Yardımlarınızı bekliyorum. Teşekkürler

• Splitter var mı arada?
    Eğer yoksa ve o sırada birisi telefonla arıyorsa ya da siz telefon açıyorsanız olabilir.
  • Splitter var...birden resetliyor modem kendini...telefonun çalması yada telefonu açmam etki etmiyor..
  • Modemin bozulmuş bence garantikapsamındaysan servisine göndermen iyi olacaktır bu arada modem üzerinde vc1 ayarlarını kontrol et eğer ikitane kullanıcı filan tanımlıysa bu sorunu yapabilir
  • bende de aynı probleme benzer bir problem var bende zoom x4 kulllanıyorum msn kullanırken kendine reset atıyordu şimdi ise açmam yeterli oluyor... sende bir dene msne dokunma sorf yap bakalım kendine gene reset atacak mı kardeşim...
  • Ayn sorun arkadaşımın başına geldi.Servise götürdük yeni adaptör verdiler.Suan bir sorun yok.
    Sanırım bu sorun ısınmadan olsa gerek.
  • quote:

Orjinalden alıntı: hakan.

Ayn sorun arkadaşımın başına geldi.Servise götürdük yeni adaptör verdiler.Suan bir sorun yok.
    Sanırım bu sorun ısınmadan olsa gerek.

Evt Arkadaşa Katılıyorum Bi Adaptörü dinlendir veya Yenisini Al
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.