Şimdi Ara

Modem Reset Atıyot

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
355
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • D-Smart kullanıyoruz TP-Link cihaz verdiler kontratla cihaz kendi kendine reset atıyor bağlantı gidiyor belli bir zamanı yok. Daha bugun kullanmaya başladık sorun sizce ne olabilir?

• reset atıp tekrar internete bağlanıyormu kapatıp açman mı gerekiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Josephanzel

reset atıp tekrar internete bağlanıyormu kapatıp açman mı gerekiyor.

Tekrar internete baglaniyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • firmware son sürümünü kontrol edin , modemdeki bağlantı değerlerine ulaşıp tplink müşteri hizmetlerini arayın size anında sorunun nedenini söylerler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Josephanzel

firmware son sürümünü kontrol edin , modemdeki bağlantı değerlerine ulaşıp tplink müşteri hizmetlerini arayın size anında sorunun nedenini söylerler.

Tamam tesekkurker

• quote:

Orijinalden alıntı: iplenmeyenadam

D-Smart kullanıyoruz TP-Link cihaz verdiler kontratla cihaz kendi kendine reset atıyor bağlantı gidiyor belli bir zamanı yok. Daha bugun kullanmaya başladık sorun sizce ne olabilir?

Dostum bende de aynı modem var bende kablolu kullanıyorum ancak wifi olarak tabletle bağlandığımda reset atıyor sonra tekrar geliyor ne kadar arayüzle uğraşsamda bulamadım çözümünü , bulursam yazarım buraya.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cemcan1245

quote:

Orijinalden alıntı: iplenmeyenadam

D-Smart kullanıyoruz TP-Link cihaz verdiler kontratla cihaz kendi kendine reset atıyor bağlantı gidiyor belli bir zamanı yok. Daha bugun kullanmaya başladık sorun sizce ne olabilir?

Dostum bende de aynı modem var bende kablolu kullanıyorum ancak wifi olarak tabletle bağlandığımda reset atıyor sonra tekrar geliyor ne kadar arayüzle uğraşsamda bulamadım çözümünü , bulursam yazarım buraya.

Aynn bende kablo ile baglandigim zaman sorun olmuyor. Ama wifi baglaninca reset atiyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Firmware gunce olsun
    Wifi sifreleme turunu degisip deneyin tkip aes gecisleri yapin

• quote:

Orijinalden alıntı: connaught

Firmware gunce olsun
    Wifi sifreleme turunu degisip deneyin tkip aes gecisleri yapin

şöyle ki nette birçok kişi şifrelemeden dolayı demiş ancak ben şifresiz hale getirdiğim zamanda oluyor bu durum
  • Alakasi yok ama hat degerlerini paylasabilirmisiniz

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.