Şimdi Ara

Mobilite: Vestel'in sahibinden ilginç açıklamalar ve dahası... (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
117
Cevap
0
Favori
3.212
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Mesut abi sana ne oldu. Meizu Mi Mix tanıtıldığında gözünde bir ışık parlamıştı. İncelemeden sonra hayal kırıklığı mı yaşadın nedir, gözünde o ışık geldiği gibi gitti..
  • Mesut Çeviğin saçının üst kısı donalt drumpa benziyor.

Ayrıca Xiaomi dede tek el modu var.
    https://www.youtube.com/watch?v=aSrmRPjiET0

Anlam veremiyorum Kafam Almıyor Xiaomi Mesut Çeviğe Ne Yaptı Wasabimi yedirdiler .

Ne Samsung Nede Apple nin tasarımını eleştiremiyor.

• çok üzüldüm hakkaten. vestelden beklentisi olan biriydim. 3gün önce note 5 alana kadar vestelin bu seneki ürün gamını umutla bekleyenlerdendim. Ahmet Beyin şu açıklamasından sonra vestelden zerre umudum kalmadı artık. Ahmet bey mi konuya yabancı, ona yanlış bilgi mi veriliyor, ya da hiç düşünmek istemediğimiz ve öyle olmadığını umarak ; Vestel bizi cahil mi ( hafif ifade) sanıyor vs vs...

• dünya devimiş, ayna dışbükey !

• Vestel'in durumu.
  • Çinliler diyorlarmış ki montajı biz yapalım siz sadece satış yapın ^ ama Türkiye de turk malı (yerli uretim vb.) cep telefonlarını firmaları montajını biz yaparız diyorlar (kendi üretmiş gibi hissediyor) adıda yerli ürün oluyor çinde ucuz markalar la anlaşıp satış yapılıyor ...

• Meizu'da 4-5 gün önce yaptığı Flyme 6 lansmanında One Mind isimli yapay zeka ile telefonu kişiselleştirme olayını duyurdu.

Çinli markaların hepsinin aynı anda yapay zeka ile öğrenen arayüz furyasına kapılması pek hayra alamet değil bence.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Vestel in sahibi komik duruma düşmüş gerçekten acıdım adama hayal aleminde yaşıyorlar bu bakış açısıyla işi zor gerçekten diğer yandan lg den çok çektim daha satın almam kolay kolay ısınma sorunu olsun ekran sararması olsun bezdirdi beni son olarak htc çok kötü yönetilen bir firma en sevdiğim cihazlar htc modelleri ama fiyatları nedeniyle kullanamıyorum

• Asus zenfone 3 fiyat politikası hakkında neler düşünüyorsunuz ?

• " bizim telefonun aynısı rakiplerde 2500TL" demişler tamam eyvallah da

Snapdragon 615 kullanıp da 2500 TL'ye satan marka var mı arkadaşlar?

• Vestel'in ürünlerini almaya düşünen bir insan olsam ve bu adamın söylediklerini duysam direk vazgeçerim ileride almayı da düşünmem. Bildiğin tüketicinin karşısına geçip hakaret etmekten bir farkı yok bu sözlerin. Kendi topuklarına sıkıyorlar diyeceğim ama bilinçsiz tüketici bunu gerçek sanıp almaya devam edecek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-9E8F2C31A -- 4 Aralık 2016; 23:51:48 >
  • Yerli hiçbir üreticiden telefon almam. Evdeki bütün beyaz eşyalar Arçelik, alınacağı zaman yine bu markanın yolu tutulur ancak telefon konusunda hepsi sahtekar. "Vatan Millet Sakarya" diyerek milliyetçi duyguları sömürmeyi amaç ediniyorlar. Üstte de bir arkadaş yazmış zaten, adamların olayı direkt pazarlama. Benzerini Turkcell de yapıyor, T50'yi televizyonda "Türk mühendisler yaptı" diye yalandan pazarladılar. Halkın çoğunluğu internet kullanmayan, araştırmaktan yoksun ve önüne dayatılan her şeyi kabullenen bir yapıya sahip.

Zaten bu ülkenin başına ne geldiyse bu zihniyet yüzünden gelmiştir.
  • introda niye iphone ve ipad'lerin ekranında windows 8 var?

• Biraz daha kassalar güzel cihazlar çıkarabilirler. Şimdilik daha erken ama böyle firmalara destek vermek lazım.

• Zorlu bir tarafa gidiyorsa siz öbür tarafa gidin. Kim bana yerli malı düşmanı derse desin. Bu kafadaki bir adamın üreteceği yerli malını ne alırım nede aldırırım. Çünkü amacı sadece kendi cebine giren. Sizi yada milleti düşündüğü falan yok. Olay sadece rant. Bu devirde bu yöntem çok tuttuğundan bu yoldan yürüyor yoksa...

• Bilmediğinden değil, baya baya yalan söylüyor işte. Birilerinden bir şeyler kapmış.Yakında apple samsung bizi kıskanıyii diye söylemlerde de bulunur
  • Biz Vestel in üstüne bir çizgi çektik Karaladık , ve o kağıdı buruşturup attık.

O vergi arttırma talebinden sonra hepten bitti bizim için. Ptt kargo elemanlarının bazıları kullanıyor da ayaktalar bakmayın , bilgilendirip bütün vestel alanları durdura bilsek keşki.

Çünkü malum firma kendi üretiyormuş gibi ahım şahım reklam yapıp vergi çıkarttı sen önce bir Ekran teknolojisi oluştur kendi panelini üret. Sonra türk malı diye sat.

Press leyip telefon kasası yapmayla veya yüzeysel tornada alüminyum işleme ile olmuyor yerli üretim telefon.

İnşallah tez zamanda vergisiyle birlikte batar gider.
  • quote:

Orijinalden alıntı: stalker(1979)

" bizim telefonun aynısı rakiplerde 2500TL" demişler tamam eyvallah da

Snapdragon 615 kullanıp da 2500 TL'ye satan marka var mı arkadaşlar?

Htc one A9 faciası 2500 lira civarından çıkmıştı tamamen saçmalık tabi.. şimdi bu adama sorsan hangi rakibin diye htc der yalanda söyledin diyemezsin gerçi onda en azından parmak izi okuyucusu var al birini vur ötekine

şimdi baktımda 1100-1200 civarı çıkan venus v3 5570 680 TL olmuş ederine gelmiş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Vestel savunanlar var herhal pes...

Vestel istedi diye ven huawei telefon icin birileri istedi diye vergi oduyorum :-(

Adamlarda mantik bizde kamera var onlarda da var ona 1500-2500tl vermeyin diyorlar ama vestel;

-3000mah pil

-4gb/3gb ram

-32gb veya 16gb hafiza

-5 veya 5.5 inch full hd ekran

-Snapdragon işlemci Adreno ekran kartı

Olsun alsana alinabilir telefon..

Bu özellik Lg-Lenovo 1500tl ise Vestel 1000 tl yapsın bakin nasil satılır

Vestel ayni özellik ayni kalite aybi fiyata satamaz,ayni özellik daha makul fiyata verirse satar daha dune kadar 1gb ran 2600mah pil hd ekran 1000tl satmaya çalıştılar yaziklar olsun yerli mali daha düşük az kalite cihaz yapıp bizde kaliteli yapıyoruz yerli mali alin ulke kalkinsin demek milleti ..... yerine koymak demek akli olan almaz (islemci+ram+ekran+pil özellikleri ne bakan almaz)

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.