Çavuş
01 Ocak 2011
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
2 üye
Görüntülenme
Toplam: 5 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Merhabalar.Web tasarım işinde yeniyim .Bir konuda yardımlarınıza ihtiyacım var ğ ve ş harfleri site ön izlemede çok garip görünüyor diğer forumlarda araştırdığıma göre

<meta http-equiv="Content-Type" content="text/html; charset=UTF-8">

Bu kodu yazmam halinde sorunun çözüleceği ifade edilmişti ama sorun halen devam etmekte.Ekran görünütüsü aşağıdaki gibidir.Yardımlarınıza ihtiyacım var , şimdiden teşekkür ederim.

Merhabalar.Web tasarım işinde yeniyim .Bir konuda yardımlarınıza ihtiyacım var ğ ve ş harfleri site ön izlemede çok garip görünüyor diğer forumlarda araştırdığıma göre

<meta http-equiv="Content-Type" content="text/html; charset=UTF-8">

Bu kodu yazmam halinde sorunun çözüleceği ifade edilmişti ama sorun halen devam etmekte.Ekran görünütüsü aşağıdaki gibidir.Yardımlarınıza ihtiyacım var , şimdiden teşekkür ederim.

arkadaşlar öncelikler herkese iyi akşamlar.
aliexpressten çanta sipariş ettim lakin ptt adres yetersiz olduğu için iade etmiş . şimdi ben ne yapacağım ürünü çine geri göndermişler ilk defa yurtdışından alışveriş yaptım oda başıma böyle aptalca birşey geldi.
Dediğim gibi yurtdışından ilk defa alışveriş yaptığım için geri ödeme için bunu açtım ama şimdi ne olacak yardımcı olurmusunuz ?

Merhabalar.Sistem özelliklerim aşşağıdaki gibi. İşten arta kalan zamanımda lol , hearthstone oynarım sıklıkla şu zamana kadar sıkıntı yaşamadım lakin bf4 almıştım uzun bir süre önce 4 gün boyunca indirdiğim oyunu açtığımda ise dice logosu gelmeden siyah ekranda takılıp kalıyorum. Ve pc ye reset atmadan o siyah ekrandan kesinlikle çıkamıyorum ne görev yönecisi nede herhangi bir şey açamıyorum :S Sizce nerede hata yapıyorum çok acil öneri ve yardımlarınıza ihtiyacım var
Merhabalar sayın forum donanım sakinleri.Sizlerden tavsiye almaya , yardımlarınıza ihtiyacım var. 11.11.2015 günü TTnet ten Superonline'a geçeceğim için aboneliğim iptalini gerçekleştirdim.Ben öyle sanıyormuşum hattımı terbiyesizler(küfür etmeme terbiyem müsade etmiyor) dondurğumu söylüyorlar. Babamın telefonuna geçen hafta toplamda 450 tl lik bir fatura gelmiş.Ancak çok iyi hatırlıyorum biz aboneliğimizin iptali için yüklü bir miktar para ödedik iptal olduğunu sanıyordum.Bu terbiyesizlere bu faturayı ödemeyeceğimi müşteri hizmetlerini arayarak söyledim ve hiç bir yardım veya öneride bulunmalıdır.Sizlere tam burada yardımınıza ihtiyacım var.Ben hangi yolu izlemeliyim bu konuda.Kullanmadığım internet için 450 tl kesinlikle ödemek istemiyorum.İptalini gerçekleştirdiğim interneti terbiyesizler dondurmuşlar.Lütfen bana destek olunuz , önerilerinize ihtiyacım var.Herkese iyi akşamlar diliyorum.
Merhabalar. Herkese iyi akşamlar, İzmir bornovadaki vatandan technopat'ın önerdiği 1500 tl'lik sistemi toplattırdım . Montajı vatandaki elemanlar yapıp eve geldiğimde bir baktım ki monitöre görüntü gelmiyor. Saat geç olduğu için geri götüremedim. Var mıdır bir öneriniz? Niçin monitöre görüntü gelmiyor? Monitörümde ve kablolarda herhangi bir sıkıntı yok , bios görüntüsü bile gelmemekte
Yardımlarınızı bekliyorum.

Oncelikle herkese hayırlı akşamlar.Düşük bir bütçem var ve yeni bir pc alamıyacak durumdayım.Sizden ricam ise bu ozellikteki bir pc yi nasıl daha iyi bir hale getirebilirim ?
Aşağıda sistemimin ozelliklerini resim olarak çektim ve onerilerinizi bekliyorum.Şimdiden teşekkür ederim herkese.
Merhaba arkadaşlar.Yaklaşık kendime 1 aydır tablet arıyorum ve benim için en ideal 2 tablet buldum. 1.cisi Nexus 7 çünkü en hızlı güncellemeyi alan bu tablet işlemcide fena sayılmaz. 2.ci olarak işlemcisi yeni nesil RK3066 1.6 Ghz hızında çalışan U30gt de kafamı karıştırdı.Sizce hangi modeli tercih etmeliyim ve niçin ? Yorumlarınız için teşekkür ederim.
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 3 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 4 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 72
İkinci El Bölümü Mesajları: 14
Konularının görüntülenme sayısı: 2.146 (Bu ay: 131)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 3 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Kitap
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.