Şimdi Ara

Mobilite: Vestel'in sahibinden ilginç açıklamalar ve dahası...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
117
Cevap
0
Favori
3.212
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Mobilite'nin yeni bölümünden Erdi Özüağ ve Mesut Çevik gündemdeki konuları sizler için değerlendiriyor. Bu bölümde Vestel'in sahibi Ahmet Nazif Zorlu'nun ilginç açıklamaları, Meizu Pro 6s Plus, ülkemizde telefona geleceği konuşulan vergi artışı ve diğer gelişmeler, bu hafta Mobilite'de. 

• Birisi vestel'e apple lg sony samsung htc gibi firmaların da telefon ürettiğini söylemesi lazım.

• Adamlar inanmış :)

• Defalarca etrafımdaki insanlarla tartıştım. Millet yerli malı, ülke kazansın diye Vestel alın diyor. Diyorum ki aldığın TV'nin paneli dışarıdan ithalatla geliyor Katma değer katarak satıyoruz. Vestel'in "Bu teknolojiyi dünyada ilk biz ürettik" dediği ürünü yok. Teknolojiyi kendin üret git Çin'de yaptır Türkiye'de yaptır. #GururlaYerli değil #GururlaMontaj.

• Ayni derken incinde android kamera ekran var onlari kasdediyor

• Bugün sabaha kadar nöbetçiyim yorumları okur okur sabaha kadar iyi bir nöbet geçiririm artık :)

• quote:

Orijinalden alıntı: patren

Ayni derken incinde android kamera ekran var onlari kasdediyor

Yok;

Aynı derken;

Onlardan çaldık zaten, ondan aynı diyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Vestel'de telefon bölümünde çalışan mühendisleri çok merak ediyorum acaba bir tanesi gelip şurada bu yazılanları okuyor mu yada gerçekten mühendis var mı bunu merak ediyorum ?

• Aynı telefonu diğer markalar 2500 e satıyor

TERCÜME ediyorum

Yerli diye çinden 100 usd ye alıp size 999 tl den geçiriyoruz diyor :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi black_67 -- 4 Aralık 2016; 21:35:05 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BekirARSLAN

Vestel'de telefon bölümünde çalışan mühendisleri çok merak ediyorum acaba bir tanesi gelip şurada bu yazılanları okuyor mu yada gerçekten mühendis var mı bunu merak ediyorum ?

Ben ford'da kıdemli ürün geliştirme mühendisi olarak çalışıyorum, Vestel'de çalışan arkadaşlarım var.

Vestel'de de bizde de işler pazarlama üzerinden dönüyor. Müşteriler reklamda, yolda panoda, markette avmde reyonda, TV'de vb. bilimum yerde ürünü gördüklerinde ürün onları kendine çeksin, ben 10-20-30 yıl kaliteli çalışırım, benle hava atarsın desin.

Evet arkadaşlar bunun üzerine çalışma yapmanızı, ürün tasarım VE dış görünüm üzerine hepinizden önümüzdeki haftaya kadar rapolsrınızı bekliyorum; der YÖNETİM ŞEFİMİZ...

Sonrası goygoy zaten.

Ha ürün nerde nasıl yapılıyor dersen; içi ana ünitesi zaten Alman, İngiliz ya da Amerika firmalarından anlaşmalarla alınıyor. Üstüne bizim dizaynımız kaporta VE son dokunuş marka Amblemimiz...

%100 yerli üretim işte

Yani iyi şamata dönüyor bizim burda

Sizde havalar nasıl

Edit: ilk 3 sayfadaki tüm yorumları okuyun; ücretsiz komedi serisi gibi yorumlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hanımneder -- 5 Aralık 2016; 7:40:54 >

• Vestel'in böylesine piyasada telefon yapması güzel birşey. Ancak F/p ürünleri sayılır. Üst segment için innivasyon şart. Bir htc olamaz kısa sürede :)

Çin markaları innivasyon adına birşeyler yapmaya başladı. Onlar gibi olmaz zaman alır ancak abartmamak da lazım.

• Kullanıcıyı aptal yerine koymasına mı kızalım, ürettik denilen telefonun bi b.ka benzememesine mi :)

• rekabet edemediği için ithal telefonlara vergi talep eden vestel mi ? yürüyün gidin
  • seyretmemiş olsaydım keşke o açıklamayı.

• quote:

Orijinalden alıntı: Vetrolax

Kullanıcıyı aptal yerine koymasına mı kızalım, ürettik denilen telefonun bi b.ka benzememesine mi :)

Kaynı da üretiyormuş aynından

Aynı; kaynımda da var

• tipik bir türk patronu, konu ile alakası yok, danışmanlarının pohpohlaması ve kamera önünde abartmaları sonucu komik bir röportaj olmuş :)

• quote:

Orijinalden alıntı: lansker

Vestel'in böylesine piyasada telefon yapması güzel birşey. Ancak F/p ürünleri sayılır. Üst segment için innivasyon şart. Bir htc olamaz kısa sürede :)

Çin markaları innivasyon adına birşeyler yapmaya başladı. Onlar gibi olmaz zaman alır ancak abartmamak da lazım.

İnovasyon yapanlar Amerikalılar

Çinliler inivasyon yapıyor

Bizimki taklidasyon

• Vestel almayın aldırmayın diye boşuna demiyoruz bu kafayla bunlar anca arazilerini büyütürler ihracat yaptık diye.

• hanımneder kullanıcısına yanıt
    HTC Tayvan, o da yapıyor.

Lg Samsung da yapıyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • HTC bolt ile intihar etti

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.