Şimdi Ara

Mobilite: Galaxy S8 yorumlarımız, HTC U, LG G6 ve dahası... (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
87
Cevap
1
Favori
2.228
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • kimse kusura bakmasında androidi biz neden seviyorduk ucuza her şeyi yapabiliyorduk ama 5000tl nedir ya baksınlar işlerine alanda zaten laleye döner 2 sene sonra aynı fiyata bırak 1500 liraya satamazsın :)

• Madem kur 3,95 oldu diye fiyat 5.000 e çıktı kur 3,68 e indi fiyatıda geriye çekin

Samsungun yaptıgı hiçbir yenilik olmamasına ragmen fiyatı 5.000 yapmasının tek nedeni note 7 zararını kurtarmak. Bu samsung müşterisine yapılmış bir ihanettir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • "Apple watch'larınız hayırlı olsun" diye yazmıştım, silmişler.
    Nedeni açıklanabilir mi acaba?

• Tarafsızlığın T si yok... Yahu iseterse 10 yıl güncelleme alsın, bir telefonun hakkı 2-3 dür. Daha fazla güncelleme aldığında hem aldığı güncellemedeki özelliklerin tamamını kullanamıyor hemde telefon zorlanmaya başlıyor. İphone 3GS kullanıyorum 3 den 6 ya kadar yükseldi ama 6 yı aldıktan sonra yavaşladı.
  • Galaxy S8'de çift asistan oluşu tam bir saçmalık. Zaten bu varsayılan uygulamaların üzerine telefon üreticilerininde aynı işlev için kendi uygulamalarını koyması kadar abest bir durum yok. Telefonu kutudan çıkardığın gibi çift tarayıcı, çift galeri uygulaması, çift sms uygulaması(hangoust) ve Google'ın varsayılan gelen yine bir sürü gereksiz servisi. Bir asistan kalmamıştı çiftlemeyen, onuda çiftleştirdiler.

Peşin düzenleme: Root yapıp sil gereksiz uygulamaları diyeceklere hitaben: Elin Rusunun Çinlisinin yazdığı root dosyasına cihazın tüm erişim haklarını veremem. Bir sürü banka, mail vs aplikasyonu var. O riski göze alamam.

• Çeviğin yorumlarken vücut diline iyi bakın. O zaman daha iyi anlayacaksınız subjektif dürtülerle konuştuğunu. Dolayısıyla erdiyi dinlemek daha akıllıca.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • HTC 10 kullanıyorum.
    Sırasıyla HTC ONE S - HTC ONE M7 şuan da HTC 10

İnanın stabilize konusunda android telefonlar içerisinde en akıcı en iyi yazılıma sahip telefon diyebilirim rahatlıkla.

HTC 10 Sade ve seri bir telefon.

Açıkcası erdi ve mesut un Samsung için dediklerine katılıyorum ve sonuna kadar haklılar.
    Samsung un kullanıcıya verdiği değer çok düşük ve keriz müşteri politikasına sahip firma, bulunduğu konum itibari ile bahsediyorum...
    Dünyanın en fazla telefon satan firması bu şekilde yaklaşımı kötü gerçekten.
    Servis ağı allaha emanet zaten

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.