Şimdi Ara

Mobilite: Galaxy S8 yorumlarımız, HTC U, LG G6 ve dahası...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
88
Cevap
1
Favori
2.228
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Mobilite'nin yeni bölümünde Erdi Özüağ ve Mesut Çevik hem Samsung Galaxy S8 ve S8+ hakkındaki yorumlarını, hem Türkiye lansmanında yaşananları ayrıca HTC'nin yeni amiral gemi telefonu U, LG G6'nın kapsamlı test sürecine ilişkin detayları ve Huawei P9'un satış başarısını konuşuyorlar. 

• Videodaki görüşlere katılıyorum. S8 özellikle kamera konusunda s7 den daha üstün değil gibi. Yani tasarım dışında teknik özellikler olarak s8'in o fiyatı hak edecek bir yanı yok.
  • Videodaki görüşlere katılıyorum. S8 özellikle kamera konusunda s7 den daha üstün değil gibi. Yani tasarım dışında teknik özellikler olarak s8'in o fiyatı hak edecek bir yanı yok.

• Mesut reyiz Samsung'a çok kızmış

• hiç beğenmedim apple amerikaya götürüyor diye övüp durmuşlar asıl samsung ülkeye değer vermiş burda lansman yapmış.

• Hatırlıyorum İphone 7 çıktığında, İphone 6s den hiçbir farkı olmadığı söylenilerek büyük haksızlık yapmıştı samsung fanalrı. Halbuki İphone 7 de Su geçirmezlik, F 1.8 diyafram açıklığına sahip kamera, taptic engine, stereo hoparlör, işlem tarafında %40, Grafik tarafında %50 daha iyi bir işlemci ile gelmişti. Şimdi o fanlara sormak istiyorum s7 edge den ne farkı var s8 in? Acaba hiç bir değişim yok dedikleri ipfone7 ve 6s in yarısı kadar özellik sayabilirler mi? Dünyayı bilmem ama Türkiye de satışlar konusunda başarılı olacağını düşünmüyorum. Mesut çevik çok güzel bir şey söyledi "2 ay sonunda %10-15 değer kaybeden, 1 yıl sonunda %40 a varan değer kaybeden, 2 yıl sonunda da güncelleme alıp almayacağı şüpheli olan bir telefona 5bin lira verirler mi?"
    Apple böylemi 2. eli çok iyi, minumum 5 yıl güncelleme alacağınız garanti, müşteri ilişkileri konusunda samsung gibi çakal bir firma ile kıyaslanamayacak kadar kaliteli. Son olarak bir telefona 5 bin verilmez verilse de bu firmanın adı samsung olmaz. Samsung pişmanlıktır.

• samsung gibi devleşen firmaların artık sizlere ihtiyacı olmadığını düşünmesi,reklam dahi yapmasa milyon adet satacağını bilmesinden kaynaklanıyor olabilir.ikinci olarak türkiye'yi artık ortadoğu ülkesi gibi görmelerinden umursamıyor olabilirler.

• xz premium s8den daha iyi olmuş.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tctstcts

VIP hizmet boyle bisey ozlemisler
    https://forum.donanimhaber.com/mobilite-apple-in-yeni-magazasinda-basimiza-gelenler-ve-dahasi--98823688

Evet bunlar da unutulmasın...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mesut bey bir hayli sallamış bir yerlerden. S6 ve Edge hiç bir zaman 3500 TL'den satılmadı. S6 Türkiyeye 2500 Tl fiyattan giriş yaptı. Ayrıca iPhonelar 4 yıl yazılım desteği alıyor. 5 ve 6 yıl değil. Hiçbir iPhone, 5 ya da 6 yıl güncelleme almadı. Komple yanlış bilgi bunlar.
  • Allah aşkına na biri LG'ye bataryayı ateşe atacağına ghost screen sorununu çöz desin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ___Lawyer___ -- 3 Nisan 2017; 15:0:0 >
  • s8 bir tasarım harikası burada bir şey diyeni yıldırım çarpar o ayrı Ancak halen çoğunluk testlere göre s7 Edge'den 100 puan önde olması ki bu sadece Samsung'un değil tüm Android camiasının sorunu. Apple ile makas daraldı derken çok ciddi bir performans farkı sorunu var. Ayrıca yıl 2017 oldu halen Android firmaların teknik servisleri yetersiz. Güncellemeleri ise geç veriyorlar tüm bunları alt alta koyduğumuzda bir Android telefona bu kadar para verilmez. Evet hiçbir telefona o kadar para verilmez ancak verilecekse şayet seçim iPhone olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ___Lawyer___ -- 3 Nisan 2017; 15:5:35 >
  • Pil kamera ram gelismemis hoşlanmadim ama iphone dan daha iyi o kesin yanyana koysan ferrari ile vw kaplumbagayi yanyana koymus gibi olursun telefon yatirim amacli almak kadar saçma bisey duymadim ikinci el fiyatini hesaplamam ayrica her cikan telefonu almakta çok saçma bişey teknoloji sitesi karşilaştirnayi teknik açidan yapmali 2. El fiyatindan degil parasi olan alir olmayan almaz degerlendirme yapilirken duygulara hakim olunmali

• Aldıktan 2 ay sonra 100 de 10-15 derken...

S7 edge güncel fiyat

Teknosa 3600

Turkcell 3500

Mediamarkt 3500

• Bir tlf tanıtılmıştı.Mikrofonu ,kulaklığı yoktu.Tlfunun yüzeyi ses algılama ve iletme görevi yapıyordu sanırsam..Adını bilen veya linkini payaşabilecek var mı ?

• quote:

Orijinalden alıntı: BabyYourLost

Mesut bey bir hayli sallamış bir yerlerden. S6 ve Edge hiç bir zaman 3500 TL'den satılmadı. S6 Türkiyeye 2500 Tl fiyattan giriş yaptı. Ayrıca iPhonelar 4 yıl yazılım desteği alıyor. 5 ve 6 yıl değil. Hiçbir iPhone, 5 ya da 6 yıl güncelleme almadı. Komple yanlış bilgi bunlar.

iPhone 5 çıkış tarihi 2012 şu anda kullandığı sürüm 10.3. seni şöyle pistten kenara alalım.
  • Telefon fiyatlarının artışı Samsung'a özel bir şey değil. Diğerleri de amiral gemilerini bu fiyat bandında çıkartacaklar. Dolar, euro ve vergilerdeki yükseliş telefon fiyatlarını çok etkiledi. Ayrıca cihazla birlikte 100 dolarlık bir kulaklık gelecek. Bir telefona 4 bin 5 bin TL vermeye değer mi derseniz bence değmez. Ama bundan sonra maalesef böyle.
  • quote:

Orijinalden alıntı: assasin34

quote:

Orijinalden alıntı: BabyYourLost

Mesut bey bir hayli sallamış bir yerlerden. S6 ve Edge hiç bir zaman 3500 TL'den satılmadı. S6 Türkiyeye 2500 Tl fiyattan giriş yaptı. Ayrıca iPhonelar 4 yıl yazılım desteği alıyor. 5 ve 6 yıl değil. Hiçbir iPhone, 5 ya da 6 yıl güncelleme almadı. Komple yanlış bilgi bunlar.

iPhone 5 çıkış tarihi 2012 şu anda kullandığı sürüm 10.3. seni şöyle pistten kenara alalım.

Aldı ama ilk günkü gibi performans vermiyor

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.