Şimdi Ara

Mobil/Mini/Tam sürüm herhangi bir sıkıntı yaşayan var mı? (24. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
754
Cevap
8
Favori
22.156
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Jeolog kardeş, ben de bir şeyden bahsedeceğim: Bu metin düzenleme araçları (Kalın, İtalik vs.) sadece metni seçince çıkıyor. Bunu eskisi gibi düğme olarak koyar mısınız?

Bir de neden boş satır bırakamıyoruz, eskiden vardı bu özellik?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: DrakeMcCain

Jeolog kardeş, ben de bir şeyden bahsedeceğim: Bu metin düzenleme araçları (Kalın, İtalik vs.) sadece metni seçince çıkıyor. Bunu eskisi gibi düğme olarak koyar mısınız?

Bir de neden boş satır bırakamıyoruz, eskiden vardı bu özellik?

Merhaba, yeni editörümüzde görünüş olarak biraz daha sadelik var ama işlevlerde bir eksiklik yok. Yine seçtiğiniz texti bu şekilde özelleştirebiliyorsunuz.

Satır bırakma ile ilgili sorunu inceliyorum.

Satır bırakma sorunu bi aksilik çıkmazsa gün içinde çıkacağımız güncelleme ile düzelecek.

< Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • Yeni arayüz çok kötü hocam eski haline getirin. Pc den yorum yapma ekranı ve portaldaki yorum kısmı çok kötü.

Ayrıca en çok beğenilen mesajların bir kısmı gözüküyor bir kısmı gözükmüyor. Yorumlardaki resimlere tıklayınca açılmıyor büyümüyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 12 Angry Men -- 19 Haziran 2020; 16:25:27 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 12 Angry Men

Yeni arayüz çok kötü hocam eski haline getirin. Pc den yorum yapma ekranı ve portaldaki yorum kısmı çok kötü.

Ayrıca en çok beğenilen mesajların bir kısmı gözüküyor bir kısmı gözükmüyor. Yorumlardaki resimlere tıklayınca açılmıyor büyümüyor.

Editörden mi bahsediyorsunuz hocam ? Nesi kötü ? Tasarım, işlevsellik vs.

Best messages ile ilgili güncellemeleri de bugün yayınlayacağız bir aksilik çıkmazsa.

< Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • quote:

Orijinalden alıntı: programmer_onur

Mobil sürümde birkaç sıkıntı var.

8 saniyelik reklamı geç diyince ilgili mesaja gitmemesi (kaydırmaması).

Alttaki hızlı yanıt ver özelliğinin ekranın bir bölümünü kaplaması. Bunu kaldırmak için seçenek olsa iyi olur.

Kasmalar oluyor biraz da, Mini sürüm kadar temiz ve sade değil JavaScript açısından.

Reklamı geç sorununda hangi reklamda sorun yaşadığınızı hatırlıyor musunuz ? Reklam odaklı sanırım çünkü, her zaman olmuyor.

Aslında hızlı cevap butonu eski butonun geniş hali, görünümü mü rahatsız etti ?

• başka bi kullanıcı da aynı istekte bulunmuş bence isim yazarak cevap yazmaya başka kullanıcıyı haber etmeye çalıştığımızda

kullanıcının ismi dışında profil resmi de çıksa iyi olur karıştırılma ihtimali oluyor

ya da o konu başlığı altında yazanların tamamının

ya da son 2-3 sayfa da yazı yazanların ismi çıksa ve oradan seçebilsek daha rahat olur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-C72FBB06E -- 19 Haziran 2020; 16:54:49 >
  • Jeolog. kullanıcısına yanıt

mesala yanıt gönder ekranını beğenmedim eskiden daha iyiydi. Gülücük filan ayrı olması kötü olmuş.

yok editör mesajı değil, en çok beğenilen mesajların bazıları üstte gözükmüyor.

üyelerin paylaştığı resimlere tıklayınca büyümüyor. Uzın mesajların devamını oku diyorum, mesajın devamı açılmıyor.

yoruma git dediğimizde yorumu yazan üyenin yorumuna gitmiyor.

• Bazı konularda en çok beğenilen yorumlar görünmüyor. Ayrıca bazı konularda beğen çalışmıyor ve 7 begeni alan üstte 20 beğeni alan altta çıkıyor.

• @Jeolog. Başka bir bug daha.

Mobil/Mini/Tam sürüm herhangi bir sıkıntı yaşayan var mı?
  • resim yüklenmiyordu düzelmiş. fakat pc den tam boyut olarak görünüyor. simage olarak yüklenme geri gelmeli

• quote:

Orijinalden alıntı: Jeolog.

Düzeldi hocam. bir sıkıntı yaşıyorsanız beni mentionlayabilirsiniz.

Hocam hâla aynı maalesef

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam bir şeyler yapmaya çalışıyorsunuz ama daha da kasılmalar oluyor forumda. Benim pc den mi kaynaklanıyor diye düşündüm MAC de açtım ama yine aynı.

Örneğin ;

HIZLI CEVAP kısmına tıklayınca bir süre kilitleniyor forum. Sonra devam ediyor.
    Bildirimlerde de biraz sıkıntı var. Aynı konuya yorum yazan birkaç kişinin yorumları arkada kalıyor, bildiri panelinde gözükmüyor.
  • Yeni arayüzde linki yapıştırdığımız anda link kaybolup önizleme hali geliyor fakat twitter'da video linki paylaşıp konu açarsak, tweet sadece yazı olarak gözüküp video gözükmüyor.Bilginize.(tam sürüm)

Mobil/Mini/Tam sürüm herhangi bir sıkıntı yaşayan var mı?

Bu mesajı eski panelden atıyorum.Bir de buradan deneyeyim.

edit: Gördüğünüz üzere sıkıntı yeni panelde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi deresay -- 24 Haziran 2020; 23:27:1 >

• şu aralar çok sorunsuz, bir sorun mu var :/
  • Mobil sürümde konulara yüklenen fotoğraflar açılmıyor.Yine mobil sürümde her zaman olmasa da ara sıra konulara yazarken emoji eklemek istediğimde eklemiyor ikinci üçüncü denememde ancak atabiliyorum.Onun harici tam sürümde herhangi bir sıkıntıya rastlamadım hocam.
  • Mobil (başka bir kullanıcının yazısını cevaplarken)

Yazıma YouTube video linki yapıştırıyorum, tıkla-izle olmuyor. Seçip açmak zorunda kalıyorum.

https://forum.donanimhaber.com/mesaj/yonlen/144290960

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oklawa -- 29 Haziran 2020; 8:15:36 >
  • @Jeolog.

Eğer panelde bir hata meydana gelirse yazılan mesaj "Yanıtı Gönder" butonuna tıklanılsa bile yayınlanmıyor. Birkaç kez aynı hata ile karşılaştım. Videoyu izleyebilirsiniz.

https://streamable.com/vw2qsx

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-D50B08F8B -- 29 Haziran 2020; 12:11:49 >
  • Konuyu favorilere ekliyorum, konuya özel sekmesinden bildirimler hiç diyorum ama halen bildirimleri geliyor konunun. @Jeolog.
  • 
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.