Şimdi Ara

Mobil/Mini/Tam sürüm herhangi bir sıkıntı yaşayan var mı? (25. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
9 Misafir - 9 Masaüstü
5 sn
753
Cevap
8
Favori
22.118
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Metni işaretleyip, onu alıntı içine aldıktan sonra alıntı penceresinden çıkmak için iki kez Enter'a basmak gerekiyor. Yoksa bir alttaki normal metin alanına geçmiyor. Burada da hata var.

Normalde fare ile tıkladığımız yerden yazmaya devam etmesi gerekir. Videoya bakabilirsiniz.

https://streamable.com/jdd0jf

@Jeolog.
  • @Jeolog.

Bir haber içeriğinde tablo oluşturulmuşsa başlıkla tablo arasında büyük bir boşluk oluşuyor. Bu da uzun zamandır olan bir sorun.

Mobil/Mini/Tam sürüm herhangi bir sıkıntı yaşayan var mı?
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-86G53N200 -- 29 Ekim 2020; 23:35:56 >
  • masaüstü sürümde yeni mesaj bildirimlerinde konunun ilk mesajına değil okunmamış -bidirimin gelmesine neden olan- ilk mesaja gitmeli.
  • Resim yükleme konusunda yine Mini sürümde sıkıntı var sanırım.

Bir de defalarca tamam (çarpı) dediğim halde Mobile sürümde altta çerez uyarısı çıkıyor tekrar tekrar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi programmer_onur -- 10 Eylül 2020; 17:59:33 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Portalda giriş yapmış olarak kalamıyorum, kendi kendine çıkış yapıyor. Forumda şimdi bu mesajı yazdım göndere bastım uyarı geldi giriş yapmanız gerekli diye.

• Mobilde reklam engelleyici olan browserda captcha gozukmuyor.

• Şunu kapatmama rağmen başka bir konuya, foruma gidince tekrar çıkıyor.

• quote:

mobile.donanimhaber.com##div.open-with-app

Üstteki kod "Uygulama ile Aç" butonunu engeller. İçerik engelleyici kullanıyorsanız kullanıcı filtresi içine kaydedin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-D50B08F8B -- 19 Eylül 2020; 9:11:11 >
  • Konuların olduğu sayfa, örnek otomobil genel vb 2. Sayfa yüklenmiyor. İos

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi baranel -- 25 Eylül 2020; 13:38:51 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Herkes şikayet eder de gelin elinizi taşın altına sokun desek kimse yanaşmaz.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • An itibarı ile ''Aktiviteler '' kısmında en son yazı yazdığım yerlerin güncellenmiş listesi gelmiyor kısacası liste yenilenmiyor en son yazı yazdığım mesajın linkin göremiyorum tıklayamıyorum bilginize

@Jeolog.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-C72FBB06E -- 7 Aralık 2020; 19:19:3 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-C72FBB06E

An itibarı ile ''Aktiviteler '' kısmında en son yazı yazdığım yerlerin güncellenmiş listesi gelmiyor kısacası liste yenilenmiyor en son yazı yazdığım mesajın linkin göremiyorum tıklayamıyorum bilginize

@Jeolog.

Aynı sorun Mini sürümde bende de var. Önceden de bazen oluyordu.

Ama kendi profilimize hata verip girememe sorunu hala hallolmadı Mini sürümde. O üzüyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Jeolog.

Reklamlar sitenin tek geliri, devamlılığı nasıl sağlayacağız gelir olmazsa hocam.

Alıntıları Göster
    Kupa satarak

• Hocam bu konuda 210 bin civarı tıklanma vardı. Tıklanmalar silindi sıfırdan saymaya başladı. @programmer_onur

https://forum.donanimhaber.com/apple-iphone-12-pro-iphone-12-pro-max-ana-konu--145304230

Ayrıca arkadaşlar şöyle bir konu açmış:

https://forum.donanimhaber.com/safari-ve-dh-sorunlari-hk--146850272

• quote:

Orijinalden alıntı: scanh

Hocam bu konuda 210 bin civarı tıklanma vardı. Tıklanmalar silindi sıfırdan saymaya başladı. @programmer_onur

https://forum.donanimhaber.com/apple-iphone-12-pro-iphone-12-pro-max-ana-konu--145304230

Ayrıca arkadaşlar şöyle bir konu açmış:

https://forum.donanimhaber.com/safari-ve-dh-sorunlari-hk--146850272

tıklanma sayılarıyla ilgili sorunu kısa süre içerisinde çözmek için çalışıyoruz hocam.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-C72FBB06E

An itibarı ile ''Aktiviteler '' kısmında en son yazı yazdığım yerlerin güncellenmiş listesi gelmiyor kısacası liste yenilenmiyor en son yazı yazdığım mesajın linkin göremiyorum tıklayamıyorum bilginize

@Jeolog.

ilgileniyorum hocam teşekkürler bildirim için.

@programmer_onur

• quote:

Orijinalden alıntı: PAUL WALKER

Kupa satarak

Alıntıları Göster

ahahhaha

• 
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.