Şimdi Ara

MNG Kargoyla 6,5 TL'ye Gönderim Taktiği

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (2 Mobil) - 1 Masaüstü2 Mobil
136
Cevap
215
Favori
47.068
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Sıcak Fırsatlar >> Diğer Fırsatlar >> MNG Kargoyla 6,5 TL'ye Gönderim Taktiği
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    71 Mesaj
    Alıntı :https://www.r10.net/off-topic/2009195-ucuza-kargo-gonderme-detayli-650-tl-2.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BucaFK -- 19 Mart 2019; 1:17:42 >

OsmanlıKafası kullanıcısına yanıt
    @OsmanlıKafası demiş ki;

Mesajı Yerinde Gör

İşin ilginci 6 lira ödediğim kargo sürat kargoyla n11 den geldi, yani 2-3 liraya anlaşmışlar ama 6 lira alıyor yani kargo fiyatından bile geçiriyolar..

Başka bir konu ise, bu n11,gg tarzı sitelerde satıcıların büyük çoğunluğu ne fiş ne de fatura yolluyo,tam bir kara düzen işliyor ama bunları görmeyenler vatandaşın Çinden aldığı 5 liralık ürüne bile vergi alma peşinde..nasıl adalet ama

Kargocular parayı bireysel müşteriden kazanıyor,şirketler bedavaya yolluyo nerdeyse..koca koliyi şirket 5 tl ye yollarken bireysel müşteri 35-40 a yolluyor

8 tl lik banta, 6 lira kargo ödedim bugün..

• Binbaşı
    1949 Mesaj
    Böyle faydalı konular ile geliniz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    İyi de bunu hep yapıyorlar zaten gittigidiyor zebramo

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Yarbay
    3861 Mesaj
    Güzel paylaşım teşekkürler
    |
    |

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    |
    |
    kargo fiyatları uçmuş gerçekten, dün mng ile ufacık bir kutu yolayacaktım turk telekom kodu (%30) kullandım 32 lira dedi. aras'a gittim yine %30 kod ile 24e yolladım. 15e falan yolluyordum bir kaç ay önce.

PSN | Steam | Spotify | TV Time

AMD Ryzen 7 2700X | MSI X470 Gaming Plus | SAPPHIRE RX 5700 XT NITRO+ | G.SKILL Trident Z RGB 16GB | Intel 660p M.2 512GB SSD | Corsair 400R

HyperX Cloud II | Logitech G910 | Logitech G900 | EVGA 750GQ 80+ GOLD | ViewSonic VX2758-2KP-MHD 27" 144Hz QHD IPS

PS4 PRO 1TB | Samsung 50MU7000 | Xiaomi Mi 8 Lite 128GB
  • Yüzbaşı
    601 Mesaj
    Çok ağır gönderilerinizi de narenciye koduyla göndertebilirseniz çok çok uyguna gider. 15 kilo civarı kargoyu 80 küsür demesine rağmen biraz konuşup 18 lira civarına göndertmiştik. Detayda sadece narenciye olarak giriyorum demişti.

|
    |

Boyutunu bilmiyorum fakat APS ile gönderilebilecek boyuttaysa ptt 10 lira civarı alıyor hocam. Avuç içi kadar bir ürünüm vardı 11 lira almıştı.

|
    |
    b0Ni kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bircosmopolitan -- 16 Mart 2019; 11:19:42 >

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Onbaşı
    26 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Guest-D81679280

Zaten biliyorduk, yeni mi öğrendinciler toplanıyor yavaş yavaş. Madem biliyordun paylaşsaydın bizler de öğrenseydik. Teşekkürler hocam, güzel paylaşım.
    Maksat bildikleri teşhir olmasın, başkaları bilmesin hocam, dert o Eline sağlık açanın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Baratonian -- 16 Mart 2019; 11:23:26 >
  • Yarbay
    25296 Mesaj
    Gittigidiyor ilanı açarak yapıyorum ben de. Alıcı ilanı alıyor. Kargo 6 TL tutuyor. Yurtiçi vs dahil.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

quote:

Orijinalden alıntı: bircosmopolitan

Sahibinden'den get ile satış yapınca 1kg 4.20 kargo tutuyor, 0.50 kuruşluk ilan açıyorsunuz çok küçük komisyon veriyorsunuz çok daha uyguna geliyor.
    Get ilan ile gönderim yapınca sahibinden de kod veriyor mu indirimli kargo için

8 tl lik banta, 6 lira kargo ödedim bugün..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi boyka06 -- 16 Mart 2019; 12:20:59 >
  • Yüzbaşı
    488 Mesaj

Hiçbirşey Türkiye için AB ye girmekten zor olamaz kardeşim.

boombip kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

İşte bu tip dolandırıcılık sorularını çözen bir parti gelirse oy kullanacağım. Kimse buna serbest piyasa demeye kalkmasın.

|
    |
    boyka06 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: OsmanlıKafası

İşte bu tip dolandırıcılık sorularını çözen bir parti gelirse oy kullanacağım. Kimse buna serbest piyasa demeye kalkmasın.
    İşin ilginci 6 lira ödediğim kargo sürat kargoyla n11 den geldi, yani 2-3 liraya anlaşmışlar ama 6 lira alıyor yani kargo fiyatından bile geçiriyolar..

Başka bir konu ise, bu n11,gg tarzı sitelerde satıcıların büyük çoğunluğu ne fiş ne de fatura yolluyo,tam bir kara düzen işliyor ama bunları görmeyenler vatandaşın Çinden aldığı 5 liralık ürüne bile vergi alma peşinde..nasıl adalet ama

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi boyka06 -- 16 Mart 2019; 12:20:9 >

Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Bey Azura
Mobilya Takımları
Canlı Tv izle
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,438
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.