Şimdi Ara

KARGO %80 İNDİRİM 5 TL! PTT - ARAS - SÜRAT - MNG - YURTİÇİ - 2D CİNEMAXİMUM BİLETİ 10 TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
967
Cevap
363
Favori
182.089
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
72 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Satışta: Bu ürün şu anda teklif verilmeye ve satın alınmaya uygun, satıcı ile iletişime geçebilirsiniz.

KARGO %80 İNDİRİM 5 TL! PTT - ARAS - SÜRAT - MNG - YURTİÇİ - 2D CİNEMAXİMUM BİLETİ 10 TL

WhatsApptan mesaj atmak için Tiklayiniz

PTT KARGO -ARAS KARGO - SÜRAT KARGO - MNG KARGO - YURTIÇI KARGO - UPS Bütün kargolarda geçerli %80 INDIRIM!!!

Elimde bütün kargo firmalarında 7 gün geçerli 4 farklı kod mevcut.
    Hangi kargo firmasıyla gönderim yapmak istiyorsanız kargonuza en uygun kodu veriyorum.
    Kargonuzun desi bilgisini paylaşırsanız kaç tl tutacağını söyleyebilirim.
    Desiyi öğrenmek için En x Boy x Yükseklik / 3000 yapabilirsiniz.

Alıcı bilgilerini ad/soyad/adres ve tel olarak bana iletiyorsunuz, kod tanımlıyorum.
    Size vereceğim kodu kargo görevlisine söylemeniz yeterli oluyor.
    Kargo görevlisi sisteme kodu girince otomatik bütün bilgiler çıkar, form doldurmanıza gerek kalmaz.

- Normalde 40*40*40cm ölçüdeki koliniz 20 Desi ücreti 60 TL iken 9 TL'ye gönderebilirsiniz.

- 50*60*80 ölçüdeki kolinizi 150 TL yerine 30 TL'ye gönderebilirsiniz

- 4 Adet oto lastigi 40 TL'ye gönderebilirsiniz.

Dosya gönderileriniz 3,80 TL
    1 Desi gönderileriniz 3,80 TL
    2-3 Desi gönderileriniz 4 TL
    5 Desi gönderileriniz 5 TL
    10 Desi gönderileriniz 6 TL
    15 Desi Gönderileriniz 8 TL
    20 Desi Gönderileriniz 9 TL
    25 Desi Gönderileriniz 10 TL
    30 Desi Gönderileriniz 11,5 TL
    35 Desi Gönderileriniz 14 TL
    40 Desi Gönderileriniz 17 TL
    45 Desi Gönderileriniz 19,5 TL
    50 Desi Gönderileriniz 22,5 TL

Kaç desi kargonuz var ise whatsapp üzerinden ulaşırsanız detaylı yardımcı olurum...

SADECE 5 TL...

Burger King JR Whopper Menüyü ücretsiz yapan kod 9 TL

Patates ve içecek orta boydur.

AYAKKABI DÜNYASI %40 İNDİRİM

Mağaza ve İnternet sitesinde geçerli 125 - 150 - 200 - 216 - 229,5 - 250 TL
    değerinde kodları %40 indirim ile veriyorum. İnternet üzerinden alınacaklar kendi hesabım kendi kartım ile alınacaktır.

Türk Telekom TL Transferi 20/17 TL
    Mevcut stok: Stok bilgisi sorunuz . Bir numaraya max 60 TL yüklüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nativist -- 18 Eylül 2019; 12:48:24 >

• Arkadaştan 9 mart cuma günü ptt kargo kodu aldım whatssaptan iletişim kurdum sağolsun anında kodu verdi işimi hallettim. Fakat kargoyu gönderdiğim kişi kargoyu pttden kaynaklı iletişim kopukluğundan dolayı kargoyu teslim alamayınca kargo kod aldığım arkadaşın evine kayseriye geri döndü. Ben kod aldığım arkadaşa ulaştım saoalsun işini bıraktı gitti kargoyu kayseri pttden aldı başka bir kargo firmasıyla tekrar aynı adrese geri gönderdi. Allah kendisinden bin kere razı olsun bunu herkes yapmaz. Sıkıntılı bir durumu anında çözüme kavuşturdu. Kendisine tekrar teşekkür eder hayırlı satışlar dilerim.
    Sanırım aranızdan tek şanssız benim. ÖM sık kontrol etmiyor diye Whatsapp’tan yazıştık; dün 12 gibi konuştuk. Kodu 13:30 dan sonra verebilirim dedi. Tamam problem yok dedim. Ödemeyi kargodan sonra yaparsınız dedi, ödeme yapmadım o yüzden. Ama 13:30dan sonra bekledim; cevap gelmeyince 15:30 da kodu alabilir miyim diye yazdım whatsapp’tan. Hala kale alıp cevap dahi atmadı bırakın kodu. Bilmenizi istedim.
  • İlgili ve güvenilir. Sorunsuzca hallettik arkadaşlar.
  • İlgili ve güvenilir bir arkadaş. Sorunsuz bir şekilde gönderimi gerçekleştirdik.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Son 1 hafta içinde 2 kez kullandım hiçbir sorun çıkmadı. Son derece ilgili ve hızlı cevap veren bir satıcı.
  • Takip

• 1 ADET LAZIM,CVP VE İBAN..
  • özelden yazdım hocam

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • İlgili bir arkadaş sorunsuz bir alışverişti teşekkürler.
  • Sorunsuz bir alışveriş oldu, arkadaş çok ilgili tekrar alışveriş yapacağım, hayırlı satışlar:)

• İlgili ve güvenilir bir arkadaş teşekkürler
  • Hızlı bir şekilde makul fiyata işlemi gerçekleştirdik çok teşekkürler
  • Kodu sorunsuz kullandım. Kilo başı 1 liraya denk geldi (( :

2 valizi normalde 120 liradan aşagı göndermezlerdi. 27 lira tutunca Ptt görevlisi bile şaşırdı.. ilgisi için ayrıca teşekkürler @nativist e

• @nativist Aras Kargo kodu almak istiyorum, ne yapmam gerektiği konusunda yönlendirebilir misin
  • özel mesaj yolluyorum

• Kod alımı için öm lütfen. Tel alabilirim yada hızlı iletişim için

• hocam selamlar. malesef şehir dışındayım pazartesiden itibaren kodları verebiliyorum

• Güzel hizmet

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Sali gunu icin almak istiyorum

• Hocam merhaba telefon yollarmısın devamlı alım yapabilirm.
  • tüm özel mesajlar cevaplanmıştır.

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.