Şimdi Ara

Migros TOD 1 yıl Süper Lig 1799 TL + Taksit

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
150
Cevap
21
Favori
23.425
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Migros Tod Süper Lig bir yıllık paket 1799 TL üstelik Kredi kartlarına ücretsiz taksit fırsatı ile.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kRaL_1907 -- 16 Ağustos 2024; 19:18:52 >

• Bugun antalya’da 5m migros dahil 3 farkli migros magazasina gidip yine de elim boş ciktim. Hic kimsenin kampanyadan haberi yok, tod’un ne oldugunu bile bilmiyorlar. En son 5m migrosta kendi inboxlarina gelen bilgilendirme mailini okuyarak yapmaya calisti bir calisan, ancak kasada “merkezle baglanti kurulamadi” hatasi aldik orada da. Tam 1bucuk saat surdu bu islemler ancak yine de yapamadilar.

Bir kampanya yapmislar, hic bir magaza calisaninin haberi yok, bir sekilde kasadan son asamaya geliyoruz, bu sefer de sistemin haberi yok. Musteri hizmetlerini ariyoruz, onun kendinden bile haberi yok. Yeni turkiye’nin ozeti, liyakattan gecilmiyor.

sırf cevap yazabilmek için hesap açtım yıllardır burada konuları takip ederim . arkadaşlar bütün smart tvlerde ve android boxlarda browserlar oluyor . gereksiz yere 4 ekran almayın . tarayıcıdan tod.com.tr girip izleyebiliyorsunuz çok rahat bir şekilde . mi boxta ve regal smart tv de ben bunu yapıyorum hiç kasmadan sorunsuz halloluyor . çok daha pratik olsun isterseniz bir mouse ayarlayın kendinize yeterli .

• Merhaba nasıl aldınız markete mi gidip söylüyorsunuz
  • cevgen06 kullanıcısına yanıt

Migros kasada resimde attığım fişi gösterin tüm paketler çıkıyor istediğinizi taksit seçenekleri ile satın alabilirsiniz

• Money kampanyasına katılmış mıydınız hocam? Money geldi tod alışverişinde sonra?

• Katıldığımız money kampanyalarindan faydalanmak mümkün oluyorsa çok iyi olurdu
  • aynı anda aynı maçı bir kişi tvden bir kişi telefondan izleyebiliyor mu 4’lü paketi alınca? kesin bilgisi olan var mı
  • Yayın geriden geliyor diyorlar doğrumu

• yayın 22 saniye geriden geliyor.

4 ekrandan sadece birisini izleyebilirsiniz.

Money kampanyaları dahil oluyor taksit oluyor puan kullanılıyor var mı başka sorusu olan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kRaL_1907 -- 16 Ağustos 2024; 22:58:48 >
  • Bugun antalya’da 5m migros dahil 3 farkli migros magazasina gidip yine de elim boş ciktim. Hic kimsenin kampanyadan haberi yok, tod’un ne oldugunu bile bilmiyorlar. En son 5m migrosta kendi inboxlarina gelen bilgilendirme mailini okuyarak yapmaya calisti bir calisan, ancak kasada “merkezle baglanti kurulamadi” hatasi aldik orada da. Tam 1bucuk saat surdu bu islemler ancak yine de yapamadilar.

Bir kampanya yapmislar, hic bir magaza calisaninin haberi yok, bir sekilde kasadan son asamaya geliyoruz, bu sefer de sistemin haberi yok. Musteri hizmetlerini ariyoruz, onun kendinden bile haberi yok. Yeni turkiye’nin ozeti, liyakattan gecilmiyor.
  • Of Monsters and Men kullanıcısına yanıt

bir ülkede düzgün hiçbir şey mi olmaz hocam. 1,5 saat uğraştıktan sonra hakikaten üzmüştür geçmiş olsun

konuyu açan arkadaşa ayrıca teşekkürler

• tod pişmanlıktır

Neden bu kadar kasıyorlar. Koy Todun sitesine 12 taksitle olsun bitsin. İnsanı maymun etmekte amaç nedir?

• _Raistlin_Majere_ kullanıcısına yanıt

Malesef verdigim mucadele burada anlatilacak gibi degil. Tod dedigimde “artik oyun kodu satmiyoruz” vb garip cevaplar aldim bir de 😅

Bazi calisanlar israrla kasadan boyle bir kod verilemeyecegini, sanalmarketten siparis verebilecegimi iddia ettiler. En son konuyu acan arkadasin paylastigi fişi hatırlattigimda da “Ataşehir bizim merkez şubemiz, orasi pilot şube secilmistir, biz o ekrana erisemiyoruz” diyerek konuyu kapattilar.

Bunlari paylasiyorum cunku, sonraki gunlerde kodu almak icin magazaya giden diger kullanicilar da benzer cevaplarla karsilasacak.

• _Raistlin_Majere_ kullanıcısına yanıt

Sadece 1 kişi izler aynı anda. Tv cep fark etmez

• bence spor extra ile beraber satılsaydı alınabilirdi. e tabi herkesin zevki başka , fiyat piyasa şartlarına göre iyi alınabilir.

Ataşehir? Adam bandırma liman avm'den almış. Kafaları mı güzel bunların? Fiş okumaktan bile acizler mi? Bandırma'da yapılan istanbul'da mı yapılamıyor? Tamam bandırma küçük bir ilçe değil de bir istanbul da değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nhtgrck -- 17 Ağustos 2024; 9:25:47 >
  • ben optimum migros a gittim ataşehirde sistemi bile açtılar her türlü satılıyor yalnız money ye giriş yapmada sorun yaşıyorlar.

dün tod u denedim görüntü çöppppp televizyonuma acıdım . bein connetct i açtım görüntü cam.

bence almayın

• NeMiVaR kullanıcısına yanıt

Aynı hesapla beinconnect uygulamasından açılmıyor mu?

• voxah kullanıcısına yanıt
    Açılmaz
  • NeMiVaR kullanıcısına yanıt
    O kadar da değil hocam, Connect için fiyatla bunun arasında 2 kat fark var neredeyse.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.