Şimdi Ara

MMA - UFC - Bellator Ana Konu (38. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
1.407
Cevap
23
Favori
48.338
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3637383940
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ufc 200 de mcgregor vs diaz 2 (WW de olucak ) aldo vs edgar 2 olucak ayrıca northcutt vs marin

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: OKTAW

Jone Jones yine mi tutuklandı beyler ?

bugun şartlı tahliye oldu ama bu moral bozukluğuyla nasıl dövüşecek bilmiyorum bu sefer cormier alabilir
  • quote:

Orijinalden alıntı: boxor

quote:

bugun şartlı tahliye oldu ama bu moral bozukluğuyla nasıl dövüşecek bilmiyorum bu sefer cormier alabilir

Maç tarihi ne zaman

• quote:

Orijinalden alıntı: Enes4125

quote:

quote:

Maç tarihi ne zaman

cormier sakatlandı maç ertelendi muhtemelen ufc 200 ama jones rumble ile dövüşebilir
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Maç tarihi ne zaman

cormier sakatlandı maç ertelendi muhtemelen ufc 200 ama jones rumble ile dövüşebilir

Yav yalan dolan hocam sakatlandi sakatlandı, hep aynı hikaye. Ya hazır hissetmiyordur kendini ya başka birşey.

• Orijinalden alıntı: Enes4125

Maç tarihi ne zaman

Yav yalan dolan hocam sakatlandi sakatlandı, hep aynı hikaye. Ya hazır hissetmiyordur kendini ya başka birşey.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi boxor -- 2 Nisan 2016; 22:47:20 >
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Maç tarihi ne zaman

cormierin sakatlanmasını normal buluyorum 37 yaşında bir adam sonuçta genç değil ufc 197 de jones ovınce st preux ile geçici hafif ağır siklet ünvan maçında dövüşecek ovınce saçma bir karar jones korktu sanırım rumble daha çok hakediyodu hazırlık maçı istemiş sanki

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi boxor -- 3 Nisan 2016; 1:39:51 >

• boxor kullanıcısına yanıt
    korkudan değil.rumble diş ameliyatı geçirdi ve yaklaşık 1 ay boyunca iyileşme süresi olacakmış.yani ağızlık filan kullanamayacaktı,o yüzden rumble olmadı.hayalimdeki maç gerçekleşmedi.şu ufc de bones u yenme ihtimali en yüksek olan adam rumble.ama er geç olacak bu.o kemer rumble ın belinde olacak zamanı geldiğinde.
    onun dışında ovince fena rakip değil ama bones en geç 4.round da işi bitirir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hayalet725

korkudan değil.rumble diş ameliyatı geçirdi ve yaklaşık 1 ay boyunca iyileşme süresi olacakmış.yani ağızlık filan kullanamayacaktı,o yüzden rumble olmadı.hayalimdeki maç gerçekleşmedi.şu ufc de bones u yenme ihtimali en yüksek olan adam rumble.ama er geç olacak bu.o kemer rumble ın belinde olacak zamanı geldiğinde.
    onun dışında ovince fena rakip değil ama bones en geç 4.round da işi bitirir.

rumble jonesi yenmesi zor jones çok teknik ama çok güçlü rumble sağlam bi yumruk indirebilir gerçekten ovınce da güçlü yumruklara sahip ama çok teknik değil hemen yoruluyor çünkü çok sert ve enerji gerektiren şekilde yumruk ve tekme atıo tutturdumu da indiriyor jones teknikle alır gibi
  • Beyler bu siklet olayını çözemedim ben 1.88 90kg yım agır sikletmi oluyorum ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: DoDoking

Beyler bu siklet olayını çözemedim ben 1.88 90kg yım agır sikletmi oluyorum ?

Ortak siklet.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DoDoking

Beyler bu siklet olayını çözemedim ben 1.88 90kg yım agır sikletmi oluyorum ?

Pardon hafif ağırsiklet.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _CHARLOTTE_ -- 7 Nisan 2016; 19:36:16 >
  • Rumble ayakta inanilmaz bir isim ozellikle yumruklari balyoz, jon ona karsi akilli oynayip oyunu yere indirir ve submission ile kazanir tahminimce. Rumble'in ground game'i o duzeyde biri icin yetersiz kaybettigi tum maclari da submission ile kaybetti diye biliyorum. Ayakta kapisirlarsa gercekten jon'u yenebilecek 1-2 isimden biri.

• Beyler ne diyosunuz thomas almeida cody garbranti yenermi ayrica northcutt vs marin dusunceleri alalim

• Ronda rouseyin maçı ne zaman ve hangi kanalda ?
  • DoDoking kullanıcısına yanıt
    Ronda'nın daha belirlenmiş bir maçı yok.
  • Beyler 10 nisanda ki UFC zagreb şovu kaçta ya bir türlü saati ayırt edemedim Amerika saati ile? Hangi gece kaçta TSİ ile?
  • Junior dos santos ben rothwell'i kum torbasi yapti.

• Dos santos sıkı geliyo kendi düşüncem eger cain gercekten bitmisse(travis macinda gorcez) suan onu yenebilicek biri yok gorunurde

• 
Sayfa: önceki 3637383940
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.