Şimdi Ara

Mkk işlem ücreti nedir?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (2 Mobil) - 2 Masaüstü2 Mobil
5 sn
18
Cevap
0
Favori
49.350
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar ben yapı kredinin maaş musterisi olduğum için hesap işletim ücreti kesmiyor ama hesap hareketlerinde mkk islem ücretini anladım. Google a baktım yatırım fon falan diyor. Ben düz maasimi alıyorum. Böyle şeylerle ilgilenmiyorum. Bilen varsa yardımcı olabilir mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: StackOverflow

Arkadaşlar ben yapı kredinin maaş musterisi olduğum için hesap işletim ücreti kesmiyor ama hesap hareketlerinde mkk islem ücretini anladım. Google a baktım yatırım fon falan diyor. Ben düz maasimi alıyorum. Böyle şeylerle ilgilenmiyorum. Bilen varsa yardımcı olabilir mi?

Kisa bir sure once hesabindan fon alis islemi gerceklesmis olmali. Alinan masrafta fon saklama masrafi.ayni gun alip satsanda takip eden ayda yada uc ayda bir tahsilat yapilir

• mkk : merkezi kayıt kuruluşu
    demektir
    yani maaş hesabı açarken aynı zamanda yatırım hesabı da açılmış

maaş yatınca banka paranın bir kısmıyla likit fon alıyor
    atıyorum 2500 tl yatsın banka bunun 500 tlsini hesapta bırakıp kalan 2000 tl ile likit fon falan alıyor (yaklaşık böyle birşeyler)
    sen bir yere 750 tl ödeme yapacak olsan banka hemen bunun 250 tlsini bozup hesaba yatırıyor sen parayı böylece gönderiyorsun
    veya sonraki günlerde sen bu fonları bozunca da para hesabında kalabilir
    faiz hassasiyeti olan biriysen
    b tipi likit fonlarla kısa vadeli tahvil ve bono alınıyor fon bozulunca da kısmen faiz geliri alınıyor
  • mehmetmetingülcan kullanıcısına yanıt
    Çağrı merkezine sordum. Aynen dediklerinizi söylediler. Teşekkürler.

• quote:

Orijinalden alıntı: StackOverflow

Çağrı merkezine sordum. Aynen dediklerinizi söylediler. Teşekkürler.
    Hocam peki ücreti nasıl iptal ettirdiniz müşteri hizmetleri ditek iptal ediyor mu?

• mkk ücreti iade edilmez.
    sonraki yıllarda alınmaması için yatırım hesaplarını kapatmak gerekir
  • Hesabınızun fon hesap özelliğini kapattırmanızı tavsiye ederim.

• Mkk hesap açılışı nasıl iptal edilir acill bile hemen yazsın.

• Fon almasak da bu ücret kesilir mi o bankada hesapta para yok ise hangi hesaptan kesilir? iptali nasıl yapılır?

• İng den acmistim hs.ekstre kismini mobil uygulama veya eposta seklinde sectim her hangi bi ucret kesilmedi.

• Hocam MKK ücreti ve fon alım satım ücreti almayan tek banka kuveyt türk. Fon alım satımı kira sertifikası alım satımı hisse alım satımı yapacaksanız kuveyt türk kullanabilirsiniz StackOverflow hocam.
  • .montana. kullanıcısına yanıt
    Hocam bu sorunun cevabı nedir? Herhangi bir şey almasam hesap boş dursa bağlı olan vadesiz hesaptan kesilir mi para?

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-4233D93C7

Hocam bu sorunun cevabı nedir? Herhangi bir şey almasam hesap boş dursa bağlı olan vadesiz hesaptan kesilir mi para?
    Benden su ana kadar bir kesinti olmadı.

• .montana. kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim hocam.
  • Wakanda W kullanıcısına yanıt

kuveyttürkte yatırım fonu almak için faizsiz fonları mı almak serbest yalnızca? yani tcd gibi değişken fon vs alamıyoruz sanırım dimi?

• Guest-4233D93C7 G kullanıcısına yanıt

mkk devlet saklıyor yan benden de kesmiş garanti 1,58 bugün. banka üzerinden yalnızca alıyoruz. fonu da fön yöneticisi alıp işlem yapıp mkkda saklıyor. banka araya girip para alıyor enteresan. para almayanı yok mu bunun?

• Tüketici hakem heyetine başvurup şansınızı deneyebilirsiniz. Detaylıca burda açıklanmış mkk ücretinin ne olduğunu ..

kredi ve finans portalı
    MKK İşlem Ücreti Nedir? | Kredi Ve Finans Portalı
    https://kredicim.net/mkk-islem-ucretleri/
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.