Şimdi Ara

MİTSUBİSHİ ATTRAGE 1.2 CVT SEDAN HAKKINDA HERŞEY; TESTLER, KULLANICI GÖRÜŞLERİ VB. (6. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.262
Cevap
38
Favori
130.868
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
34 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki

MİTSUBİSHİ ATTRAGE 1.2 CVT SEDAN HAKKINDA HERŞEY; TESTLER, KULLANICI GÖRÜŞLERİ VB.

(En Son Oy Tarihi: 16.11.2023)
Giriş
  • Araç tipsiz doğru ama özellik isteyen kaçırmasın derim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tasshelhoff hocam zaten yılların Japon'cusu, adeta colt'u Türkiye'ye getiren kişidir. Forumdaki üç beş japon düşmanı, neye sallayacağını bilmeyen adamlar için bu aracın hakkı yenmemeli.

Araca gelince, donanım ve fiyat olarak gerçekten harika. Yaşım genç olmasa ve araçtan beklentim sorunsuzluk ve geniş yaşam alanı olsa bir dakika bile düşünmem, gider bu aracı alırım. Ha şu anki adabam Colt Cz3 olmasa yine alırım illa ihtiyarlamama gerek yok. Bu paraya boş renault symbol veya linea vs bulmak zorken, Mitsubishi farkını koyuyor, bilenler alıyor bilmeyenler "kağıt, çöp" bilmem be diyor.
  • Millet ne alsın jazz mı? 60K!!
  • Alan arkadaşlar, çaktırmayın bu kadar.
    Sonra fiyatı 10k artacak. ;-)
    İşin şakası, araştıran adamın karşısına bir şekilde çıkıyor Mitsubishi Attrage.
    Varsa aynı fiyata,daha kalitelisi.
    Buyursunlar.

• Aracın bu kadar az satma nedeni tipi bence. Listedeki en tipsiz araç. Yoksa bu donanım cvt ile çok daha fazla satardı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi babıesrar82 -- 26 Aralık 2016; 8:46:54 >
  • Donanımı, fiyatı, özellikleri güzel ama arabam gözede hitap etsin diyenler için biraz düşündürücü
  • Kendim almış kadar sevindim, sıradaki aracımız az çok belli oldu sayenizde. Hayırlı olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cave_mann -- 26 Aralık 2016; 10:8:14 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tip olayi goreceli, bence tipi guzel degil, ancak otomatik b sedan ve bu donanima, ncaptan 4 almis bir arabaya gore cok iyi. Ama bunu ilk geldiginde yapsalardi, once yuksek fiyattan getiriyorlar sonra indirim, bu sure zarfinda aracta tutmamis oluyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cave_mann

Kendim almış kadar sevindim, sıradaki aracımız az çok belli oldu sayenizde. Hayırlı olsun.

Sagolun tesekkur ederim. Yarin teslim alacagim objektif incelemeyi en kisa surede yaparim.

• quote:

Orijinalden alıntı: otopark

Tip olayi goreceli, bence tipi guzel degil, ancak otomatik b sedan ve bu donanima, ncaptan 4 almis bir arabaya gore cok iyi. Ama bunu ilk geldiginde yapsalardi, once yuksek fiyattan getiriyorlar sonra indirim, bu sure zarfinda aracta tutmamis oluyor.

Evet resimlerden tipsiz duruyor ama yakindan eh olabilir diyorsunuz. Ben mavi renk aldim bence mavi ve kirmizi biraz daha guzel duruyor. Zaten tip donanim saglamlik ve fiyat ayni yerde olamiyor. Eh benim arac felsefeme gore en basta elenecek kriter tip.yas 35 ulasim ve aile ihtiyacinin karsilanmasi icin aliyorum.

• tasshelhoff kullanıcısına yanıt
    Hayirli olsun, gule gule kullanin

• 2015 ağustosta fd6 2011 Civic otm mi satarak ekimde attrage navigation cvt almış ve 20 bin km kullanmış biri olarak bende yorum yapayım
    Öncelikle aracı alırken kamera ve arka rüzgarlık taktırdım (ilk gördüğümde ki o arka çirkin duruşu azalttı)
    Araç hafif olduğu için ara hızlanmalar harici Civicten geri kaldığını söyleyemem zira dolu bir civicte de rampada kalmıyordu belki ama hızlanması da kötüydü çok yakın performansları 1350kg 125bg
    980kg 80 bg sonuçta
    İç mekan genişliği yine eski aracımla çok yakın sıkıntımız bu araçta genişlik oluyor sadece arkada iri 3 kişi rahat oturamıyor bagaj 450lt ki civicte 430 ya da 440 idi
    Anahtarsız giriş ve çalıştırma çok büyük kolaylık sürekli kullanan bilir eller doluyken tek düğmeyle araca binebilme rahatlığı güzel
    Far sensörü yağmur sensörü civicte yok (farı açık unutup kaç kere yolda kalmış birisi olarak gerekliymiş diyorum)
    Yakıt olarak kısa mesafe kullanan birisiyim sabah akşam toplam 15km civarı civicte 10ltnin altına inmek çok kolay olmuyordu bunda 7lt çok kolay tutturuyorum
    İki araçta da uzun yol yaptım konfor olarak Civic daha üstün fakat görüş açısından kaynaklı attrage daha az yordu
    3000km kapadokyadan Antalya Muğla izmir 5.1lt ile bitirdim

20000km de bakım olması ve bakımılarının 400ü geçmemesi vergi avantajı
    Yalnız anlamadığım civicte 70bin kmde sadece arka fren balatası değişmişken bunda ilk bakımda (18 bin km) ön balatalar niye değişti

Yani eğer ki amacınız arkanızdan bakıp arabanızın güzelliğinden bahsettirmekse bu araç alınmaz ama benim amacım çok özelliğe az yakıta makul ücret ödemekse f/p aracı

14ay oldu ben memnunum eğerki 150k verecek param olsa elbette alman binerim

• Hayırlı olsun. Kazasız belasız kullanın inşallah. Colt almam da sizin de yorunmlarınızın etkisi vardır. 3 sene çok kahrımı çekti colt gerçekten sağlam arabaydı. Mitsubishi konfor odaklı araçlar üretmiyor olabilir ancak kesinlikle sağlam ve ömürlük araçlar. Bu aracınızda da eminim çok faydalı paylaşımlarınız olacak. Tekrar hayırlı olsun.
  • otomayiği sağlammı acaba, micra gibi elimizde patlamasın
  • arkadaşlar mitsubishi'yi bu kadar övmeyin,sonra millet almaya kalkacak fiyatları iyice şişecek. mitsubishi'yi bilen alsın
  • Araç teknik olarak güzel, ben de zamanında Colt kullandım 1.5 yıl kadar, fena araba değildi, sorun çıkarmamıştı, acayip trim sesleri vardı ve çok konforsuzdu, lakin teknik sorun çıkarmadı, parasını hakkediyordu..
    Yakın bir arkadaşımda da halen Colt var, ama daha eski..o çok çekti, halen çekiyor..Arabada ufak tefek hasarlar oldu, atıyorum dikiz kırıldı..çok para döktü bu nedenle, aracın parçası sadece serrviste var, çıkma neredeyse yok ve pahallı..5 yıl sonra o anahtarsız giriş bozuldu mu, başınıza ne gelir bilmiyorum. Hiç arıza çıkmaz, hiç hasar oluşmaz, çok memnun kalabilirsiniz, ama aksi de olabilir. Hele İstanbul gibi bir yerde, durduk yere aracın başına bişeyler gelebiliyor. En iyi ihtimalle kasko ile halledersiniz, ama bu seferde uzun süre parça beklenir..
    Ayrıca benzlinli bir araçtan İstanbul şartlarında öyle çok ekonomi beklemeyin, Colt ile herkes 6-7 yaktığını söylüyordu, ben 9-10 yakıyordum şehir için, uzun yolda da 6 civarı..Bu araç belki 1 litre altı olur "İstanbul" şartlarında..Ortalama hız <20 için konuşuyorum..
    Kısacası araba güzel ama bu tarz riskleri hesaba katmak gerek. Ben şahsen kısıtlı imkanlarla araç alacaksam,yollarda görmediğim, çıkması, servisi kısıtlı bir modeli bir daha almam. Ama alana da saygı duyarım. Bu arada Colt gayet çok sattı, attrage ise bugüne kadar hiç görmedim yollarda..

• Arabayı tartışırım ama bunun yerine linea alın dediğin zaman bir tarafımla gülerim. Şakamısınız siz?
  • Öncelik az yakan ,uygun fiyatlı bir otomatik ise ve özellikle sehiriçi kullanılacaksa mutlaka bakılması lazım.

Biraz daha oturaklı , yalıtımı iyi ama daha az donanımlı olması ve daha fazla yakması problem olmayacaksa yakın fiyata i20 otomatik gibi araçlara da bakılabilir.
  • arkadaşlar engelli üzerine alsak araç kaça gelir hesabını yapamadım da?
    babama biraz ısrar edip aldırmak istiyorum
  • millete iyilik yapmayacaksın alıp geçeceksin usta,

tarih tekerrürden ibarettir, colt un f/p aracı olduğu zamanlar dün gibi,

çok değil bundan 10 sene önce colt içinde hırpalıyordun kendini (yanlış anlama).

millet 70K verip jazz alsın, sen kazasız belasız iyi günlerde üstünü yakıt parası yap
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.