Şimdi Ara

Mitsubishi ASX geldi Fiyat 47.500[Sitede Açıklandı] (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
375
Cevap
1
Favori
69.299
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Imnobody

Yuh, showrooma vending machine mi koyulur, resmen fiyasko.

Yakında girişte bilet kesmeye de başlarlarsa şaşırmayın .
  • hayırlu olsun tekrar taner abi o pepsi makinasını görürrsem eminim o satıcıdan araç almam adana mıçılardan araç aldım ikram asonsuz ve sorunsuzdu
  • Taner Bey size ikramda bulunmadılar mı araç pazarlığı yaparken ya da teslimata gittiğinizde. Çay da makineden değildir umarım:)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi drive_earth -- 26 Mayıs 2011; 11:08:57 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: unforthepage

Taner Bey size ikramda bulunmadılar mı araç pazarlığı yaparken ya da teslimata gittiğinizde. Çay da makineden değildir umarım:)

"Fiyatta ciddi ikramda bulunduklarından" yiyecek içecek ikramında bulunmamışlar muhtemelen
  • Bize minik şeker ikram etmişlerdi...Çay istemedik.

Taner Bey hayırlı uğurlu olsun tekrar...Mitsubishi dünyasına tekrar hoşgeldiniz diyorum..Daha keşfetmediğiniz bir sürü sürüş keyfi olacaktır inanın bana..

http://www.mitsubishiclubturkey.com/ Bu adrese de bekleriz.
  • Hayırlı uğurlu olsun.
  • Gerçekten de işin mokunu çıkarmışlar artık... Min 30 K para ödeyecek bir Mitsu müşterisine ikram olarak hadi bırakın Cola yı gazozu hiç olmazsa çay kahve verirsin yaaa bu kadarına artık YUHH demek lazım...

Ben Hyundai yi almaya gittiğimde Elmas 'a müşteri temsilcisi daha oturur oturmaz sordu ne içersiniz diye , hava yaz olduğu için soğuk bi şey içebilirim dedim , kendisi de içmek istedi ve Soda teklif etti , yaklaşık 3 dk sonra servis görevlisi elinde tepside İçinde limon olan iki bardak soda ile karşımızdaydı... Bunlar küçük şeyler ama ayrıntıda ki güzellikler böyle şeylerde belli oluyor..
    quote:

Orijinalden alıntı: Taner Göde
    Showroom'a PEPSI'nin jetonlu, kredi kartlı ve mobil ödemeli soğutucu dolabını koymuşlar. Müşteri velinimettir. Müşteriye kendi işyerinde ikramı da paralı yaparsan, adam 50.000 - 100.000 TL'lik araçlar almaya geliyor, kaskoyu da orada yapıyorsa ve sen ikramı parayla satıyorsan, eh maşallah ve pes diyorum.
    VW'de en azından çay ikram ediliyordu... Bunlar ufak şeyler, benim takıntılarım, geçer.

Bu zamana kadar 4 defa farklı markalarda 0 km araç aldık , hepsinde de proforma fatura örneği , fatura aslı ve bilimum belgeler Bayi nin hazırladığı araç föyü ile birlikte teslim edildi bize.. Öyle kenar mahalle muamelecisi gibi 9 kat yapıp ruhsat kabına sıkıştırmadılar...
    quote:

Fatura araç ruhsatında ve 8'e katlanmıştı. Arkadaşlar ben evrak ve belgelerin asıllarının katlanmasına, bükülmesine, yuvarlanmasına ve dürülmesine karşıyım. Her belge düz yaşamayı hakeder. Faturanın aslı, hele ki otomobile ait faturanın aslı bana plastik dosyada teslim edilmeliydi, onun yerine ruhsatin içine pusula gibi yerleştirilmişti. Neyse, o da sorun değil.

Bence de yüksek bir rakam bu 23 Km... Hani düşünelim aracın üretildiği tesiste ufak bir test yaptılar , sonra Tır a yüklendi Ro-ro iskelesine geldi , Tırdan gemiye kadar kullanıldı araç , sonra Türkiye ye geldi , bu seferde gemi den tır a yol kat etti , tır dan da toplanma merkezine oradan da transfer edileceği bayi ye yine tır üzerinde geldi... Şimdi bu dediğim yol uzun gelebilir ama 23 Km tutacağını da sanmıyorum...
    quote:

Araç 23 km'de teslim edildi. Bana biraz fazla gibi geldi. 23 km Adana'dan Yenice'ye kadarlık bir mesafe. Sorgulamadım satıcıyı ama 23 km orada kaldı, şimdi 33 km oldu.

Detaylı inceleme ve detaylı fotoğraflarınızı en kısa sürede bekliyoruz , tabi AŞK tan vakit ayırırsanız....
    QQ - Tıguan- ASX üçlemesinden bana göre ilk ikiye girecek bir araç almışınız...Güle Güle kullanın Allah kaza bela vermesin...
    quote:

Aracı kullandıkça daha fazla ayrıntıyı yazacağım. Şimdilik giriş bilgileri bunlar. Zamanla ayrıntılar da gelecek.
    Selamlar ve iyi geceler,
    Taner Göde
    Şimdi ASK zamanı... Şimdi AŞK zamanı

• quote:

Showroom'a PEPSI'nin jetonlu, kredi kartlı ve mobil ödemeli soğutucu dolabını koymuşlar. Müşteri velinimettir. Müşteriye kendi işyerinde ikramı da paralı yaparsan, adam 50.000 - 100.000 TL'lik araçlar almaya geliyor, kaskoyu da orada yapıyorsa ve sen ikramı parayla satıyorsan, eh maşallah ve pes diyorum.
    VW'de en azından çay ikram ediliyordu... Bunlar ufak şeyler, benim takıntılarım, geçer.

quote:

Fatura araç ruhsatında ve 8'e katlanmıştı. Arkadaşlar ben evrak ve belgelerin asıllarının katlanmasına, bükülmesine, yuvarlanmasına ve dürülmesine karşıyım. Her belge düz yaşamayı hakeder. Faturanın aslı, hele ki otomobile ait faturanın aslı bana plastik dosyada teslim edilmeliydi, onun yerine ruhsatin içine pusula gibi yerleştirilmişti. Neyse, o da sorun değil.

bencede üstüne gidin taner abi, bende böyle şeylere çok dikkat ederim, küçük ama önemli, öyleki pazarlığını yaptığımız ve anlaştığımız evi almaktan vazgeçtik böyle bir sebebten o derece

ayırca en son hyundai i30u teslim alırken bu evrakları öyle güzel dosyalamışlarki babamın bile dikatini çekmişti

hayırlı uğurlu olsun asx

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bay KospiR -- 26 Mayıs 2011; 14:18:05 >

• taner bey in bu aracı alması benide gaza getirdi ve işi gucu bırakıp ogleyin bayiye gittim, asx i test etmek için.

yemek saatiymiş buyrun yemege dediler istemeyince nescafe soylediler.sohpet muhabbet derken teste cıktık.İstediginiz guzergaha istediginiz mesafede gidebilirsiniz dediler,bu ana kadar guzel ayrıntılardı.gelelim araca,artılar...
    --direksiyon guzel yumusak
    --vites debriyaj iyi,gecişler yormuyor
    --aracın içi gayet ferah,malzeme kalitesi ehh işde
    --suspansiyon ve yol tutus gayet guzel
    --klima calıstırdık hava sıcak malum,basarıl.,ses sistemine dikkat etmedim ama test aracında dokunmatik navigasyon takmıslardı,1000 tl imiş opsiyonel.
    --koltuklar orta sert ancak yan destekler yetersiz.belki suv a ozgudur.

eksiler
    --motor 1,6 ve benden bu kadar diyor.performans zayıf ,aracı tasıyor sadece 120 ye falan zor cıkıyor
    --en buyuk eksi ise acaip yol sesi alıyor araba,yani lastik sesi bu benim için cok buyuk hayal kırıklıgı oldu butun artıları bir anda sildi acıkcası,satıcı izalsyon yapılır dedi bilmiyorum bu konuda bir tecrubem olmadı.

Bu arada test arabasının yakıt ortalmasıda 8,6 gosteriyordu ben 15 km yapmısımdır 8.2 ye dustu,sunuda belirteyim arac motor seside alıyor içeriye buda dikkatimi cekti

sonuc:dısı guzel gosterişli ancak motor ve yol sesi aracın kullanım zevkini torpuluyor.bakalım kısmet neye karar verecegim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi texmo -- 26 Mayıs 2011; 18:01:22 >

• Hayırlı olsun.Resimleride bekleriz.
  • hayrılı olsun Taner bey, Allah güle güle kazasız belasız binmeyin nasip etsin.
  • Merhaba arkadaşlar,

Eşim ASX'i kullandı, henüz fazla yorum ve görüş yazamayacağım. Yoğun zamanlar geçiriyoruz, havala da biraz bozuldu, aracın ailemize, bizim da araca uyum sağlamamız için zaman gerek.

LATVIA malı orjinal KAUÇUK PASPAS aldım 147 TL'ye.

Resimler yakın zamanda. Hatta şimdi. 1 dk bekleyin lütfen.

Taner Göde
  • Showroom'dan görüntüler ve kauçuk paspas.

Mitsubishi ASX geldi Fiyat 47.500[Sitede Açıklandı]

• Taner hayırlı olsun.

bu aracın dizel ve otomatik viteslisi olsa satış rekoru kırması sürpriz olmaz.

corolladan sonra japon araçlarının koltuk kalitesi ve konfor konusunda tereddütlerim oluştu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi acu___men -- 28 Mayıs 2011; 14:13:37 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BIXI MAN

Gerçekten de işin mokunu çıkarmışlar artık... Min 30 K para ödeyecek bir Mitsu müşterisine ikram olarak hadi bırakın Cola yı gazozu hiç olmazsa çay kahve verirsin yaaa bu kadarına artık YUHH demek lazım...

Ben Hyundai yi almaya gittiğimde Elmas 'a müşteri temsilcisi daha oturur oturmaz sordu ne içersiniz diye , hava yaz olduğu için soğuk bi şey içebilirim dedim , kendisi de içmek istedi ve Soda teklif etti , yaklaşık 3 dk sonra servis görevlisi elinde tepside İçinde limon olan iki bardak soda ile karşımızdaydı... Bunlar küçük şeyler ama ayrıntıda ki güzellikler böyle şeylerde belli oluyor..
    quote:

Bu zamana kadar 4 defa farklı markalarda 0 km araç aldık , hepsinde de proforma fatura örneği , fatura aslı ve bilimum belgeler Bayi nin hazırladığı araç föyü ile birlikte teslim edildi bize.. Öyle kenar mahalle muamelecisi gibi 9 kat yapıp ruhsat kabına sıkıştırmadılar...
    quote:

Bence de yüksek bir rakam bu 23 Km... Hani düşünelim aracın üretildiği tesiste ufak bir test yaptılar , sonra Tır a yüklendi Ro-ro iskelesine geldi , Tırdan gemiye kadar kullanıldı araç , sonra Türkiye ye geldi , bu seferde gemi den tır a yol kat etti , tır dan da toplanma merkezine oradan da transfer edileceği bayi ye yine tır üzerinde geldi... Şimdi bu dediğim yol uzun gelebilir ama 23 Km tutacağını da sanmıyorum...
    quote:

Araç 23 km'de teslim edildi. Bana biraz fazla gibi geldi. 23 km Adana'dan Yenice'ye kadarlık bir mesafe. Sorgulamadım satıcıyı ama 23 km orada kaldı, şimdi 33 km oldu.

Detaylı inceleme ve detaylı fotoğraflarınızı en kısa sürede bekliyoruz , tabi AŞK tan vakit ayırırsanız....
    QQ - Tıguan- ASX üçlemesinden bana göre ilk ikiye girecek bir araç almışınız...Güle Güle kullanın Allah kaza bela vermesin...
    quote:

Aracı kullandıkça daha fazla ayrıntıyı yazacağım. Şimdilik giriş bilgileri bunlar. Zamanla ayrıntılar da gelecek.
    Selamlar ve iyi geceler,
    Taner Göde
    Şimdi ASK zamanı... Şimdi AŞK zamanı

Biz geçen sene Adana Arpel'den Corsa aldık . Adam kebab söylemeye çalıştı 3-4 kere . biz teşekkür edip istemedik

• quote:

Orijinalden alıntı: acu___men

Taner hayırlı olsun.

bu aracın dizel ve otomatik viteslisi olsa satış rekoru kırması sürpriz olmaz.

Maalesef burada satılmıyor ama, 1.8 Dizel versiyonu "Dünyanın ilk değişken subap zamanlamalı (MIVEC) turboşarjlı motoru" ile zaten 5 tane Dünya Rekoru var
  • İkram konusunda Mitsubishi'ye haksızlık ediyorsunuz. Bayiye her gittiğimde servis ya da showroom farketmez çay ikram edilir güzel karşılanırım. Bir keresinde bakım için gittiğimde öğle yemeği vaktinde beni de yemeğe davet ettiler servis çalışanlarıyla öğle yemeği yedim (ücretsiz).

Bugün de Ankara azizoğlu bayisinde döner ve sucuk ikramı olduğunu sms ile haber verdiler.
  • Merhaba Sevgili arkadaşım texmo,

Bu aracı öncelikle kendime değil, eşime ve şehiriçinde yüksek oturma pozisyonu nedeni ile aldım. Tam 5 yıl B sınıfı hatchback kullandıktan sonra 3 araç arasında karar vermemiz gerekiyordu.

NISSAN QASHQAI
    KIA SPORTAGE / HYUNDAI ix35
    MITSUBISHI ASX

Eşimin ilk ve uzun süre de tek tercihi NISSAN QASHQAI'ydi. Fuarda KIA SPORTAGE'ı gördükten sonra "bunu aldık" ve "bu olsun" diyecek ve el sıkışacak kadar da ileri gittik. Sonra malum kazadan sonra VW servisine giderken yolda tesadüfen bir MITSUBISHI ASX gördüm, beyaz renkliydi. Çok kısa sürede bir araya gelen fırsatlar, imkanlar ve hazır olan para ve bağlantılarım sayesinde 24 saat içinde beyaz bir MITSUBISHI ASX bizim oldu.

Önemli olan eşimin beğenmesiydi. 77 HP'lik FIAT GRANDE PUNTO 1.4 8V SOHC Active 5K'dan sonra bu araç eşimi fazlası ile büyüledi. Motoru öncekisine göre + 40 HP, çok sayıda ek özellik, tatmin edici donanım, HILL HOLDER gibi bayanlar için otomotiv dünyasında bulunmaz bir nimet, deri direksiyon, nihayet MP3 çalarlı bir AM/FM Radyo CD Çalar, dört camlar otomatik, dört disk fren, ABS ve ESP gibi birçok arzuladığımız teknolojik ve konfor donanımı ve özelliği bu araçta var ve maddi olarak da hesaplarıma tam uydu.

Kauçuk paspasları az önce taktım. Kalıp gibi 1:1 ve çok kaliteli. 146 TL'lik kauçuk paspas olmasını anlıyorum, dokununca dahi uyduruk olmadığı, üzerinde genelde bulunmasına alıştığımız yağlı ve ağır kokulu bir tabakanın da bulunmadığını görmek daha bir güzel oldu.

Olumsuzluklar yok mu? Elbette var. 100.000 TL'lik bir MPV veya 250.000 TL'lik bir SUV değil bu. BMW X5, AUDI Q7, VW TOUAREG gibi tanklardan bunun yanında söz etmek mümkün değil. Bu araç bir "cip" de değil. Bu şehir içinde normal bir C sınıfı hatchback araçtan daha yüksek bir yürür aksamı olan cross-over.

Motoru tek tip, 1.6 16V DOHC MIVEC ve bu ailemizin İLK uzak doğu aracı. Daha önce Bursa, Belçika, İspanyol, İtalyan ve Alman otomobiller almıştık, şu anda kullandığım VW PASSAT bir Alman otomobili, MITSUBISHI ASX de Japon aracımız oldu. Motor kaputunu açınca Almanlar ve Japonlar arasındaki mühendislik anlayışı görülüyor. Bir fark var, "o" fark. Almanlar EMBEDDED (gömülmüş) ama Japonlar INTEGRATED (tümleşik) bir imalat tarzı benimsiyor. Bunu hemen fark ediyorsunuz.

MITSUBISHI ASX'in sürücü koltuk ayarını yapmak için sürücü kapısının açık olması gerekiyor, çünkü ayar kolunu tatbik ettiğinizde kapı ile sol eliniz arasında yeterli boşluk yok. Ayrıca ayar kolu biraz korkutuyor, kendim oturup ayar yapmayı denerken elimde kalmasından korktum.

Aracın içine sıktıkları silikon esaslı gösterge paneli parlatıcısından nefret ettim. Sıfır bir aracın neresini neden parlatıyorsun??? Bugün paspasları teslim almaya gittiğimde bu konuyu ve karşılaştığım sorunları belirttim, daha fazla dikkat edeceklerini bir kerre daha ifade ettiler.

Aracın şimdilik koltuklarından farlarına herşeyi ile oldukça memnunuz. Ailemize "girmesi" gerekiyor MITSUBISHI ASX'in ve bu da bir süre zaman alıyor. Zamanla edindiğim bilgileri burada paylaşmaya devam edeceğimden şüpheniz olmasın.

1. Not: Orjinal kauçuk paspas bence standart donanım olmalıydı. Kumaş/halı paspas fazla uyduruk, yakışmıyor.
    2. Not: Aldığım indirimle araca birkaç yol boyunca benzin alabilir, gerekirse garantili VIALLE LPi de taktırabilirim.

Saygılarımla,

Taner Göde

quote:

Orijinalden alıntı: texmo

taner bey in bu aracı alması benide gaza getirdi ve işi gucu bırakıp ogleyin bayiye gittim, asx i test etmek için.

yemek saatiymiş buyrun yemege dediler istemeyince nescafe soylediler.sohpet muhabbet derken teste cıktık.İstediginiz guzergaha istediginiz mesafede gidebilirsiniz dediler,bu ana kadar guzel ayrıntılardı.gelelim araca,artılar...
    --direksiyon guzel yumusak
    --vites debriyaj iyi,gecişler yormuyor
    --aracın içi gayet ferah,malzeme kalitesi ehh işde
    --suspansiyon ve yol tutus gayet guzel
    --klima calıstırdık hava sıcak malum,basarıl.,ses sistemine dikkat etmedim ama test aracında dokunmatik navigasyon takmıslardı,1000 tl imiş opsiyonel.
    --koltuklar orta sert ancak yan destekler yetersiz.belki suv a ozgudur.

eksiler
    --motor 1,6 ve benden bu kadar diyor.performans zayıf ,aracı tasıyor sadece 120 ye falan zor cıkıyor
    --en buyuk eksi ise acaip yol sesi alıyor araba,yani lastik sesi bu benim için cok buyuk hayal kırıklıgı oldu butun artıları bir anda sildi acıkcası,satıcı izalsyon yapılır dedi bilmiyorum bu konuda bir tecrubem olmadı.

Bu arada test arabasının yakıt ortalmasıda 8,6 gosteriyordu ben 15 km yapmısımdır 8.2 ye dustu,sunuda belirteyim arac motor seside alıyor içeriye buda dikkatimi cekti

sonuc:dısı guzel gosterişli ancak motor ve yol sesi aracın kullanım zevkini torpuluyor.bakalım kısmet neye karar verecegim.

• hayırlı olsun DHnın Taner Abisi :) dertszi sürüşler...
  • Kauçuk paspaslardan sonra en az onlar kadar önemli bir aksesuar daha buldum...!

BAGAJ HAVUZU

60 TL

http://www.hepsiburada.com/Liste/automix-mitsubishi-asx-suv-bagaj-havuzu-paspasi-2010-sonrasi/ProductDetails.aspx?productId=otsv1000800005447&categoryId=20037851

Derinlik 40-55 mm
    Miktar: 1 Adet
    Renk: Siyah
    Materyal: 1 sınıf malzeme
    Uygun Mode: Mitsubishi ASX SUV
    Automix Bagaj Havuzu Paspası Mitsubishi ASX SUV bagajı için özel tasarım olarak üretilmiştir.
    Kaliteli malzemeden üretilmiş sağlam gövde yapısı sayesinde güneş ışığına,aşınmalara,sıcaklığa,soğukluğa ve suya dayanıklıdır.
    Automix Havuz Bagajı Paspası,yan yüzeyinde bulunan yaklaşık 4-5,5 cm kalınlığında bariyer çıkıntısı sayesinde, paspas dışına çıkabilecek su toz çamur gibi maddelerin aracı kirletmesini engeller.
    Pratik kurulum özelliği vardır. Montaj gerektirmez.
    Aracınızın bagajının temiz ve düzenli durmasını sağlar.
    Soğukta ve sıcakta sertleşme yapmaz kırılmaz.
    Pratik ve kolay şekilde yıkanır, çabuk kurur.
    Aracınızın iç kısmında şık tasarımı ile estetik bir görünüm sağlar.
    Panelvan tarzı araçlarda ses izolasyonu sağlar.
    Sipariş verildikten sonra 4 iş günü içerisinde kargoya verilir.

• 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.