Şimdi Ara

Mission: Impossible - Fallout (2018) (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
140
Cevap
1
Favori
6.428
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Renner ilerde ekmek yerim diye reddetmiştir rolü

İlerde kesin görürüz yine devam filmlerinde

Ayrıca filmi daha izleyemedim epey merak ediyorum bakalım ilk fırsatta gidicem.
  • ulan o kadar reklam yaptilar IMAX kamerasiyla cekilmis bilmem ne. Sadece helikopter sahnesi IMAX kamerasiyla cekilmis 5 dk !!!!!

neden 3D oldugunu anlamadim filmin
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Man in the Suit

Renner ilerde ekmek yerim diye reddetmiştir rolü

İlerde kesin görürüz yine devam filmlerinde

Ayrıca filmi daha izleyemedim epey merak ediyorum bakalım ilk fırsatta gidicem.
    O zaman RIP Hawkeye Ayrıca Avengers 3-4 nedeniyle mi? 3?
  • Biri bu adamın bana ne içtiğini soylesin insan hiç mi yaşlanmaz 56 yaşındasın sen yahu .

Film harikaydı baştan sona kadar büyük bir keyifle izledim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Artık çok yaşlandı mission imp5 deki oyunculuğu biraz kasıntı olmuştu zaten pek iyi bir film geleceğini sanmıyorum.

• Ben izledim ama cok sacma sapan sahneler vardi hatti o kadar sacma idi ki guldum bir kac yerde.

En fazla 6.8 alir benden

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Herseye ragmen izlenesi bir aksiyon filmi olmus.Bu film serisinin temposu bellidir cok da fazla beklenti icinde olmamak lazim diye dusunuyorum.
  • 700 milyon dolar hasılatını da aşan Mission Impossible: Fallout, serinin en çok gişe yapan filmi oldu!
  • Film hakkında ki yorumlar, puanlar çok iyi. Sinemada izleme fırsatım olmamıştı. Malum yerlere düşmüş. 1080p indiriyorum ama seed beklediğimden düşük.

• Çok beğendim ben.
  • Film güzel olmuş 3d zorlaması yüzünden sinemada izlememiştim. 8.5/10

• 2saaat 20 dakika uzun gibi görünsede nasıl geçtiğini anlamıyor insan.Çok beğendim sadece son sahneler abartı olmuş ama yinede heycanlı.
  • bu adamın her filmi güzel :)
  • An itibarıyla 8'lik imdb puanı oldukça abartı. Nedense öncekiler kadar beğenmedim. Hatta büyük bir düşüş var diyebilirim. Her zamanki gibi aksiyon tam gaz ama insanı içine çekemiyor sanki. 6-6.5 yeter.
  • Kariyerinde böylesi bir seride, yaşı ilerlediğinde daha da markalaşan az isim vardır. Devam filmleri aşağıya giderken Mission Impossible kaliteyi daha da yukarı taşıyor. Oyunculuklar saygı duyulası. Rebecca Ferguson'ın bile hamile olarak sette yer alması başlı başına övgüyü hak ediyor.
  • Bir şeyler eksik geldi bana bu filmde. Diğer filmlerine göre bunu sevmedim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • lan at helikopterden kumandayı aşağı bitir filmi ne uzattın :D :D

şaka bi yana güzel filmdi beğendim 7/10

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AhmediNesaj -- 19 Kasım 2018; 2:58:25 >

• Gereğinden fazla abartılmış. Serinin en iyi filmi hala Ghost Protocol. Aksiyon sahneleri iyi çekilmiş hakkını verelim. Paris'te konvoy sahnesi ve son helikopter sahneleri baya iyi çekilmiş. Gereğinden fazla sıkıyor film ve bolca biz bunları defalarca izledik dedirten sahneler var. Bu dünyadan olduklarına inanmakta zorlandığım Rebecca Ferguson ve Vanessa Kirby'e fena düştüm.
  • Bu filmin bana neden yavan geldiğini şimdi buldum

Bir şu müziğe bak ,

Bir de şuna ...

• hocam ikiside guzel ilkinde senaryo geregi daha karanlik notlar uzerine kurulu. Lorne Balfe kotu muzik yapmaz
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.