Şimdi Ara

Mission: Impossible - Fallout (2018) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
141
Cevap
1
Favori
6.428
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Valla çekebildiği kadar çeksin. Adam efsane ya.

Beşinci filmdeki şu borudan kurtulma hareketi çok hoşuma gitmişti.

• Aynen ya çekebildiği kadar çeksin adam hala genç gözüküyor dublör bile kullanmıyor daha ne olsun.

Ben seviyorum bu seriyi Rebecca Ferguson'da çok hoş ayrıca
  • Askerden dönünce izleyeceğim ilk film belli oldu o zaman

• bileğin kırılma anı 2:32'de başlıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi koobee24 -- 27 Ocak 2018; 2:57:38 >
  • Kardeş filmin tarihi belli kardeş

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cavill
  • Güzel olucak yine bence.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Yaşayan efsane adam
  • Reis dagin bi ucundan digerine atlardi tirmanirken, simdi elleri tutmamis dusmus

Merakla bekliyoruz
  • quote:

Orijinalden alıntı: MessiTugi

Mission: Impossible - Fallout (2018)

Ve meşhur bıyıklı Cavill

Mission: Impossible - Fallout (2018)

Cavill karizma olmuş

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Fragman güzel dövüş sahnesini sabırsızlıkla bekliyorum güzel duruyor.
  • Fragman güzel olmuş. 2.film haricinde, özellikle son filmlerde oldukça kaliteli ve keyifli bir seri haline geldi.

• Harbidende dağ gibi olmuş olası bir black adam - superman dövüşünde dwayne johnson ın yanında nasıl durucak merak ettim

Yalnız henry kötü adam denildi ama hem çinliye karşı birlikte dövüşüyorlar vede patronları biri imf se diğeride cia gibi yani aynı devlet için çalışan adamlar ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RaiTrQ -- 6 Şubat 2018; 17:41:28 >
  • Adam çıldırmış, dublör kullanmadığı yetmezmiş gibi gerçek helikopter sahnelerinde helikopteri tek başına kullanıyor ve kullanırken hem rol yapıyor hem kameraları kontrol ediyor. Ne cgi var ne bir şey. Hakikaten efsanesin Tom Cruise!
    https://twitter.com/TomCruise/status/961245192866148354

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Assassino! -- 7 Şubat 2018; 17:39:32 >
  • Assassino! kullanıcısına yanıt
    Adam yatağında ölmek istemiyor demek ki. Ya herrü ya merrü takılıyor.

• Music cok iyi olmus. gaza getiriyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi devmanetihad -- 8 Şubat 2018; 14:7:16 >

• Fragmanı çok beğendim. Yine keyifle izleyeceğim bir MI filmi geliyor. Soundtrack zaten güzeldi bu sefer efsane ötesi olmuş.

İkinci film dışında hepsinde ajan filmi havasıda var o gizli operasyonlar falan birtek ikinci filme John Woo eli değdiği için saf aksiyona kaymıştı.

Henry Cavill ise villain olacak gibime geldi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: devcitybg

quote:

Orijinalden alıntı: Assassino!

Adam çıldırmış, dublör kullanmadığı yetmezmiş gibi gerçek helikopter sahnelerinde helikopteri tek başına kullanıyor ve kullanırken hem rol yapıyor hem kameraları kontrol ediyor. Ne cgi var ne bir şey. Hakikaten efsanesin Tom Cruise!
    https://twitter.com/TomCruise/status/961245192866148354

iste bu film izlenmez mi ? Sifira yakin CGI ve 2D !

Anladık teknolojiyi kullanırsın da bu cgi olayı gerçekten çok afedersiniz işin bokunu çıkardı. Birde pastel renkli parlayan garip garip sahneler oluyor.

Helal olsun diyorum bende, o helikopterin çevresine ver yeşil perdeyi tamam işte. günlerce yapacağın şeyi iki günde bitir.

• Yalan söylemek olmaz, internetten indiririm çıkınca diyordum ama Fragman gerçekten çok iyi.

Son zamanlarda izlediğim en iyi fragmanlardan biri. Şu fragmanı sinemada izlesem kesinlikle giderim filme derdim.

Bakalım puan çok düşük gelmezse filme gideceğim.

Açıp tekrar tekrar izliyorum
  • Resmi poster diyorlar buna doğru mu

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.