Şimdi Ara

Mısır patlatma makinası kullananlar (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
218
Cevap
6
Favori
83.833
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yurtta kalıyorum ama patlamış mısırın hastasıyım Premier PPM2035'i alsam dolaba sığdırırım herhalde değil mi? Kullanan bi arkadaş enxboyxderinlik boyutlarını yazabilir mi rica etsem?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Beyaz Kartal -- 12 Kasım 2012; 3:11:40 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Umutcan

quote:

Orijinalden alıntı: osmanak

Mısır patlattıktan sonra alt kısmı yıkanabiliyormu? Bulaşık makinasına konulabilir mi? Temizlik açısından da pratikmi acaba?

Alt kısmı yıkanmaz çünkü altta hava delikleri falan var içine su kaçarsa elektronik ekipmanı bozulur direkt yani mantıken. Alt kısmının iç haznesini bir bezle elde temizliyorsunuz,
    üst kabı ise elde yada makinede yıkanabilir. Yanlız tuz falan atarsanız, şeffaf olan kabı çok kirleniyor yıkaması aşırı zor oluyor. O yüzden tuz atacaksanız yemek için başka bir kaba aktarmak daha mantıklı.

Merhaba
    Ben arzum aldım ancak mısır acı oluyor sebebi ne olabilir

• quote:

Orijinalden alıntı: Beyaz Kartal

Yurtta kalıyorum ama patlamış mısırın hastasıyım Premier PPM2035'i alsam dolaba sığdırırım herhalde değil mi? Kullanan bi arkadaş enxboyxderinlik boyutlarını yazabilir mi rica etsem?

Hocam çok yardım etmek isterim ama şu anda şehir dışındayım. Ancak Ankara'ya dönünce yardımcı olabilirim...

Size şöyle söyleyebilirim; ebat olarak biraz irice kalıyor. Ben buzdolabının üzerinde muhafaza ediyorum, kolay ulaşabileyim diye. Eğer çok aceleniz varsa satıcıya email atıp sorabilirsiniz ancak dediğim gibi ürün biraz hacimli.
  • quote:

Orijinalden alıntı: celebic

Hocam çok yardım etmek isterim ama şu anda şehir dışındayım. Ancak Ankara'ya dönünce yardımcı olabilirim...

Size şöyle söyleyebilirim; ebat olarak biraz irice kalıyor. Ben buzdolabının üzerinde muhafaza ediyorum, kolay ulaşabileyim diye. Eğer çok aceleniz varsa satıcıya email atıp sorabilirsiniz ancak dediğim gibi ürün biraz hacimli.

Dönünce unutmaz cevap yazarsanız sevinirim, sonra cihazı yurt müdürüne kaptırmakta var.

Teşekkürler.
  • quote:

Yikanabilir olmasi cok iyi ama fiyat farkina deger mi? Tartisilir cunku ben kullandiktan sonra kagit havlu ve nemli bezle siliyorum ve aleti yerine kaldiriyorum.

Fiyatı düşünceye kadar beklemek lazım o zaman.. Silerek yağlı bir şeyin temizlenmesi bana çok mantıklı gelmiyor. Bekleyeceğiz artık...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Dönünce unutmaz cevap yazarsanız sevinirim, sonra cihazı yurt müdürüne kaptırmakta var.

Teşekkürler.

Akşam eve geçince size yazarım

• quote:

quote:

Teşekkürler.

Mukayese yapabilmeniz yanına ölçüleri herkesce bilinen 1 litrelik pet şişe kola ve 1 litrelik süt şişesi koyarak resmini çektim. Bu arada unutmadan yazayım;

* yükseklik 29 cm

* çap ( kulplu tarafı ) 35 cm

* çap ( kulpsuz tarafı 30 cm

Mısır patlatma makinası kullananlar

• quote:

Mukayese yapabilmeniz yanına ölçüleri herkesce bilinen 1 litrelik pet şişe kola ve 1 litrelik süt şişesi koyarak resmini çektim. Bu arada unutmadan yazayım;

* yükseklik 29 cm

Ohh be artık mısır yiyebileceğim, giysileri atar sığdırırım ben bunu.

Çok teşekkür ederim.
  • Tavada tereyagli tuzlu oooh

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

* yükseklik 29 cm

Çok teşekkür ederim.

Afiyet olsun

Sıvı yağ ve tuz bulundurmayı unutmayın yoksa tadı çıkmaz

• En güzeli klasik yöntem tabii ki ama zaman olmuyor, evde var dandik bir tane zaman zaman yapıyorum onla, mis gibi tuzluyorum da gayet afiyetle yiyorum, hatta şu an canım çekti :)
  • quote:

quote:

quote:

* yükseklik 29 cm

Çok teşekkür ederim.

Afiyet olsun

Sıvı yağ ve tuz bulundurmayı unutmayın yoksa tadı çıkmaz

Tabi tabi özellikle bu iki sebepten bu ürünü alıyorum.

• quote:

Belki önceki sayfalarda okudunuz ama ben yinede hatırlatayım; kapağı kapattığınızda üstteki ufak daire şeklindeki parçayı kaldırın yoksa oluşan buhar içeride patlayan mısır tanelerine yapışarak yumuşatır. Ben buharlaşma oluşurken üst şeffaf kapağı hafifçe kaldırıp içeride yağın buharlaşmasından oluşan nemi dışarı çıkmasını sağlıyorum.
  • bu arzumun tencere tipi modelinden aldık teşhir geldi değişim istedik bekliyoruz bu yağsız ve tuzsuz yapıyor dimi midemi bulandırıyor yağlı
  • quote:

quote:

Belki önceki sayfalarda okudunuz ama ben yinede hatırlatayım; kapağı kapattığınızda üstteki ufak daire şeklindeki parçayı kaldırın yoksa oluşan buhar içeride patlayan mısır tanelerine yapışarak yumuşatır. Ben buharlaşma oluşurken üst şeffaf kapağı hafifçe kaldırıp içeride yağın buharlaşmasından oluşan nemi dışarı çıkmasını sağlıyorum.

Bişey daha soracağım buradaki mağazalardan birinde buldum ürünü, az önce açtım ama saydam kapakta çok fazla çizik vardı. Sizin üründe de bu tür çizikler var mıydı ilk aldığınızda? Gidip değiştirsem mi acaba?

• İcinize sinmiyorsa degisim talep edin. Benimkinde dikkatimi ceken cizikler yoktu yada ben gormedim.

• quote:

Orijinalden alıntı: yağ tenekesi

bu arzumun tencere tipi modelinden aldık teşhir geldi değişim istedik bekliyoruz bu yağsız ve tuzsuz yapıyor dimi midemi bulandırıyor yağlı

Yag ve tuz oranini iyi ayarlarsaniz lezzet katar ama fazla yagli yaparsaniz dediginiz gibi mideniz bulanir.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: yağ tenekesi

bu arzumun tencere tipi modelinden aldık teşhir geldi değişim istedik bekliyoruz bu yağsız ve tuzsuz yapıyor dimi midemi bulandırıyor yağlı

Yag ve tuz oranini iyi ayarlarsaniz lezzet katar ama fazla yagli yaparsaniz dediginiz gibi mideniz bulanir.

lezzeti geç ben sevmiyorum yağlı yağlı yağsız tuzsuz yapamıyorsa arçelikle devam edelim iade edeyim
  • İster yağlı ve tuzlu isterseniz yağ ve tuz koymadanda patlamış mısır yapılabilir. Bir yemek kaşığı yağ koymak kafidir. Üst kapağı ben pişirme esnasında tamamen açık bırakıyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

İcinize sinmiyorsa degisim talep edin. Benimkinde dikkatimi ceken cizikler yoktu yada ben gormedim.

Ohh süper yapıyor vallahi, aynı evdeki gibi
    yardımlarınız için tekrar teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Beyaz Kartal -- 20 Kasım 2012; 3:38:25 >
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.