Şimdi Ara

Miralem Pjanic Gerekli Miydi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
563
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar salih, oğuzhan ve josef varken bu kadar orta saha oyuncusu alınması doğrumu? Bu paraya daha acil olan sol bek 10 numara stoper hatta 8 numara ve sol ve sağ açık alsak daha iyi olmazmıydı?

Not:Kesinlikle Pjanic kötü demiyorum ama daha acil yerler varken neden Pjanic

Not2: Bilen varsa maçlar hangi kanalda yayınlanacak

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Alınması değil alamsı

• ne ödendi pjanic için ? parasının karşılığını verir çok rahat ama dediğiniz gibi stoper mevkisinde transfer lazım diye bas bas bağırıyorken takımınız gidip pasör orta saha alınması bence fazla lüks ama kaliteli oyuncu adam

ben bizim orta saha kalabalık diyordum(6tane oyuncu) ama sizinde baya kalabalıklaşmış 6-8 no mevkisi josef pjanic atiba salih oğuzhan topal can necip(joker) 6-8 no rotasyonu biraz fazla olmuş gibi

• Miralem Pjanic Beşiktaş'a mı geldi ?

• Miralem Pjanic Gerekli Miydi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bozcan -- 2 Eylül 2021; 21:38:34 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Stoper mevzusu zaten Montero'yla kapandı. 8 numara alınmak zorundaydı, Pjanic'in gerekliliğini tartışmak lükstür. Böyle bir transfer bulmuşuz sevinin geçin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kivalo -- 2 Eylül 2021; 21:54:2 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bozcan

Ohh rahatladım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • :D

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • bozcan kullanıcısına yanıt

Bu adam kimdi ya? Kendisi ile ilgili aklımda kalan tek şey bu konunun totemi olması Miralem Pjanic Gerekli Miydi? 

• bhdr41 kullanıcısına yanıt
    Hüseyin Avni Coş. Bu arada vefat etmiş haberim yoktu.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • bozcan kullanıcısına yanıt

Eyvallah bilgi için. Benim aklımda Vasip Şahin diye kalmış adı. Baktım googledan değil. Hatırlayamadım bir türlü gerçek ismini. Sağolasın :d

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.