Şimdi Ara

Minecraft XBOX 360 Edition Tanıtım/İnceleme (video)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
48
Cevap
0
Favori
3.953
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Xbox'un yeni arcade'i MC:XBOX360 Edition'a kısa bir bakış..

Bana ve kanalıma ulaşmak, görş, tavsiye vs. bildirmek için aşağıda ki linklere girebilirsiniz.

yesildevinmaceralari.wordpress.com
    facebook.com/WirierJerk
    twitter.com/WirierJerk
    youtube.com/yesildevinmaceralari

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rawarg -- 31 Mayıs 2012; 15:35:52 >

• Güzel video. Avermedia ile mi capture yaptın ? ^_^

Bu arada zamanında düşündüğüm olayı yapıyorsun. Ders almak isterdim senden ama rakip oluruz gibi. :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rubellite

Güzel video. Avermedia ile mi capture yaptın ? ^_^

Bu arada zamanında düşündüğüm olayı yapıyorsun. Ders almak isterdim senden ama rakip oluruz gibi. :)

ahaha evet avermedia iyi iş çıkarıyor.. :)

rakip olmak sıkıntı değil, bu işi yapan yüzlerce insan var zaten.. Önemli olan türkçe ve güzel bi biçimde yapmak bence..
  • Bu oyunun bu kadar satması ve oynanmasındaki sebep nedir? Aşırı kötü grafikleri var bu arada.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sir Pinky

Bu oyunun bu kadar satması ve oynanmasındaki sebep nedir? Aşırı kötü grafikleri var bu arada.

Sınırsız hayal gücü en büyük sebebi,Ne istersen,Nasıl istersen yaratabiliyorsun.Kocaman bir dünya sana bırakılıyor,ne yaparsan yap.

Youtube'da oldukça yaratıcı videolar var.
  • Adamlar kocaman dünya yapmayı başarmışlar ama texture eklemeyi unutmuşlar herhal 1998 yılındaki oyunlara benziyor.
  • quote:

Adamlar kocaman dünya yapmayı başarmışlar ama texture eklemeyi unutmuşlar herhal 1998 yılındaki oyunlara benziyor.

Orasını bilemeyeceğim

Oynarsan fikrin değişir eğlenceli bir oyun,Grafiğe takarım diyorsan hiç bulaşma ama.
  • quote:

Bu oyunun bu kadar satması ve oynanmasındaki sebep nedir? Aşırı kötü grafikleri var bu arada.

Oyunun grafikleri kötü falan değil, oyunun konsepti öyle. Şunun ayrımını iyi yapın artık yahu.
  • Euro 2012 nin DLC si 1800 Puan olduğu yerde Minecraft bırak 1600 ü 2000 bile olsa göze batmaz.
  • 600 puan bile çıkmaz benden bu oyuna 1600 puanımı Forza 4 Porsche DLC si için saklıyorum.
  • Yıl olmuş 2012 hala minecraftta grafik arayanlar var..
  • O lafta çok klişe oldu atık yemişim 2012 yi bas baya çöp oğlu çöp grafik var işte neyi övmeye çalışıyorsunuz...
  • Minecraft'ın grafiğine laf eden kişi benim gözümde oyundan anlamıyordur. Bu oyunda aranan şey grafik değil Crysis oynamıyorsun burada hey Allah'ım ya çok komik insanlar var.
  • Evt ben oyundan anlamıyorum Minecraft Über oyun hatta best xbla olabilir ok...
  • quote:

Evt ben oyundan anlamıyorum Minecraft Über oyun hatta best xbla olabilir ok...

Sonunda neyin ne olduğunu anlamışsın
  • BİR KİŞİDE ÇIKIP, MINECRAFT TA GRAFIK ARIYORSAN GİT Bİ TEXTURE PACK YUKLE DEMEMIS PEHHH..

Sir Pinky dostum, oyun bildiğin gibi arcade zaten, türü de "creative,survival,adventure"..

Bende çok isterdim mc'nin grafikleri crysis gibi olsun ama minecrafttaki her bir blok 16x16 tekture sahip iken bile çoğu pcde kasıyor.

Eğer grafik, shader vs. istiyorsan tamemen şekillendirelebilir bu oyun. Bİr öreneğini göstereyim:

• Tebrikler Alp , güzel işler çıkartıyorsun.Türkiye'de bu tarz kendi kanalına sahip olupta inceleme vs. yapan çok çok az , devamını dilerim
  • quote:

Orijinalden alıntı: WirierJerk

BİR KİŞİDE ÇIKIP, MINECRAFT TA GRAFIK ARIYORSAN GİT Bİ TEXTURE PACK YUKLE DEMEMIS PEHHH..

Xbox bölümündeyiz, kim neden öyle bir şey desin?
  • İyi güzel yapıyorsun da capture aletini aldığın adama yardımcı olmuyorsun bu mu adamlık ?
  • quote:

O lafta çok klişe oldu atık yemişim 2012 yi bas baya çöp oğlu çöp grafik var işte neyi övmeye çalışıyorsunuz...

xbox360 zorluyor ama
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.