Şimdi Ara

Minecraft XBOX 360 Edition Tanıtım/İnceleme (video) (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
49
Cevap
0
Favori
3.953
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Oyunun konsepti,türü farklı işte şunu artık anlayın, aşağılayarak seyivenizi belli ediyorsunuz çirkinleşmeye gerek yok, yorum yapmassın kendi arkadaşların arasında düşüncelerini paylaşırsın olur biter.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ZgodaN

grafikler inanılmaz derece berbat.
    tam bir çöp oyun

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: QuickSniper06

quote:

tam bir çöp oyun

bi gidin ya böyle yorum yapcaklar hiç girmesin konuya
    Grafikte kalanlar var bişey bilmiyosanız konuşmayın 80 milyon oyuncu var sade ben mi savuncam oyunu yardım edin

@icamF1 birazdan mesaj atarak açıklarım.

nicelik değil nitelik önemli olan.
    MW3 veya blackops oynarsan ne demek istediğimi anlarsın. youtube dan da izleyebilirsin. gerçekler çok başarılı oyunlar.

>>>Minecraft nasıl edineceğim?<<<

• quote:

Orijinalden alıntı: slicer

quote:

tam bir çöp oyun

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: QuickSniper06

quote:

tam bir çöp oyun

bi gidin ya böyle yorum yapcaklar hiç girmesin konuya
    Grafikte kalanlar var bişey bilmiyosanız konuşmayın 80 milyon oyuncu var sade ben mi savuncam oyunu yardım edin

@icamF1 birazdan mesaj atarak açıklarım.

nicelik değil nitelik önemli olan.
    MW3 veya blackops oynarsan ne demek istediğimi anlarsın. youtube dan da izleyebilirsin. gerçekler çok başarılı oyunlar.

>>>Minecraft nasıl edineceğim?<<<

Usenmedin buraya damı actın
    Halen daha yediremiyorsunuz dogruları kendinize..

• SIVRI ZEKANIN BIRI SIFREMI KIRIP YOURUBE KANALIMI SILMIS!! :@ KENDISIYLE EN KISA ZAMANDA ILGILENECEGIM! NE KADAR GERIZEKALI BOS INSANLAR VAR.. NEYSE ARKADASLAR SONUC OLARAK BASKA BIR YOURUBE KANALI ACMAK ZORUNDA KALDIM. BUTUN VIDEOLAR, BEGENILER VE SUBSCRIPTIONLAR GITTI! HEPSINI BU GECE TEKRAR KOYACAGIM.. SİZDEN TEK RICAM BANA DESTEK OLUN. İZLEDİĞİNİZ VİDEOLARA BİR KEZ DAHA TIKLAYIN. CEKEMEYENLERE INAT!!! YENI KANALIM:www.youtube.com/TheWirierJerk
  • Bütün liseliler grafikler berbat demiş.Siz oyunu sadece grafikleri için oynamaya devam edin.Eğer bir oyunda eğlenip keyifli vakit geçirebiliyorsan iyi grafiklere ihtiyaç duymazsın.Kaldı ki bu oyun küplerden oluşmak zorunda, başka bir şekilde yapıları istediğiniz gibi yapamazsınız.Bir tane texture pack yüklediğinizde ise zaten oldukça güzel grafiklere sahip oluyor.Minecraft bence oldukça eğlenceli bir oyun ama sizin için böyle olmayabilir.Yine de başkalarının sevdiği şeylere karşı kaba bir yorum yapmayın, sevmediğinizi dile getirin ama bu oyunu sevenleri düşünmeyerek oyunu kötülemeyin.

Edit:İmla hatası detected
    Not:Şimdi farkına vardım 1 yıl 2 günlük hort yapmışım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi *Efe Berk* -- 16 Mayıs 2013; 21:12:07 >

• Bu oyunun kutulu versiyonu HDD'ye kurulmuyor mu?
  • Hiç Minecraft sevemedim ama
  • arkadaşlar bu oyun kaç gb
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.