Şimdi Ara

Mindhunter | David Fincher | Netflix (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
284
Cevap
11
Favori
17.233
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Oyuncular, konu yüzeysel duruyor eğer yanılırsam true detective boşluğunu bile doldurabilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Güzele benziyor ben kesin izlerim.
  •  Mindhunter | David Fincher | Netflix
  • son 6 gün biraz hareketlensin buralar
  • trailer geldi

• Fincher'ı Gone Girl'den beri özledik IMDb yanıltmıyorsa 1,2,9 ve 10. bölümleri yönetmiş genel olarakta dizinin yapımcısı umarım iyi birşey ortaya çıkar.
  • Netflix türkiyeye çıkmış izleyen var mı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bugün fırsat bulunca bakacağım ilk bölüme.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Anna Torv için takipteydim ama onu fragmanlarda pek göremedim ve fragmanlar da pek ilgi çekici değildi artık buradaki yorumlara göre bakarım belki
  • On numara olmuş. Diyaloglar oldukça kaliteli. Herkesin ilgisini çekecek bir yapım değil ama. Zodiac filmini beğenenler beğenir, beğenmeyenler beğenmez gibime geliyor.

Baya sardı beni ilk üç bölümü. Netflix'in en sağlam orijinal yapımı olacak gibi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tom.waits -- 13 Ekim 2017; 17:4:50 >
  • Olmuş bu dizi. Ozark’ın ardından mükemmel oldu. Netflix böyle işler yapmaya devam etsin.

Aksiyonlu bir dizi değil, biraz yavaş ilerliyor. Fakat diyaloglar muhteşem ve oyuncular rollerine oturmuş. David Fincher’ın filmlerini beğenen herkesin izlemesi gereken bir yapım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lionel Fusco -- 13 Ekim 2017; 20:48:42 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bugün olmaz da yarın girişirim artık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lionel Fusco

Olmuş bu dizi. Ozark’ın ardından mükemmel oldu. Netflix böyle işler yapmaya devam etsin.

Aksiyonlu bir dizi değil, biraz yavaş ilerliyor. Fakat diyaloglar muhteşem ve oyuncular rollerine oturmuş. David Fincher’ın filmlerini beğenen herkesin izlemesi gereken bir yapım.

True detective veya se7en tadı veriyor mu

• şu an 3. bölümdeyim,açıkcası ben beğendim. Aksiyon bekleyenler hayal kırıklığına uğrayabilir zira dizi dram dizisi.Ayrıca 2.sezon onayı almış.
  • Türün ve David Fincher'ın hayranı olarak kendi zevkime göre Netflix'de izlediğim en iyi işlerden birisi olmuş.True Detective sezon 1'den beri o tarz farklı bir hava yakalamış dizi/film arıyorum sonunda buldum.İlk bölümün son 5-6 dakikasına kadar sabredebilirseniz -ki dizinin ne olduğu ancak o zaman anlaşılıyor ne demek istediğimi anlayacaksınız.Yalnız aşırı aksiyon bekleyen diyalog ve oyunculuk üzerine kurulu işlerden sıkılan varsa diziye bulaşmasın.

Her büyük dizinin ikon olmuş bir screenshot'ı olur belki Mindhunter'ın ki bu olacak.

Mindhunter | David Fincher | Netflix

• İlk 3 bölümü izledim,aksiyonun A'sı yok.Yatmadan önce izleyin ki çok güzel uyku yapıyor....Her gün 1 bölüm,ilaca bile gerek kalmaz...
  • Mr.Prestige kullanıcısına yanıt
    Yanlarına bile yaklaşamaz.Ben 3. bölümle buraya kadar dedim...
    Dizi öyle düz polisiye değil. Polisiyeden çok yeni bir araştırma sahasının, fbi içindeki yeni bir birimin kuruluşunu anlatıyor. Hikaye ve karakterlerin çoğu gerçek. Mind hunter kitabı da zaten kurmaca bir eser değil.

Aradığın sürükleyicilik, aksiyon, hikaye vs. falansa izleme. Aradığın diyalog falansa onlardan çok daha iyi. İlk defa bir yabancı diziyi izlerken durdurup durdurup birde türkçesini izliyorum. Öyle boş beleş muhabbetler dönmüyor diğer dizilerdeki gibi.

Çekimler de kaliteli. Ama Fincher'in çekmediği bölümlerde farkı hissediyoruz biraz.

Yukarıda dediğim gibi Zodiac'ı beğendiysen hiç durma izle.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tom.waits -- 14 Ekim 2017; 11:19:54 >
    True Detective izlemedim o yüzden onunla ilgili bir şey söyleyemem.

Se7en tadı veriyor, atmosfer onun gibi fakat düz bir polisiye yok karşımızda. Bu dizinin amacı ilk bölümden anladığım kadarıyla suçluların psikolojisini incelemek.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • David Fincher sebebiyle izleme listeme aldım.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.