Şimdi Ara

Milleriniz artık Shell’de yakıta dönüşüyor! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
92
Cevap
8
Favori
19.428
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 5000 mil varmış, shell club smart alıp dönüştüreyim bari. Konuyu açan arkadaşa teşekkürler...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Prof. Dr. MEZARCI -- 8 Temmuz 2014; 21:39:20 >
    < Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: CekomastikSilikon

Arkadaşlar millerin son kullanım tarihi oluyor mu ?

Üç yıl gibi bir süre olması lazım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Prof. Dr. MEZARCI

5000 mil varmış, shell club smart alıp dönüştüreyim bari. Konuyu açan arkadaşa teşekkürler...

siz daha iyi bilirsiniz ama bence 5000 mil az değil, bende de o civarda vardı içinde bulunduğumuz sezonda bu cumartesi günü için ist-bodrum uçak biletini millerim sayesinde 36 tl ye aldım. çok iyi fiyattı. yolculuklar için 5000 mil kimi zaman size daha fazla kazanç sağlayabilir.
  • mil transferi ücretsiz mi ayrıca kampanyaya katılmak için tıklayınız dediği yerde hesaba yönlendiriyor benzine çevirme gibi bir yer yok

edit kendimi cevaplıyorum görmemişim:
    Miles&Smiles üyelik hesabınıza giriş yaptıktan sonra “Diğer Uygulamalarımız” sekmesinden “Ayrıcalıklı Programlar” bölümünde Shell Club Smart’ı seçerek, üyeliğiniz ile Shell Club Smart Card’ınızı kolayca eşleyebilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DOĞA_AŞKI -- 9 Temmuz 2014; 0:02:14 >
  • 13000 mil vardı, şimdi arada kaldım yakıt mi alsam bilete mi saklasam diye

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Teşekkürler peki Miles&Smiles hesapları arasında mil transferi söz konusu mu acaba ?

Edit:http://www.turkishairlines.com/tr-tr/kurumsal/haberler/miles-smiles/mil-transferi-uygulamasiyla-sevdiklerinizin-eksik-millerini-siz-tamamlayin-607

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CekomastikSilikon -- 8 Temmuz 2014; 23:54:49 >
  • başka hesaptan mil transfer edecektim ama kredi kart bilgileri istiyor. bu ne anlama geliyor şimdi. bilen var mı?

Milleriniz artık Shell’de yakıta dönüşüyor!
  • furza kullanıcısına yanıt
    10 euro transfer ücretini kredi kartınızdan almayı düşünmüştür :)
    verdiğiniz resimde zaten 10 euro , belirtilmiş
  • düz hesapla bilete saklamak daha mantıklı duruyor

mil transferi mevzusuna ise hiç girmeyin
    1000 mil transferi için 10Euro istiyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: carpenokte

quote:

Orijinalden alıntı: AseA34

az önce 10000 mil aktardım, iki gün içinde geçiyormuş, geçsinde alalım 100 tl lik yakıtımızı

O kadar mille bana biletn alsan ben sana 150tl verirdim

aynı teklifi bana da yapar mısın?

• quote:

az önce 10000 mil aktardım, iki gün içinde geçiyormuş, geçsinde alalım 100 tl lik yakıtımızı

Bir ayda en fazla 70-tl lik yakıt alınıyor, okumadınız sanırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MegaWolt38

quote:

Bir ayda en fazla 70-tl lik yakıt alınıyor, okumadınız sanırım.

sorun değil 70 tl bu ay 30 tl gelecek ay alırız
  • Arkadaşlar bir sorum olacak
    Smart puanlarımla akaryakıt alayım dedim pompadaki makine şifre istedi ama ne denediysek olmadı..

Smartclub'a giriş yaparken kullandığımız şifre mi yoksa doğum tarihimi derken bloke oldu bilen varsa yardım lütfen
  • quote:

Orijinalden alıntı: hoksi

Arkadaşlar bir sorum olacak
    Smart puanlarımla akaryakıt alayım dedim pompadaki makine şifre istedi ama ne denediysek olmadı..

Smartclub'a giriş yaparken kullandığımız şifre mi yoksa doğum tarihimi derken bloke oldu bilen varsa yardım lütfen

aynı sorunu bende yaşadım doğum tairhinin gün ay kısmını girmeniz gerekiyordu. Bende hesabı açarken sallamıştım. içinde 30 TL puan var ama kullanamadım. Nasıl çözeceğiz bu işi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: tenahiz

quote:

aynı sorunu bende yaşadım doğum tairhinin gün ay kısmını girmeniz gerekiyordu. Bende hesabı açarken sallamıştım. içinde 30 TL puan var ama kullanamadım. Nasıl çözeceğiz bu işi?

Müşteri hizmetlerini arayıp bilgi güncelleyin ya da smartclub'a girip profil düzenleyin birinden biri olur bence
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: tenahiz

quote:

Müşteri hizmetlerini arayıp bilgi güncelleyin ya da smartclub'a girip profil düzenleyin birinden biri olur bence

profile girdim ama üye olurken yazdığım doğum tarihini bulamadım. dediğiniz gibi aramak gerekiyor

• takip......
  • quote:

iyi konu smart üyeliği çıkarayım da çevireyim milleri eşimle toplma 95000 falan olacak benim de

Bildiğim kadarı ile mil başına 30 kuruş verenler var. Sahibinden de. İkinci elde ilanı falanda dolandı bi ara. Sanırım 3000lira civarı satabilirsiniz. Neden böle bir şey yapmıyorsunuz .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Millet artık yatakta döşüyor okudum konu başlığını iyi mi gece gece.
  • quote:

Orijinalden alıntı: balkan82

Millet artık yatakta döşüyor okudum konu başlığını iyi mi gece gece.

:)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.