Şimdi Ara

Milleriniz artık Shell’de yakıta dönüşüyor! (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
91
Cevap
8
Favori
19.428
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Olayin bu boyutunu harcadiktan sonra öğrendim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kobra_45 -- 9 Eylül 2014; 13:18:11 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oraya mı gideyim, buraya mı gideyim.. Yok kendime miydi, yok hatuna refakatçi bileti miydi.. Vergisi şu'su bu'su..

14.000 mili 140TL'lik yakıta çevirdim, anladığım kadarıyla bu ay 70tl'lik, bir dahaki ay da 70tl'lik yakıt alabileceğim.
  • Benim de yılsonu silinecek 20 küsur bin puanım var, harcayacak yer bulamadım. Herhalde benzine çevirip kurtulurum.

Geçen yıl da 10-15 bin puan silindi haybeye. Eskiden Avea'ya TL yüklüyorduk iyi oluyordu, sonradan onu da bozdular, yok hediye TL, ay sonunda silinme olayları başlayınca anlamı kalmadı.
  • shellden benzin alınca mil kazanılsa daha iyi olurdu sanki.
    miller ödül bilet alımında daha mantıklı. 1.000 mili kendi sitesinde 10 euroya satıyorlar ama 1.000 mile 10 TL lik akaryakıt veriyorlar.
    O kadar mili olsa direkt bilet alırım.
  • thyden milleri çevirdik pişman oldum. benzinlikte yok şifre gir yok 5 lira kullan vs rezillik uğraştığınıza değmez. 2-3 ay oldu bu rezilliği yaşayalı tavsiye etmem.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dallamos

Benim de yılsonu silinecek 20 küsur bin puanım var, harcayacak yer bulamadım. Herhalde benzine çevirip kurtulurum.

Geçen yıl da 10-15 bin puan silindi haybeye. Eskiden Avea'ya TL yüklüyorduk iyi oluyordu, sonradan onu da bozdular, yok hediye TL, ay sonunda silinme olayları başlayınca anlamı kalmadı.

hocam bu siteden harcayın isterseniz
    http://tr.shopandmiles.com/
  • quote:

Orijinalden alıntı: DOĞA_AŞKI

thyden milleri çevirdik pişman oldum. benzinlikte yok şifre gir yok 5 lira kullan vs rezillik uğraştığınıza değmez. 2-3 ay oldu bu rezilliği yaşayalı tavsiye etmem.

Kaç mil çevirmiştiniz..? 5'er 5'er mi kullanılıyor..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cfiliz

quote:

Orijinalden alıntı: DOĞA_AŞKI

thyden milleri çevirdik pişman oldum. benzinlikte yok şifre gir yok 5 lira kullan vs rezillik uğraştığınıza değmez. 2-3 ay oldu bu rezilliği yaşayalı tavsiye etmem.

Kaç mil çevirmiştiniz..? 5'er 5'er mi kullanılıyor..

öyle hatırlıyorum vakti çok olan uğraşsın derim karar sizin
  • iş bankası kartı milleri başka bir işe yarıyor mu bilen var mı?
  • Arkadaşlar bu mil karta falan nasıl başvuruyoruz. Bir masrafı vb var mı acaba ?
  • onbinmil ve katlarını 200 lira ve katları olarak alabilirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: aksoft

quote:

Orijinalden alıntı: BaYRoLeX

Arkadaşlar resim gayet açıklayıcı galiba :) Bilgilerinizi güncellediğiniz an 500 mil veriyor. Haber veren arkadaşa teşekkürler.

Milleriniz artık Shell’de yakıta dönüşüyor!

tüm bilgileri güncelleyip allttaki kutuları işaretlersen 1000 mile oluyor

bilgi için teşekkürler. mesajını gördüm 10 tl daha kazandım.

• En fazla 70 TL karşılığı puan (7.000) kullanılabiliyor. Kullanacağınız puanın 1 TL fazlası kadar yakıt alıyorsunuz. 1 TL nakit, kalanı puan olarak kullanılıyor. 71 TLLİk gaz aldım, 70 TL puandan kullandık, 1 TL nakit ödedim.
  • Puanları aktardim ama kartı bulamıyorum. Yeni kart aldım ama puanlari yeni karta nasıl aktarabilirim acaba

• quote:

Puanları aktardim ama kartı bulamıyorum. Yeni kart aldım ama puanlari yeni karta nasıl aktarabilirim acaba

thy sitesinden giriş yapıp kartını ekle. sonra dnüştür millerini.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sume

quote:

Puanları aktardim ama kartı bulamıyorum. Yeni kart aldım ama puanlari yeni karta nasıl aktarabilirim acaba

Zaten thy sitesinden dönüştürdüm ama, dönüştürdüğüm puanları içeren smart kartı bulamıyorum

• Ya arkadaşlarbu mil kart falan nasıl alınıyor ne yapmak lazım bir ücreti var mı? Kredi kartı falan mı bu.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Sume

quote:

Zaten thy sitesinden dönüştürdüm ama, dönüştürdüğüm puanları içeren smart kartı bulamıyorum

Musteri hizmetlerini arayip yeni karta aktarmasini soyleyeceksin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Rastgele bir tarih seçtim.
    21.02.2015
    Ankara,Sabiha gökçen arası mil ile bilet alayım dedim,
    Ankara - Saw
    2.813 15.10 USD den başlayan fiyatlarla diyor. 15$ zaten 35 TL civarı, birde benzin almadığımdan 28 TL kayıp var = 63 civarı yapıyor.
    2813 puan shell'de yaklaşık 28 Tl'ye tekabül ediyor.

Mil kullanmadan bilet alayım dedim 69 TL vergi dahil geliyor.
    63 - 69 Sanki fark etmiyor gibi.

Aynı tarihte antalya 3750 puan, bileti direk alırsan 79 TL
    Burada da 75 ile 79 gibi bir fark çıkıyor.
    :(
  • quote:

Benim de başıma gelmişti aynı durum.

https://www.shellsmart.com/smart/contact_us?site=tr-tr adresinden eski kartımda biriken puanları yeni kartıma aktarmalarını rica ettim, sorun çıkmadı.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.