Şimdi Ara

Milleriniz artık Shell’de yakıta dönüşüyor! (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
92
Cevap
8
Favori
19.428
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: balkan82

Millet artık yatakta döşüyor okudum konu başlığını iyi mi gece gece.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • akbank wings kart milleri içinde geçerli yada başka kullanabilecegimz bir yer varmı ?
  • Milleri boşa harcamak için bire bir. Mil satış bölümünde uçuş yapacak başkalarıyla paylaşımda bulunun. Hem onlar ucuza seyahat etsin hem de mil sahibi olanlar daha çok kazansın.

Tırt kampanya tamamen.
  • quote:

Orijinalden alıntı: motherannorthe

Milleri boşa harcamak için bire bir. Mil satış bölümünde uçuş yapacak başkalarıyla paylaşımda bulunun. Hem onlar ucuza seyahat etsin hem de mil sahibi olanlar daha çok kazansın.

Tırt kampanya tamamen.

ben 2 tane 7500 mil hesabımı shell e cevirdim :))

başka 7500 lerim de var ama :))
  • quote:

Orijinalden alıntı: cevresahibi

quote:

Orijinalden alıntı: hoksi

iyi konu smart üyeliği çıkarayım da çevireyim milleri eşimle toplma 95000 falan olacak benim de

Bildiğim kadarı ile mil başına 30 kuruş verenler var. Sahibinden de. İkinci elde ilanı falanda dolandı bi ara. Sanırım 3000lira civarı satabilirsiniz. Neden böle bir şey yapmıyorsunuz .

Çünkü bir 0 fazla yazmışım 9500 olacaktı o da yaklaşık 90 liralık yakıt eder.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hoksi -- 1 Ağustos 2014; 14:34:13 >
  • Yine shell yine tırt kampanya...

LPG puan katsayısını kafasına göre düşürdüğü gün kullanmayı bıraktım, BRC & BP anlaşması ile güzel puan birikiyor.
  • Birçok kişinin hesabında 2000 - 3000 mil öylece boş beklemektedir bence. En azından onları çevirip tek seferlik 20-30TL alınabilir.
    Millerini kullanmayı düşünmeyenler 1dk ayırıp tanıdıklarına Shell puan olarak gönderbilirler. Sizin için uygunsa ben de alabilirim millerinizi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: akigor

Birçok kişinin hesabında 2000 - 3000 mil öylece boş beklemektedir bence. En azından onları çevirip tek seferlik 20-30TL alınabilir.
    Millerini kullanmayı düşünmeyenler 1dk ayırıp tanıdıklarına Shell puan olarak gönderbilirler. Sizin için uygunsa ben de alabilirim millerinizi.

beyler bu milleri nasıl topladınız bende 500 mil var güncelleme ile gelen shellde de benzer uygulama var güncelleyin puan geliyor ;)
  • Fena degil. Yani 5000 mil 50 tl yapar. Ve 5000 mil ile y.ici tek yon ucabilirsiniz. ortalama bir tek yon bileti 100 tl oldugunu dusunursek, 50 tl mil+40tl vergi hemen hemen ayni hesaba geliyor. Bitecek miller degerlendirilebilir.

Ama 15.000 milinjiz varsa ornegin sacma :) cunku 15.000 mil ile 150 tl yakit alabilirsiniz. Ama ayni mil ile tek yon y.disi business bilet alabilirsiniz ki o da 1000 tl eder belki :)

• 10000 mil vardı 90 liralık yakıt aldım oh mis
  • THY Elite Plus kart sahibi olan ve kampanyadan faydalanmayacak birisi varsa Shell'den akaryakıt alan birisinin kartını kendi mil hesabına yükleyebilirse çok iyi olur. (Kendi mil hesabınız hiçbir şekilde etkilenmeyecektir.)
    Ben ilk adayım, Elite Plus kart sahiplerine duyurulur.
  • quote:

10000 mil vardı 90 liralık yakıt aldım oh mis

maximum shell kazanımı 50tl değil mi yau???

• quote:

Orijinalden alıntı: dj.trust.06

quote:

2 mil kartı vardı

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: akigor

THY Elite Plus kart sahibi olan ve kampanyadan faydalanmayacak birisi varsa Shell'den akaryakıt alan birisinin kartını kendi mil hesabına yükleyebilirse çok iyi olur. (Kendi mil hesabınız hiçbir şekilde etkilenmeyecektir.)
    Ben ilk adayım, Elite Plus kart sahiplerine duyurulur.

Valla bende takılırım bu fikrin arkasına

• quote:

quote:

Tek karta 75 tl aktardim ancak aylik en fazla 70 tllik harcaniyormus

• quote:

Orijinalden alıntı: cio_cio

Fena degil. Yani 5000 mil 50 tl yapar. Ve 5000 mil ile y.ici tek yon ucabilirsiniz. ortalama bir tek yon bileti 100 tl oldugunu dusunursek, 50 tl mil+40tl vergi hemen hemen ayni hesaba geliyor. Bitecek miller degerlendirilebilir.

Ama 15.000 milinjiz varsa ornegin sacma :) cunku 15.000 mil ile 150 tl yakit alabilirsiniz. Ama ayni mil ile tek yon y.disi business bilet alabilirsiniz ki o da 1000 tl eder belki :)

Benim 7500 milim varmış. Adres ve cep telefonunu güncelledim. 250+250=500 mil verdi, toplam milim 8000 oldu.
    Yurt içi İstanbul-Ankara tek yön ödül uçak bileti sorgulattım. 3750 mil + 15,10 $ dan başlayan vergi şeklinde sonuç çıktı.
    Benzin alsam 8000 mil karşılığı 80 TL eder. Siz daha önce ödül bilet aldınız mı? Puanlarım gidiş dönüşü karşılıyor. Bilet almak daha cazip değil mi?
    31.12.2014 tarihinde silinecek millerim 1250.

• furza kullanıcısına yanıt
    31.12.2013 tarihinde yani geçen yıl sonunda silinen 1100 milim varmış. Geri alma seçeneğini tıkladım. 11 € ödeme istedi.
    Ayrıca bu yıl sonu 1250 milim silinecek. Onu uzatma seçeneği varmış. Onu tıklayınca 12,50 € ödeme istedi.
    Yani sonuç olarak 100 mil için 1 € istiyor. Bu transfer için de geçerli. Mil başına bugünkü kurdan 2,8 kuruş eder.
    Shell'de 500 mil karşılığı 5 TL yakıt veriyor. Transfer hiç cazip değil. 500 mil*2,8 = 14 TL ediyor.
    Yani senin örneğindeki rakamlardan gidecek olursak 1000 mil için 10 € karşılığı 28 TL ödüyorsun ama buna Shell'de 10 TL yakıt alabiliyorsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kampanyacı

quote:

Orijinalden alıntı: cio_cio

Fena degil. Yani 5000 mil 50 tl yapar. Ve 5000 mil ile y.ici tek yon ucabilirsiniz. ortalama bir tek yon bileti 100 tl oldugunu dusunursek, 50 tl mil+40tl vergi hemen hemen ayni hesaba geliyor. Bitecek miller degerlendirilebilir.

Benim 7500 milim varmış. Adres ve cep telefonunu güncelledim. 250+250=500 mil verdi, toplam milim 8000 oldu.
    Yurt içi İstanbul-Ankara tek yön ödül uçak bileti sorgulattım. 3750 mil + 15,10 $ dan başlayan vergi şeklinde sonuç çıktı.
    Benzin alsam 8000 mil karşılığı 80 TL eder. Siz daha önce ödül bilet aldınız mı? Puanlarım gidiş dönüşü karşılıyor. Bilet almak daha cazip değil mi?
    31.12.2014 tarihinde silinecek millerim 1250.

Odul bilet aldim evet. Tabii ki daha mantikli geldi bana. 200 tl'lik bileti 5000 mil karsiliginda almistim. ama silinen mil icin veya transfer icin o ucretler fazla bence.

• quote:

Orijinalden alıntı: kobra_45

quote:

quote:

Tek karta 75 tl aktardim ancak aylik en fazla 70 tllik harcaniyormus

10 000 bin mili bana devretseydiniz size 120 liralık benzin alırdım
  • Durum anlaşıldı. Puanlar silinme aşamasına geldiyse Shell'de yakıt alma amaçlı kullanılabilir.
    Yoksa daha değerli olan ödül bileti almak varken yakıt için milleri harcamaya gerek yok.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.