Şimdi Ara

Millenicom haber vermeden zam yaptı (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
48
Cevap
0
Favori
1.696
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Akşamları yavaşlama vardı düzeldi taşımaktan vazgeçmiştim ama faturaya 106 lira geçirince ayrılık vakti geldi.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 84 90 Ödüyordum 102 tl olmuş acilen çıkmam lazım paketim de 16 hıza kadar yalın internet.Önerisi olan var mı nereye geçeyim ? Süreç nasıl işliyor

• Arkadaşlar direk netspeed'e başvuru yaptım bilgileri yolladım 66 tl ilk 6 ay sonraki aylar 76 tl ayrıca kod kullandım 12 ay boyunca 5 tl indirim olacak şu anda bence daha iyisi yok baktım biraz direk geçtim 102 tl nerede 61 tl nerede

• Benim de 84,90 dan 99,90a artmış. Zam olacağını haber verseler bu kadar sinirlenmezdim Bu hat değerleriyle hangi ISS önerirsiniz?

Millenicom haber vermeden zam yaptı
  • tlekomda şöyle bir kampanya varmış 50mbit 109 lira 24 ay taahhüt

• Keremkasikci1907 kullanıcısına yanıt
    Hattınız kaç mbit destekliyor?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • sedateren23 S kullanıcısına yanıt
    100mbit rahat alırsınız. Turknet şuan en hesaplısı.

• gulnare G kullanıcısına yanıt

10 civarı adsl

• quote:

Orijinalden alıntı: Keremkasikci1907

84 90 Ödüyordum 102 tl olmuş acilen çıkmam lazım paketim de 16 hıza kadar yalın internet.Önerisi olan var mı nereye geçeyim ? Süreç nasıl işliyor

Düz ADSL 'yi 102 tl isteyen bu kadar aç gözlü ve iki yüzlü bir firma görülmüş mü acaba şimdiye kadar?

benden de 97 tl istiyorlar

ki ben; son 4 yılımı 67 tl gibi yine zamanına göre fahiş fiyatdan bu firmanın müşterisiyim toplamda 6 yıl bu resmen ahlaksızlıktır

• Keremkasikci1907 kullanıcısına yanıt

Eğer öyle ise negalaksinin 8 mbps 39 tl var ama adreste 1 ay internet olmaması lazım.

• quote:

Orijinalden alıntı: gulnare

Eğer öyle ise negalaksinin 8 mbps 39 tl var ama adreste 1 ay internet olmaması lazım.

Yani Hat taşıma yani crunch ile olmuyor. Peki netgalaksinin hizmet kurulum / bağlantı vs ücreti oluyormu yoksa GibirNET gibi ücretsiz mi?

• mehmet_alp M kullanıcısına yanıt
    Enson hatırladığım kadarı ile 60 TL bağlantı ücreti vardı. Oda 6 ay kalmaya ücretsizdi. Evde kurulum yok. Sitesinden yada müşteri hizmetlerinden detaylı bilgi alabilirsiniz.

• Perşembe günü bu haberi öğrenir öğrenmez netspeedi aradım ön başvuru yaptım belgeleri mailime attılar hemen doldurup kargo ile ücretsiz gönderdim cuma günü ellerine geçmiş teyit için aradılar 48 saat içinde millenicom onayı gelince işlem tamamlanacak dediler az önce kullanıcı adı şifre geldi hemen geçiş oldu .Bu kadar kısa süreceğini düşünmemiştim millenicoma geçiş baya sıkıntılı olmuştu toplam da 1 dakika bir kesinti oldu.Geçicek arkadaşlar varsa haber vereyim.Kod olayı var düşünen varsa 5 tl her ay indirim oluyor

• Bende 81.50 tl gelen faturam 96.50 tl olmuş. Müşteri hizmetleri zaten sembolik, açan yok muhattap olacak yok. Hemen net speedi arayıp başvuruda bulundum, dün de ben evrakları kargo ile gönderdim pazartesi falan ellerine ulaşır büyük ihtimal. Aniden haber vermeden zam çakıyorlar, bunu söyledik bir de haziran ayının faturasında mı neymiş orada söylemişlermiş güldürüyorlar adamı. Sen zamı çakarsan millette sana çakar, kusura bakma yediricek 1 tl yok sana. 6 ay 66 geri kalan aylar 76 tl gayet makul. Bir de bir arkadaşın davet koduyla 5 tl indirim, üyelik açılınca da bir arkadaşı abone yapacağım 5 tl de oradan indirim gelecek miss.

• telefon dahil 112 ödüyordum 127 gelmiş bu ay herhangi bir bilgilendirmede yapmadılar türknete veya başka iss ye geçeceğim

• yol yabdı

• 100 ödüyordum 116 küsur olmuş. Netspeed'i araştırıyorum şu an taahhütsüz benzer bir paketi var.

• Ben de ticket açmıştım. Haziran faturasının pdfinde duyurular kısmına yazmışlar. Güle güle milleni 35 mbit'e 100 lira vereceğime turknet'e geçerim 75 mbit'e 100 lira veririm.

• Size ne diyorum şimdi baktım benim Doping-Millenicom ile 8 seneymiş benim abonelik geçmişi

8 senedir aynı interneti kullanıp en başından itibaren 67 TL ödüyordum son bir yılda 30 TL iki sefer zam yaparak 97 TL 'ye getirdiler

ne oldu da bu şekilde oldu hiç mi bir açıklamasını duyma hakkımız yok?

keza co-op oyunlara da giremiyordum CG NAT mı ne varmış sınırlamalar oluyormuş bu sistemde .

• Mileniye haber vermeden taşınmalı demek ki

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.