Şimdi Ara

Millenicom haber vermeden zam yaptı (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
48
Cevap
0
Favori
1.686
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Taahhütsüz 50 mbit VDSL'e 100 lira ödüyordum. 115 yapmışlar.

Genel olarak hizmetten memnundum. Kopma, yavaşlama falan olmuyordu da 115 lira da pahalı yahu. Uygun bir firma bulursam değiştirmeyi düşünüyorum

• Pazartesi türknete başvurdum hala haber yok 17 gün kurye bekleyenler varmış bugün de gelmezlerse türk telekom'a geri dönücez gibi

• quote:

Orijinalden alıntı: GATIRCAN

Taahhütsüz 50 mbit VDSL'e 100 lira ödüyordum. 115 yapmışlar.

Genel olarak hizmetten memnundum. Kopma, yavaşlama falan olmuyordu da 115 lira da pahalı yahu. Uygun bir firma bulursam değiştirmeyi düşünüyorum

115'e ne internetler var fakat bu zamları tahattüt yapmayanlara yapılması hukuken yasal mıdır?

burada hükümetin bir parmağı var bence.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mczaga -- 18 Eylül 2021; 12:17:36 >
  • 100TL'ye abone olduk 3 ay önce, 2 defa zam geldi, ilk önce 104 TL sonra da 115 TL yapmışlar, millenicom'dan uzak durun kafasına göre zam yapıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Novagate -- 17 Eylül 2021; 21:55:58 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bende millenicom abonesiyim 2020 haziran ayında l ₺79,90 liraya 35 mb pakete abone oldum hemen arkasından üyelik ücretini ₺89,90 olmuş baktım anasayfada ₺84,90 aradım zammınız böyle dediler. daha sonra ek vergi gelmiş 1,69 tl onu yansıtmışlar şimdi abonelik ₺106,69 olmuş. yeni üyelere ₺94,90 lira ek vergide yansıtmıyorlar sonradan çakarlar büyük ihtimalle ucuz diye aldığımız internet ilk 6 ayda yeni üyelerle 7 lira 1 senede 12 lira fark koydu tt yi yakaladı seneye ttyide geçeriz. yeni üyelerle fark 25 lira olur. ayrıca alırken paket yükseltmenizde sıkıntı olmaz diyip paket yükseltemek istediğinizde taahütlü ve yüksek fiyat sunuyor. kendini akıllı tüketiciyi salak sanan bir firma ama küçük düşünüyor değiştireceğiz tabiki biz de şimdi netspeede geçmeyi düşünüyorum fatura dönemi dolsun diye bekliyorum. geçiş işlemleri kaç gün sürüyor. her hangi bir sorun yaşadınız mı?

• 19yusuf05 kullanıcısına yanıt

Taahüt yoksa fatura dönemi beklemenizin anlamı yok, boş durumdayken hemen geçin. Ben de net speede geçtim, evrakları yollama + ertesi gün evraklar ellerine geçip teyit için aranma + kullanıcı adı ve şifre gelmesi. Hepsi 3 gün de halloluyor. Milleniden Netspeede geçtim suana kadar sorunsuz herşey çok memnunum.

• quote:

Orijinalden alıntı: nier

Taahüt yoksa fatura dönemi beklemenizin anlamı yok, boş durumdayken hemen geçin. Ben de net speede geçtim, evrakları yollama + ertesi gün evraklar ellerine geçip teyit için aranma + kullanıcı adı ve şifre gelmesi. Hepsi 3 gün de halloluyor. Milleniden Netspeede geçtim suana kadar sorunsuz herşey çok memnunum.

faturada belki biraz ittirirler diye acele etmiyorum ay sonu geldi zaten 3 günde halloluyorsa pazartesi gönderirim.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.