Şimdi Ara

Migros'ta ağız bakım ürünlerinde bir alana bir bedava (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
386
Cevap
0
Favori
23.843
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • aynı üründen 2 tane mi almak gerekiyor yoksa 2 farklı ürün alsak biri bedavaya geliyor mu? 1 diş macunu + 1 diş fırçası gibi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bu_rock01

bugun 4 dıs fırcası 2 colgate agız suyu ıkı colgate dıs macunu aldım gercekten super kampanya bırde colgate urunlerı aldıgım ıcın ekstradan her urunde 4 tl daha ındırım yapıldı yanı colgate dıs fırcası tanesı 10.90x4=43.6 dıs macunu 2x1025=20.50 ıkı tane 750 mlmlık colgate agız suyu 2x12.5=25 toplamda 90 tllık urune 28.5 tl odedım colgate urunlerı aldıgım ıcın bole uygun oldu

nedir colgate olayı ben 6 tane listerine aldım....colgate tercih etmedim......
  • quote:

Orijinalden alıntı: phiko

aynı üründen 2 tane mi almak gerekiyor yoksa 2 farklı ürün alsak biri bedavaya geliyor mu? 1 diş macunu + 1 diş fırçası gibi.

Aynı üründen 2 tane alman gerekiyor.
  • geçen kampanyada sensodynlere abandık bu defa agız sularını ve fırcaları stoklayacagım bılgı veren arkadasa tsk
  • quote:

Orijinalden alıntı: waffenss

nedir colgate olayı ben 6 tane listerine aldım....colgate tercih etmedim......

Migros’tan Colgate alan KAMPANYASI

10 Kasım - 7 Aralık 2011 tarihleri arasında Migros yada Sanal Market'ten Money Club Kart veya Money Visa ile tek seferde 10TL'lik Colgate markalı ürün alın, anında 2 TL indirim kazanın!
  • arkadaşlar diş macunlarında markanın önemi yok..(keza fırçanında...) önemli olam macunla temizlik...hepsi aynı..
    sadece sensodynenin sensitiv pro relief ve ipananın pro expert gibi macunları dentin kanallarını onararak hassasiyeti gideren özel macunlar..onun haricinde en ucuz macun ve fırçalarda aynı işi görür..önemli olan günde 2 kere fırçalamak...
  • diş fırçası aldım
  • bugün 150tlik alışveriş yaptım 30tl ödedik çıktı baya karlı bir alışverişti
  • teşekkürler diş macunu ve listerine aldım, hazır gitmişken burn kampanyasından kazandığım 4'lü burn'u de almış oldum.
  • 50 lira moneyi kullanarak ikinci ürünleri bedavaya alabiliyoruz öyle değil mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: M@ni@C

Migros'ta ağız bakım ürünlerinde bir alana bir bedava

bunların tanesini normalde 8 ila 10 tl arasında satıyor marketler.
    kesinlikle en az 6 tane alıcam.
    3ü bedava olacak şekilde

migorsta 6,95 lira fiyatı var.. 3,5 liraya geliyor..

http://www.kangurum.com.tr/kangurum3-web/searchInShop.do?minPrice=&maxPrice=&categoryId=&page=2&searchKeyword=colgate&sortingCriteria=-1&kangurumMigrosSearch=true&shopId=1

• quote:

Orijinalden alıntı: ganeja

arkadaşlar diş macunlarında markanın önemi yok..(keza fırçanında...) önemli olam macunla temizlik...hepsi aynı..
    sadece sensodynenin sensitiv pro relief ve ipananın pro expert gibi macunları dentin kanallarını onararak hassasiyeti gideren özel macunlar..onun haricinde en ucuz macun ve fırçalarda aynı işi görür..önemli olan günde 2 kere fırçalamak...

bir de asıl önemli olan dişleri değil dişetlerini fırçalamaktır, ayrıca diş macununu mercimek tanesi kadar sürmek kafidir gibi pratik bilgiler eklemeyi kendimde bir vazife olarak addettmiş bulundum...

• quote:

Orijinalden alıntı: AC@DC

bugün 150tlik alışveriş yaptım 30tl ödedik çıktı baya karlı bir alışverişti

1 alana 1 bedava ile nasıl bunu yaptın anlayamadım Mantıken 1 e 5 oluyor senın dedıgın
  • colgate urunu alırsanız 10 tl ustu urunlerde hem aldıgınız hemde ıkıncı urune ıkı tl olmak uzere toplamda 4 tl ındırım saglamakta bende 90 tllık urun aldım 28 tl odedım ama arkadasın dedıgının matematıksel bır cozumunu yapamdım 150 tllık urune 30 tl bıraz dengesız olmus gbı belkı moneyı vardır onu kullanmıstır onu saymıyordur sadece odedıgı parayı soluyordur
  • teşekkürler bilgilendirme için
  • quote:

Orijinalden alıntı: i-and-i

quote:

Orijinalden alıntı: AC@DC

bugün 150tlik alışveriş yaptım 30tl ödedik çıktı baya karlı bir alışverişti

1 alana 1 bedava ile nasıl bunu yaptın anlayamadım Mantıken 1 e 5 oluyor senın dedıgın

Geçen sene bende yapmıştım öyle bir şey 107,25tl ye 23tl mi ne ödemiştim.
    Alışverişte Colgate takılırsan böyle oluyor fişin dibi :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ETA -- 19 Kasım 2011; 19:47:13 >

• Bende 2 adet sensodyn ve 2 adet colgate ağız suyu aldım yeter de artar bile.
    Haber veren arkadaşa teşekkürler.

Migros'ta ağız bakım ürünlerinde bir alana bir bedava
  • listerine var mi acaba?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: jackbruce

listerine var mi acaba?

Var,kucuk ve buyuk boylar. Sanirim 8 ve 14 tl fiyatlari vardi.3 farkli model gormustum, Portakal, naneli ve aci olmayan naneli:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: bu_rock01

colgate urunu alırsanız 10 tl ustu urunlerde hem aldıgınız hemde ıkıncı urune ıkı tl olmak uzere toplamda 4 tl ındırım saglamakta bende 90 tllık urun aldım 28 tl odedım ama arkadasın dedıgının matematıksel bır cozumunu yapamdım 150 tllık urune 30 tl bıraz dengesız olmus gbı belkı moneyı vardır onu kullanmıstır onu saymıyordur sadece odedıgı parayı soluyordur

Colgate e yuklenmissiniz galiba:) ben hep sensodyne aldim, 129 tl ye yarisini odedim.6 taksit yaptirdim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.